Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Samochody których już nie produkują.  (Przeczytany 18296 razy)

Offline Prawdopodobnie

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 281
    • Zobacz profil
Samochody których już nie produkują.
« dnia: Maja 27, 2012, 19:55:29 »
Podobają mi się takie samochody jak: chrystler pt cruiser, rover 75. Doradźcie mi. Warto inwestować pieniądze w samochody których już nie produkują? Co sądzicie o tych samochodach?
Temat założyłam nie tylko mając na myśli te dwa modele samochodów. Myślę, że znajdą się miłośnicy:syren, warszaw, fiatów, polonezów, trabantów itp.

Offline lio

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 97
    • Zobacz profil
Samochody których już nie produkują.
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 27, 2012, 20:10:43 »
Wydaje mi się, że warto i kupić takowy nie produkowany już samochód, ale to czy w taki pojazd inwestować? Odpowiedź: zależy. Będę mówił pod swoim kątem, więc nie każdy się ze mną zgodzi.
Jeżeli miałbym kupić auto typu Skoda Favorit, lub Fiat Tempra - auta dość pospolite w latach swojej świetności, to kupiłbym w dobrym stanie i inwestowałbym tylko w to co muszę. Jeżeli padłby silnik, albo zaczęła by żreć go rdza, raczej bym nie naprawiał.
Ale na przykład bardzo lubię auto Mitsubishi Eclipse 1 wersję. A to jest auto ładne, sportowe i rzadko spotykane na naszych ulicach. I gdybym takowe kupił, to robiłbym je, naprawiał, pewnie często przepłacał, ale żeby był igła... Plan niezły, ale to wszystko zależy od stanu naszego portfela.
Nie wiem czy o to konkretnie Tobie chodziło, ale tak odebrałem ten temat i dlatego tak się wypowiadam:) Pozdrawiam!
\'Opinia większości - często mylona z prawdą...\'

Offline Prawdopodobnie

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 281
    • Zobacz profil
Samochody których już nie produkują.
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 27, 2012, 21:18:18 »
Cytat: "lio"
Nie wiem czy o to konkretnie Tobie chodziło, ale tak odebrałem ten temat i dlatego tak się wypowiadam


Doładnie o to chodzi. Każdemu podoba się co innego.
 Mi zależy jednak na opini tych 2 modeli. Są nietypowe i mają w sobie to "COŚ".

Offline looki8

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 58
    • Zobacz profil
Samochody których już nie produkują.
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 27, 2012, 22:31:31 »
Cześć.
Nie bardzo wiem o co pytasz??
Czy warto inwestować?? PT produkowano do 2007, rovera 75 do 2005, więc nie są to nawet Young Timery.
Czy warto??
Pytanie nie ma sensu.
Jeśli podoba Ci się któryś  z nich to kup, dbaj i może kiedyś będzie  coś więcej wart. Ale raczej nie szybko.
Jednemu się podoba córka, drugiemu teściowa.
Więc zadaj inne pytanie, bo, to nie ma sensu !

Offline Prawdopodobnie

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 281
    • Zobacz profil
Samochody których już nie produkują.
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 28, 2012, 11:24:25 »
Podoba mi się ich wygląd. Jednak nie mam pojęcia jak sprawy techniczne. Może są osoby z Polic co miały takowe modele i mogłyby się na ten temat wypowiedzieć. Nie sztuka kupić auto i potem w nie pakować.

MłodyS53

  • Gość
Samochody których już nie produkują.
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 29, 2012, 20:26:19 »
Może zaloguj się na jakimś forum użytkowników tych modeli? Tam na bank szybciej dostaniesz informacje jakieś.

Nil

  • Gość
Samochody których już nie produkują.
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 30, 2012, 14:33:01 »
Ciekawe są te modele co podałaśPrawdopodobnie,  jednak mnie bardziej podobają się nasze auta.
Człowiek jak by miał więcej fufu to Warszawką by śmigał. rzadko się widuje takie auta na naszych drogach.
Amerykańskie auta też mnie się podobają, lecz nie stać mnie by było na utrzymanie 3,5litrowego smoka.

Offline samtron8787

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 130
    • Zobacz profil
Samochody których już nie produkują.
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 30, 2012, 21:13:52 »
Ja jezdze roverem 420 i jestem bardzo zadowolony i wlasnie mam zamiar zmienic na rovera 75. Auta sa luksusowe i maja cos w sobie. Opinie tez maja dobre. Ja z mojego rovera jestem bardzo zadowolony i szkoda bedzie mi go sprzedac bo jest naprawde bardzo ekonomiczny.

Offline potrek

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
Samochody których już nie produkują.
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 31, 2012, 14:20:24 »
Rover 420 luksusowy ??  :lol2:  Toz to honda civic, a z tego co mi wiadomo to kompakt, zwykły kompakt, a nie premium :)

Offline samtron8787

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 130
    • Zobacz profil
Samochody których już nie produkują.
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 31, 2012, 16:00:08 »
Napisalem o roverze 75. A zreszta moj roverek tez w skorce itp i tez nie narzekam. Czytaj uwaznie  :crazy:

Nil

  • Gość
Samochody których już nie produkują.
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 01, 2012, 10:51:40 »
rovery 75 też mi się podobają. Mało jest ich w Policach. Na forach złej opinii nie mają. Auto ma ciekawą sylwetkę i ładne wnętrze. To auto nie dla mikmaków słuchających upcyk-upcyk :) Z cżęściami do 75-tki też nie powinno być problemu skoro chinole robą teraz roWery.

Jeżeli chodzi o PT cruiser to ma duży bagażnik, drogie części, wnętrze też odbiega od standardów.

Offline potrek

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
Samochody których już nie produkują.
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 01, 2012, 14:08:16 »
Napisałes komfortowe "auta", a nie auto wiec wywnioskowałem, że wypowiadasz się również  o swoim.
Co do rovera 75, jak dla mnie kicha, nieudolna podróbka jaguara, nie lubie podróbek ;)

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Samochody których już nie produkują.
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwca 05, 2012, 18:31:35 »
A co sądzicie o Mercedesie W124? Ponoć producent popełnił największy błąd wypuszczając niezniszczalny samochód na rynek

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Samochody których już nie produkują.
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwca 05, 2012, 18:48:22 »
Cytat: "Piotrek"
A co sądzicie o Mercedesie W124?


Historia.... W muzeum Mercedesa stoi BR124 z silnikiem 200D, auto jeździło w Portugalii jako taxi, przebieg tego samochodu wynosi ponad 1 900 000 km, warto dodać, że silnik oryginalny od nowości i nigdy nie otwierany (!). Regularny serwis w ASO potwierdzony pieczątkami serwisu w Porto. :)

Offline looki8

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 58
    • Zobacz profil
Samochody których już nie produkują.
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwca 05, 2012, 19:56:33 »
Cytat: "Piotrek"
A co sądzicie o Mercedesie W124? Ponoć producent popełnił największy błąd wypuszczając niezniszczalny samochód na rynek

Jak widać Mercedes ma się dobrze, więc myślę że, o błędzie nie było mowy. To raczej umocniło markę.
Osobiście wolę 123, ideałem była by "Ślicznotka" czyli 126 SEC ;)