Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: TIRowe cwaniactwo?  (Przeczytany 36465 razy)

Offline Q100sz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
TIRowe cwaniactwo?
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 20, 2012, 21:41:20 »
Cytat: "kanioma"
Nadmieniam, że jeśli ktoś jest wredny dla mnie na drodze to potrafię odpłacić się tym samym.

Tu się trochę różnimy. Ja takich delikwentów traktuję jako braci młodszych w rozumie, robię wszystko żeby znaleźć się jak najdalej od nieobliczalnych miszczów kierownicy.

Offline Q100sz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
TIRowe cwaniactwo?
« Odpowiedź #16 dnia: Maja 20, 2012, 21:57:30 »
Cytat: "Marshall"
kanioma jak byś trafiła na mnie i byś, co nie co przeskrobała. To uwierz mi, że miałabyś dosyć. Jestem gotów w agresji poświęcić mój tył samochodu.

Sądzisz że na tyle twego auta na pewno by się skończyło?
Cytuj (zaznaczone)
Dzikie zwierzęta są wszędzie

Fakt.  :rotfl:

Offline kanioma

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 482
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
TIRowe cwaniactwo?
« Odpowiedź #17 dnia: Maja 20, 2012, 21:57:49 »
Cytat: "Marshall"
Dzikie zwierzęta są wszędzie

Kamery w samochodach tez :)

Cytat: "Q100sz"
Cytat: "kanioma"
Nadmieniam, że jeśli ktoś jest wredny dla mnie na drodze to potrafię odpłacić się tym samym.

Tu się trochę różnimy. Ja takich delikwentów traktuję jako braci młodszych w rozumie, robię wszystko żeby znaleźć się jak najdalej od nieobliczalnych miszczów kierownicy.


Masz rację, wezmę sobie to do serca :)

Offline kanioma

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 482
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
TIRowe cwaniactwo?
« Odpowiedź #19 dnia: Maja 22, 2012, 13:52:40 »
szacun:


Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
TIRowe cwaniactwo?
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpnia 18, 2013, 12:39:01 »
http://www.wykop.pl/link/1619329/tiry-blokuja-pas-ruchu-na-obwodnicy-parlowka-na-drodze-s3/

Wczorajsze buractwo na S3. Cała obwodnica zablokowana przez szeryfów. Powrót z nad morza ~2,5h z czego 1h na obwodnicy Parłówka.

Chcę to zgłosić do ich przełożonych tylko nie wiem do kogo pisać, czy do firmy z naczepy czy z ciągnika.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4668
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
TIRowe cwaniactwo?
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpnia 18, 2013, 13:29:45 »
Cytat: "KrP"
Wczorajsze buractwo na S3.


To akurat nie jest buractwo, poprzez ciągłe podjeżdżanie i hamowanie stwarza się wiele niebezpiecznych sytuacji, często kończących się stłuczkami już w samym korku, dlatego lepiej jest wstrzymać całkowicie ruch na jakiś czas i płynnie go potem uwolnić. Takie metody stosuje niemiecka policja, przy częstym wsparciu ze strony kierowców ciężarówek.

Offline koko

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
TIRowe cwaniactwo?
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpnia 18, 2013, 13:31:38 »
Myślę, że możesz napisać czy zadzwonić do firmy, ale też chyba chętnie obejrzy taki filmik. Uważam, że kierowcy mają mandat i punkty karne jak w banku.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
TIRowe cwaniactwo?
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpnia 18, 2013, 13:32:05 »
Cytat: "DEtonator"
Cytat: "KrP"
Wczorajsze buractwo na S3.


To akurat nie jest buractwo, poprzez ciągłe podjeżdżanie i hamowanie stwarza się wiele niebezpiecznych sytuacji, często kończących się stłuczkami już w samym korku, dlatego lepiej jest wstrzymać całkowicie ruch na jakiś czas i płynnie go potem uwolnić. Takie metody stosuje niemiecka policja, przy częstym wsparciu ze strony kierowców ciężarówek.


rotfl 'n' lol

Zostaw egzekwowanie przepisów odpowiednim służbom, a nie szeryfom drogowym

I czy tego chcesz czy nie, powyższe jest buractwem i to nawet zagrożonym mandatem do 200zł.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline koko

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
TIRowe cwaniactwo?
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpnia 18, 2013, 13:33:22 »
Zapomniałam dopisać słowo: policja. Przepraszam.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4668
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
TIRowe cwaniactwo?
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpnia 18, 2013, 13:56:45 »
Cytat: "KrP"
rotfl 'n' lol

Zostaw egzekwowanie przepisów odpowiednim służbom, a nie szeryfom drogowym


Złoszcząc się na takie zachowanie "szeryfów", pokazujesz, że zwyczajnie nie rozumiesz o co chodzi. Pojeździsz trochę więcej po autostradach, zobaczysz jakie numery odwalają w korkach kierowcy osobówek to może zrozumiesz, ze takie zachowania (choć nie zawsze komfortowe) maja sens.    

Cytat: "KrP"
I czy tego chcesz czy nie, powyższe jest buractwem i to nawet zagrożonym mandatem do 200zł.


Polska policja niestety nie ogarnia prawdziwego buractwa na drogach, o czym się przekonałem w ostatnich dniach, 80% kierowców to zwykła dzicz, która widzi tylko czubek maski swojego auta.

Offline m8z

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 552
    • Zobacz profil
TIRowe cwaniactwo?
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpnia 18, 2013, 14:03:14 »
Cytat: "KrP"
http://www.wykop.pl/link/1619329/tiry-blokuja-pas-ruchu-na-obwodnicy-parlowka-na-drodze-s3/

Wczorajsze buractwo na S3. Cała obwodnica zablokowana przez szeryfów. Powrót z nad morza ~2,5h z czego 1h na obwodnicy Parłówka.

Chcę to zgłosić do ich przełożonych tylko nie wiem do kogo pisać, czy do firmy z naczepy czy z ciągnika.


Gdyby nie 'szeryfy' to korek bylby mniejszy?
DEtonator ma rację.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
TIRowe cwaniactwo?
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpnia 18, 2013, 14:21:47 »
Detonator to chyba kupił prawko od Ruskich.

Tak, korek byłby mniejszy i sprawniej by wszystko szło. Po to jest pas ruchu, żebym mógł go zająć. I żadna tirowska menda na drodze nie będzie mi mówić czy mogę czy nie bo nie od tego on jest.

W ogóle z kim ja dyskutuję, omg, z ludźmi, dla których blokowanie pasa ruchu jest ok. Ręce opadają.

Macie jeszcze zdjątko do własnej refleksji, tłumaczyć nie zamierzam:



Anyway sprawa zostanie zgłoszona na policję.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4668
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
TIRowe cwaniactwo?
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpnia 18, 2013, 14:28:40 »
Cytat: "KrP"
Detonator to chyba kupił prawko od Ruskich.


Chłopczyku, ulżyło ci?

Cytat: "KrP"
Tak, korek byłby mniejszy i sprawniej by wszystko szło. Po to jest pas ruchu, żebym mógł go zająć. I żadna tirowska menda na drodze nie będzie mi mówić czy mogę czy nie bo nie od tego on jest.

W ogóle z kim ja dyskutuję, omg, z ludźmi, dla których blokowanie pasa ruchu jest ok. Ręce opadają.

Macie jeszcze zdjątko do własnej refleksji, tłumaczyć nie zamierzam:


Już nie raz pokazałeś, że arogancją i wymądrzaniem się tutaj niczego produktywnego do dyskusji nie wniosłeś. Do tego obrażasz innych w stylu dziecinnej kłótni o zabawki w piaskownicy. Jeszcze dochodzi manipulacja i wrzucanie jakichś zdjęć, które mają niewiele wspólnego z tematem.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
TIRowe cwaniactwo?
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpnia 18, 2013, 14:31:46 »
Manipulacja, hahahah. ;D Zdjęcie dla kumatych, ot co.

No sory gościu, ale jak mam się nie wkurzać jak widzę, że dorosły człowiek z prawem jazdy od pewnie kilkunastu lat popiera blokowanie pasów i szeryfowanie na drodze? Skoro Ty sam w tym nie widzisz nic złego, to ja już Ci raczej tego nie wytłumaczę, trzeba by kurs powtórzyć or sth, nie wiem.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln