Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Gmina Police] Batalia w Policach.  (Przeczytany 9773 razy)

Looki

  • Gość
[Gmina Police] Batalia w Policach.
« dnia: Maja 07, 2012, 21:59:45 »
Witam czy to prawda że w tym roku na dni Polic nie będzie Reko wojenki:( Gmina dała pupci? czy ZCH,Police ? :crazy:

pracuś

  • Gość
[Gmina Police] Batalia w Policach.
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 08, 2012, 06:34:40 »
a co mają zakłady do imprez organizowanych przez gminę - chyba tylko to że dają kasę. W tym roku gmina wcale się nie popisała nawet majówki nie zorganizowali powód - fundusze  :ble:

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
[Gmina Police] Batalia w Policach.
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 08, 2012, 22:58:55 »
Cytat: "pracuś"
chyba tylko to że dają kasę

sam sobie odpowiedziałeś na pytanie. Wywalają pieniądze na drużyny nie mające nic wspólnego z Policami (Koszalin) a u nas przycinają na wszystkim.
"jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze" :jupi:
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Looki

  • Gość
[Gmina Police] Batalia w Policach.
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 09, 2012, 06:14:28 »
Majówki nie było bo pani dyrektor z Moku,powiedziała że nie robi bo i tak wszyscy gdzieś jadą:) a pogadałem z łepkiem z Bastionu i dupci dał Burmistrz nagadał dyrkowi ZCH,ZCH Miały dać kasę na impre ale stwierdziły że pewien pan z Trzebież robi też fajną imprezę z ułazami i że to jest to samo.Jak dla mnie to jakaś siara a miało być grubo ,miała być Pantera,T-34 i inne pojazdy i super widowisko,A niech dalej dzuma panuje w tych Policach.

Offline PARTYZANT

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
[Gmina Police] Batalia w Policach.
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 09, 2012, 15:31:55 »
Z tego co wiem to rekonstrukcja z poprzedniej majówki i tak była naciągana. Kasy było mało a chłopaki z Pomeranii włożyli w to swoje pieniądze żeby to jakoś wyglądało. Pan Burmistrz nie popisał się

Bond1234

  • Gość
[Gmina Police] Batalia w Policach.
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 09, 2012, 21:30:09 »
cytat: ZCH Miały dać kasę na impre ale stwierdziły że pewien pan z Trzebież robi też fajną imprezę z ułazami i że to jest to samo.

Uważasz że dyrektor ZCH tak pomyślał ? Nie no to fajnie przeczytać że Twoim zdaniem   ,,impreza'' w Trzebieży równa się  Batali. Z tego co piszesz to ZCH  nic by nie dały bo mnie też nie dały . Zresztą  nie zwracałem się do nich, miałem innych sponsorów w tym swoją firmę. Ale dzięki za podpowiedź  nastepnym razem napewną  zwrócę się do ZCH  o sponsorowanie.  Kurczę nawet czyjaś głupota może kogoś  naprowadzić gdzie szukać kasy:)

I jeszcze jedno nie wierzę że  ktoś z Bastionu tak powiedział  tam są inteligentni faceci i takiej bzdury by nie wymyślili chyba że podszywał się pod kogoś z Bastionu, zresztą w nocy przed Trzebieżą  przyszedł się napić jak żebrak i mówił podobnie jak ty napisałeś  nie wspomniał jednak o ZCH.

Looki

  • Gość
[Gmina Police] Batalia w Policach.
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 10, 2012, 22:54:33 »
No widzisz panie szanowny nie pomyślał tylko powiedział ,pan Burmistrz nagadał prezesowi zakładów i wyszła lipa z wojenki.masz racje to inteligentne chłopaki.i mają bardzo mądre powiedzenie.Ale cóż śmigają po Polsce i europie na rako i dobrze  się bawią :jupi: szkoda że dwa widowiska były trzeciego nie będzie.Życzę tworzenie miłego Bornego  :devil:

Looki

  • Gość
[Gmina Police] Batalia w Policach.
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 10, 2012, 22:57:01 »
Panie Partyzant! Pomerania dokładała się do czego? do imprezy w Policach skopiowałem twój tekst i wysłałem Jazonowi ale był zdziwiony!

Bond1234

  • Gość
[Gmina Police] Batalia w Policach.
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 11, 2012, 20:16:54 »
Looki ale widać Ciebie nie lubią bo nie zabierają ze sobą :) . Ale ale  smakował  alkohol ?  będę teraz do ciebie mówił :  no polewaj polewaj :)?  A co do  Bornego to  w najbliższej 10cio latce nikt im nie zagrozi i nie dorówna :)  Wiem że nie uczestniczysz w zlotach  w Bornym  bo  masz uraz że za Warszawę  kazali zapłacić jak za samochód cywilny.. Ale masz takie prawo  podobno żyjemy w wolnym kraju :)

Tak czy siak  jeśli to prawda jak piszesz że ,, wojenki'' nie będzie to szkoda , Jestem za militariami we wszelkiej postaci , nie dzielę  militarnych na tych z tej czy innej epoki.

Offline Prawdopodobnie

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 281
    • Zobacz profil
[Gmina Police] Batalia w Policach.
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 11, 2012, 21:42:31 »
Szkoda, że nie będzie pokazu. Szkoda, że nasze młode pociechy nie zobaczą wojenki. Kiedyś pamiętam wojsko organizowało pokazy militarne w miejscu gdzie rozkłada się cyrk i wesołe miasteczko. Do dziś pamiętam te wdarzenie. Mogłam wziąć broń do ręki i podotykać.
noooo, ale to było kiedyś. Dziśtylko kasa kasa kasa się liczy.

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
[Gmina Police] Batalia w Policach.
« Odpowiedź #10 dnia: Maja 11, 2012, 22:22:28 »
te pokazy były związane z przysięgą OCelotów, później chyba ze dwa razy coś jeszcze wystawili i to wsio. A wojenki szkoda moi chłopacy też się szykowali w tym roku i niestety
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Looki

  • Gość
[Gmina Police] Batalia w Policach.
« Odpowiedź #11 dnia: Maja 16, 2012, 15:55:20 »
Panie Bond jakaś zgadywanka tak was szkolili w ZOMO. i lubię borne :) Dobrze ciebie wszędzie ciągają Bond.Widzisz mnie ten okres nie bawi ale oni się dobrze bawią,wszędzie tylko nie w Policach i to jest smutne,Ale po fotach widziałem że ma pan odpowiednie towarzystwo do swojego poziomu :batman:

BastionStow.

  • Gość
[Gmina Police] Batalia w Policach.
« Odpowiedź #12 dnia: Maja 28, 2012, 08:53:12 »
Proszę @Looki o nie wypowiadanie się w imieniu Stowarzyszenia Grupa Warowna Bastion oraz proszę nie próbować uwiarygadniać plotek powoływaniem się na członków Stowarzyszenia. Rozumiemy, że intencją była chęć wyrażenia dezaprobaty w powodu braku imprezy, niemniej jednak prosimy by się na Nas nie powoływać.

Jest nam niezwykle miło, że Piknik Historyczny Overlord spotkał się tak ciepłym przyjęciem ze strony mieszkańców Polic i możemy obiecać, że dołożymy wszelkich starań by Overlord zagościł na stałe wśród imprez organizowanych w Policach.


sekretarz stowarzyszenia
Aleksandra Hajdukiewicz

p.s.
Wszystkich zainteresowanych działalnością naszego stowarzyszenia - jak i innych stowarzyszeń w Policach - zapraszamy na imprezę Jesteśmy-Działamy, która prawdopodobnie odbędzie się 01.09.2012.

Do miłego zobaczenia :)