Inne tematy > Edukacja

Który żłobek wybrac?

(1/4) > >>

el-ka:
Witam. Od września będę musiała wrócić, do pracy:( Moja córeczka będzie wtedy miała rok i trzy miesiące. Który żłobek możecie polecić z czystym sumieniem? Pozdrawiam

Sweeti Belle:
A ile jest tych żłobków do wyboru ? Mnie się wydaje ,że tylko jeden,no chyba ,że prywatne(o ile takowe są).No i chyba trzeba się pospieszyć z podaniem,a i kryteria odpowiednie spełniać.Radzę się pospieszyć :) Pozdrawiam

el-ka:
Ja pytam przede wszystkim o prywatne.

draculka:

--- Cytat: "el-ka" ---Który żłobek możecie polecić z czystym sumieniem?
--- Koniec cytatu ---


Miejski Żłobek przy ul. Robotniczej - od 2009 nachwalić się go nie mogę i z żalem myślę, że za 3 miesiące moje dziecko pójdzie tam po raz ostatni.
Przerobiłam z 2 dzieci wszystkie grupy i niemal wszystkie Panie. Chwalę żłobek za opiekę, serce Pań do dzieci i do wykonywanej pracy, za zaangażowanie, za kontakt i współpracę ze mną jako upierdliwym rodzicem.
Pamiętam jak w jednej z grup była pani, której nie lubiło większość rodziców, a dzieci wręcz przeciwnie - pytane, która "ciocia" (tak zwracają się dzieci do pań) jest najfajniesza? Odpowiadały, że owa nieakceptowana przez rodziców. Dziecka oszukać się nie da ;)


--- Cytat: "el-ka" ---Ja pytam przede wszystkim o prywatne.
--- Koniec cytatu ---


Czy jest jakiś powód, dla którego nie rozważasz złożenia wniosku do żłobka miejskiego? Czas jest do najbliższego poniedziałku.

kch:
Witam, mogłabym prosić o opinie o prywatnym żłobku Urwisek na ulicy Bankowej ??

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej