Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Emerytury?  (Przeczytany 42143 razy)

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Emerytury?
« Odpowiedź #75 dnia: Kwietnia 03, 2012, 22:11:46 »
Dobrze wiesz, że to nie bierze się z próżni... :) Nikt nie jest zły sam z siebie... Żyjmy tak, aby inni nie płakali przez nas... :)
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
[Ogólne] Emerytury?
« Odpowiedź #76 dnia: Kwietnia 03, 2012, 22:15:05 »
sekator, zdaje się, że nieco przesadzasz z własną samooceną. Ale jak już mówiłem: ciesze się, że wzajemnie poprawiamy sobie humor panie długi. I czy moje posty to takie wypociny? Nie wydaje mi się ale w sumie twoje zdanie i tak mnie nie obchodzi :)

sekator

  • Gość
[Ogólne] Emerytury?
« Odpowiedź #77 dnia: Kwietnia 03, 2012, 22:18:45 »
Nudzisz mnie....Póki mnie śmieszyłeś, było zabawnie....Teraz nudaaa...

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
[Ogólne] Emerytury?
« Odpowiedź #78 dnia: Kwietnia 03, 2012, 22:56:53 »
Cytat: "Kilofownikownia"
Idąc tym tokiem rozumowania to nie można się wypowiadać praktycznie na żaden temat za wyjątkiem tych w których "siedzi się" bezpośrednio. I przez te kilka lat mojego życia naoglądałem się/miałem styczność z wystarczająca ilością dzieci, aby wyrobić sobie zdanie. Nie widzę sensu aby brać na siebie taką odpowiedzialność i koszty. A już całkiem by się to komponowało z moją pracą i stylem życia :rotfl:


Zgodzę się tym razem z sekatorem,żal cię słuchać,jak zawsze jestem za szacunkiem i prawem do życia nie tylko u ludzi,ale i u zwierząt,tak szkoda ,że twoja mama nie poddała się zabiegowi.Gdyby wiedziała jaki jej syn urośnie wdzięczny,pewnie by tak zrobiła.Pozdrawiam.
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
[Ogólne] Emerytury?
« Odpowiedź #79 dnia: Kwietnia 03, 2012, 23:07:22 »
tatankas, jest szansa, że znasz moją matkę. A co ciekawe: moi rodzice do teraz twierdzą, że dzieci to ich największy skarb :lol2: I kto powiedział, że jestem przeciwko szacunkowi albo prawu do życia? Czy ja ci każe zabić swoje dzieci ew. wyskrobać jeśli znowu będziesz w ciąży? Chcesz to miej nawet i 20 dzieci. Ale czy całe społeczeństwo ma się martwić o twoje dzieci? Nie. Mi to naprawdę jest obojętne czy ty masz co włożyć do garnka czy nie. Masz, to dobrze. Nie masz? Wisi mi to. Znam swoje możliwości i wiem, że dziecko to nie jest zabawa dla mnie. Seks jak najbardziej, ale nie chce żeby było z tego coś co ma ręce i nogi. I odpukać do tej pory medycyna nas nie zawiodła. Jak się trafi dziecko to trudno. Jakoś z tym będę żył (aczkolwiek postaram się nie mieć do niego praw rodzicielskich aby w razie co nie odpowiadać za niego) i tyle. Aktualnie stać mnie na utrzymanie dziecka ale nie chce go i tyle. To taka tragedia? Jeden woli mieć 5 dzieci a inny święty spokój i czas dla siebie.

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
[Ogólne] Emerytury?
« Odpowiedź #80 dnia: Kwietnia 03, 2012, 23:45:03 »
Cytat: "Kilofownikownia"
Ale czy całe społeczeństwo ma się martwić o twoje dzieci?


Dzieci to przyszłość,a jeżeli z roku na rok będzie coraz więcej takich osób jak ty,to nie mamy co na przyszłość liczyć niestety.
Nie każę się martwić o moją i moich dzieci przyszłość,jak bym czegoś potrzebowała to na pewno bym na forum nie pisała.Czy ja kogokolwiek o coś prosiłam.Jeszcze raz piszę-mi ani moim dzieciom niczego nie brakuje.Przedstawiam tylko sytuację ogólną matek w Polsce,a że akurat ja jestem w takiej sytuacji(piszę o braku pracy),to nie znaczy,że chcę jakiejś pomocy,nie od społeczeństwa,a na pewno nie od ciebie.Doskonale daję sobie radę utrzymując się od 17 roku życia to i dam sobie radę teraz.Pracę też znajdę sobie wcześniej,czy później.Po prostu odezwałam się na forum w tym temacie,by zwrócić uwagę,że jest taki problem,czyli brak pracy dla matek z małymi dziećmi.
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline Sweeti Belle

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 120
    • Zobacz profil
[Ogólne] Emerytury?
« Odpowiedź #81 dnia: Kwietnia 04, 2012, 09:30:24 »
Cytat: "Kilofownikownia"
tatankas, jest szansa, że znasz moją matkę. A co ciekawe: moi rodzice do teraz twierdzą, że dzieci to ich największy skarb :lol2: I kto powiedział, że jestem przeciwko szacunkowi albo prawu do życia? Czy ja ci każe zabić swoje dzieci ew. wyskrobać jeśli znowu będziesz w ciąży? Chcesz to miej nawet i 20 dzieci. Ale czy całe społeczeństwo ma się martwić o twoje dzieci? Nie. Mi to naprawdę jest obojętne czy ty masz co włożyć do garnka czy nie. Masz, to dobrze. Nie masz? Wisi mi to. Znam swoje możliwości i wiem, że dziecko to nie jest zabawa dla mnie. Seks jak najbardziej, ale nie chce żeby było z tego coś co ma ręce i nogi. I odpukać do tej pory medycyna nas nie zawiodła. Jak się trafi dziecko to trudno. Jakoś z tym będę żył (aczkolwiek postaram się nie mieć do niego praw rodzicielskich aby w razie co nie odpowiadać za niego) i tyle. Aktualnie stać mnie na utrzymanie dziecka ale nie chce go i tyle. To taka tragedia? Jeden woli mieć 5 dzieci a inny święty spokój i czas dla siebie.
Tak sobie czytam i czytam,i sorki ,że pytam ,ale ile masz lat Kilofownikownia ? Jeszcze kilka lat temu myślałam podobnie.....życie potoczyło się inaczej i nie żałuję .

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Ogólne] Emerytury?
« Odpowiedź #82 dnia: Kwietnia 04, 2012, 10:40:51 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Skoro posiadanie potomstwa to z twojego punktu widzenia to "kara" to nie mamy o czym rozmawiać...

Zgadza się, nie mamy. Już od dłuższego czasu. Przypisujesz mi rzeczy, których nie napisałem, a potem z nimi polemizujesz. Ja tu do niczego nie jestem potrzebny.

Cytat: "tatankas"
Nie narzekam na konsekwencje swoich decyzji,ale narzekam na nasz rząd,który takie "ulepszenia" wprowadza,że dla kobiet z dziećmi jest coraz gorzej.Zmiany w szkołach,zmiany w przedszkolach i.t.p.Utrzymanie podstawowe dzieci nie jest drogie-spokojnie mogłabym utrzymać jeszcze dwójkę,trójkę dzieci,ale opłaty szkolne,podręczniki,opłaty przedszkolne to jakaś masakra i z roku na rok coraz gorzej.

Fakt. Ministerstwo edukacji to przechowalnia bałwanów co najmniej od czasów Wielkiego Romana. W kwestii podręczników mam np. porównanie z Niemcami - tam jedna książka służy kilka-kilkanaście lat. U nas trzeba dać wydawnictwom zarobić, więc rodzice muszą co roku nowy komplet kupować, bo stare wydanie ma niektóre strony w innym miejscu. I kwiat inteligencji z MEN to zatwierdza...
Co do pracy, to kłopoty z jej znalezieniem są w dużej części zasługą socjalistów od polityki prorodzinnej. Dla mnie to oczywiste: jeżeli jako pracodawca mam do wyboru osobę, dla której będę prawdopodobnie często musiał szukać zastępstwa, i taką, w przypadku której to ryzyko jest znacznie mniejsze, to wolę tę drugą. A wrzaski komuchów, którzy "wspierają rodzinę" i każą mi (jako pracodawcy) za to płacić, mam zwyczajnie gdzieś.

Cytat: "Kilofownikownia"
Jak się trafi dziecko to trudno. Jakoś z tym będę żył (aczkolwiek postaram się nie mieć do niego praw rodzicielskich aby w razie co nie odpowiadać za niego)

Ty tak na serio? Myślałem, że mam do czynienia z facetem, który bierze odpowiedzialność za to, co robi. A tu gówniarz wypływa...
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
[Ogólne] Emerytury?
« Odpowiedź #83 dnia: Kwietnia 04, 2012, 10:51:13 »
Cytat: "Wykidajło"
U nas trzeba dać wydawnictwom zarobić, więc rodzice muszą co roku nowy komplet kupować, bo stare wydanie ma niektóre strony w innym miejscu. I kwiat inteligencji z MEN to zatwierdza...


No o to właśnie chodzi,we wrześniu 2011 roku by wyprawić dwie córy do szkoły a trzecią do przedszkola musiałam spokojnie wydać 1500zł,czyli po około 500zł na dziecko,a to tylko początek,nauczyciele też się rozbestwili i co miesiąc żądają by dziecko przyniosło coś do szkoły:( A z tego co mi wiadomo im dziecko  w wyższej klasie,tym podręczniki droższe.
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
[Ogólne] Emerytury?
« Odpowiedź #84 dnia: Kwietnia 04, 2012, 11:03:25 »
Cytat: "Wykidajło"
Ty tak na serio? Myślałem, że mam do czynienia z facetem, który bierze odpowiedzialność za to, co robi. A tu gówniarz wypływa...

Za to za co muszę to biorę. Ale na co mi niepotrzebne obowiązki? Dziecko chce moja partnerka. Stąd jeśli się pojawi to będę węszył podstęp :D A do tego: skoro mnie i tak więcej nie ma jak jestem w domu to jak mam brać odpowiedzialność za coś czego nie mam jak wychować? Zresztą to nie jest tak łatwo samemu pozbyć się praw rodzicielskich o ile mi wiadomo, więc zobaczymy co to będzie.

jezat

  • Gość
[Ogólne] Emerytury?
« Odpowiedź #85 dnia: Kwietnia 04, 2012, 11:41:24 »
Cytat: "Wykidajło"
Ty tak na serio? Myślałem, że mam do czynienia z facetem, który bierze odpowiedzialność za to, co robi. A tu gówniarz wypływa...

Cytat: "Kilofownikownia"
Za to za co muszę to biorę. Ale na co mi niepotrzebne obowiązki? Dziecko chce moja partnerka. Stąd jeśli się pojawi to będę węszył podstęp :D A do tego: skoro mnie i tak więcej nie ma jak jestem w domu to jak mam brać odpowiedzialność za coś czego nie mam jak wychować? Zresztą to nie jest tak łatwo samemu pozbyć się praw rodzicielskich o ile mi wiadomo, więc zobaczymy co to będzie.

Stary,nie przejmuj się.Jak Kaczyński dojdzie do władzy(cud domniemany)od razu przybędzie demograficznie.Niedawno stwierdził;"Nasze perspektywy demograficzne są fatalne a władza działa wedle zasady nic nie mozna zrobić.Otóż my te zasadę odrzucamy,zdecydowanie odrzucamy.Można zrobić,można zrobić już teraz,nie kiedyś tam".Jak widzisz prezes może zrobić już teraz dzięki czemu jego dzieciątka zapewnią w przyszłości,kiedyś tam, wysokie emerytury swoim rodzicielom.Ty musisz sam o to zadbać,bo ci prezes nie pomoże a nie wykluczone ,że jak dostanie władzę(cud domniemany niedokonany)będziesz musiał płacić jak za komuny tzw bykowe.

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
[Ogólne] Emerytury?
« Odpowiedź #86 dnia: Kwietnia 04, 2012, 12:26:10 »
Ale bykowe płacili zdaje się kawalerowie. A ja planuje zawrzeć związek małżeński.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Emerytury?
« Odpowiedź #87 dnia: Kwietnia 04, 2012, 17:17:29 »
Cytat: "Wykidajło"
nie mamy pretensji do świata o konsekwencje naszych decyzji.
szanowny Jarku sam powiedz jak to brzmi? Jak zarzut... Czy według Ciebie konsekwencją posiadania dzieci jest ciągłe życie pod górkę? Śmiem wątpić, bo sam przecież jesteś rodzicem z dużo większym stażem.. To nie chodzi o żale, tylko o suche fakty... Ciężko jest owszem, ale ja również nie zamieniłbym tego co mam na beztroskie życie... Rodzina to podstawa :) Pozdrawiam szczerze :)
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

jezat

  • Gość
[Ogólne] Emerytury?
« Odpowiedź #88 dnia: Kwietnia 04, 2012, 20:08:26 »
Cytat: "Kilofownikownia"
Ale bykowe płacili zdaje się kawalerowie. A ja planuje zawrzeć związek małżeński.

No to rozczarujesz prezesa.Będzie mniej kasy do rozdawania na kolejne nieskuteczne becikowe,czy ulgi prorodzinne.Wydaje się,że prezes to zrozumiał i woli wydawać na ulgi paliwowe.Szacuję,że na dzień dobry byłoby tego ponad 7 mld złotych.To się nazywa gest.A potem jego pretorianie wytłumaczą ciemnemu ludowi,że biedakom w maybachach czy mercedesach trzeba pomóc i w ten sposób w budżecie przybędzie kasy jak po obniżce składki rentowej.To takie pisowskie perpetum mobile -im więcej rozdają tym bardziej w budżecie państwa przybywa.

sekator

  • Gość
[Ogólne] Emerytury?
« Odpowiedź #89 dnia: Kwietnia 04, 2012, 21:12:27 »
Cytat: "jezat"
To takie pisowskie perpetum mobile -im więcej rozdają tym bardziej w budżecie państwa przybywa.


Tak, najlepsze jest POwskie perpetuum mobile.....Ludziom zabierają, podnoszą podatki i dowalają podwyżki, a zadłużenie państwa wzrosło o ponad 350 mld  :rotfl:
jezat, czy ty naprawdę wszystkich masz za idiotów ???

Lepiej poczytaj sobie jak chłopy z PSL ograli twojego Donalda jak dzieciaka w krótkich spodenkach :

http://wyborcza.biz/Emerytura/1,124711,11478549,Szykuje_sie_konflikt_wies___miasto_o_emerytury.html

Info podaję za GW, żebyś nie zarzucił mi stronniczości......