Sprawy techniczne forum > Książka skarg i zażaleń

uczucia religijne

(1/3) > >>

Yacek:
Proszę Kube o definicję "uczuć religijnych" i wskazanie mi , w którym to miejscu owe uczucie zostału tak zszargane. I co to za uczucia , ze potrzebują "prawnej" ochrony"?

cooker:
"Mity, gusła, urojenia"? Jeśli nie podoba cie się fundusz kościelny to wypowiedz się merytorycznie na temat. Rozumiem, że każdego, kto się modli i wierzy w jakiegokolwiek boga wyśmiewasz. Chyba, że tylko katolików i tylko na forum, bo dalej nie starcza odwagi (i zaraz się okaże, że połowa rodziny i znajomych to religijni ludzie).

Kuba:
Raz

--- Cytat: "Yacek" ---innych darmozjadów
--- Koniec cytatu ---


Dwa

--- Cytat: "Yacek" ---że Jezus to MIT
--- Koniec cytatu ---


Trzy

--- Cytat: "Yacek" ---Czyli jak Jezus coś tam sobie bredził
--- Koniec cytatu ---


Cztery

--- Cytat: "Yacek" ---okupowana przez jakiegoś faceta w sukience
--- Koniec cytatu ---


Pięć

--- Cytat: "Yacek" ---jego poczęcie to pierwsze w historii , udokumetnowane in vitro??
--- Koniec cytatu ---


Sześć

--- Cytat: "Yacek" ---za swoje urojenia. mity i gusła
--- Koniec cytatu ---


Siedem

--- Cytat: "Yacek" ---klechistan
--- Koniec cytatu ---


Wystarczy? Tyle znalazłem przy pobieżnym przejrzeniu Twoich postów.

Yacek:

--- Cytat: "Kuba" ---innych darmozjadów
--- Koniec cytatu ---

w jaki sposób to obraża owe uczucia? Zdefiniuj je, proszę
--- Cytat: "Kuba" ---okupowana przez jakiegoś faceta w sukience
--- Koniec cytatu ---

Gdzie tu minąłem się z prawdą?
cytaty rzucone bez uzasadnienia wyglądają tylko na argumantacje typu nie bo nie , arbitralna  decyzja .

Kuba:

--- Cytat: "Yacek" ---w jaki sposób to obraża owe uczucia?
--- Koniec cytatu ---


W taki, że tym określeniem w niewybredny i niekulturalny sposób pokazałeś, że niektóre istotne z punktu widzenia religii posługi, istnieją tylko i wyłącznie dla wyzysku. Zresztą doktryny katolickiej takie niewybredne określenia uderzają nie tylko w duchowieństwo, ale w samego Chrystusa.


--- Cytat: "Yacek" ---Gdzie tu minąłem się z prawdą?
--- Koniec cytatu ---


Choćby w tym, że w rzeczywistości owa siedziba ani nie jest okupowana (sprawdź znaczenie słowa okupacja), ani strojem kapłana nie jest sukienka, ale sutanna i jest to strój nie tylko księży (choćby lektorzy świeccy w trakcie uroczystości również mogą nosić sutanny).

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej