Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Co w tym poście jest sprzeczne z regulaminem?  (Przeczytany 9209 razy)

Taki.Wał

  • Gość
Co w tym poście jest sprzeczne z regulaminem?
« dnia: Marca 19, 2012, 01:58:00 »
Twój Post napisany przez Ciebie na: "Wirtualne Police i okolice", został usunięty przez Administratora lub Moderatora.
Powód: Post sprzeczny z regulaminem
Link do tematu: http://forum.police.info.pl/viewtopic.php?t=7552Twój post:

Temat: "[Police] Władysław Diakun dostał wyrok"

Cytat: "Beobachter"
Myślę Wielki Adminie, że to przesłanie pojmujesz. Oczywiście, mogłem mu nadać formę prywatną, ale skoro sam się wypowiedziałeś publicznie - to i ja piszę "List otwarty". Z największą życzliwością.

Sumując: Czcigodny Adminie, Czcigodny Mariuszu. Wprowadź pewne mechanizmy regulujące poziom dyskusji, nie tylko w warstwie słownej (taki mechanizm istnieje), ale w warstwie merytorycznej. Być może potrzebny byłby ktoś z większym cenzorskim doświadczeniem. Nie chodzi o to, aby nie pisać na tematy "niewygodne". Chodzi o styl pisania. Jakbym w gazecie drukował wszystkie paszkwile, które "życzliwi anonimowi" o innych mi nadsyłają to bym na pewno z długów, a może i z "pudła" nie wyszedł. Redagowanie mass mediów trzeba prowadzić "z głową".

I już naprawdę na koniec. To forum jest potrzebne, zdania sprzed lat nie zmieniłem. Ale niech ma swoją klasę wypowiedzi. Czy pilnowanie tej klasy to taki wielki wysiłek?



Dupoliz?


Zadawanie pytań jest sprzeczne z regulaminem - "obsługo forum" ? Czy pytanie zbyt krótkie?

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Co w tym poście jest sprzeczne z regulaminem?
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 19, 2012, 09:51:09 »
Bo jest to post nic nie wnoszący do tematu?
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Taki.Wał

  • Gość
Co w tym poście jest sprzeczne z regulaminem?
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 22, 2012, 00:33:51 »
Cytat: "Kuba"
Bo jest to post nic nie wnoszący do tematu?


Gdyby nie Twoj znak zapytania na koncu zdania mozna by uznac ze chcesz wniesc ocs do tematu. A tak, ja mam racje. Bo wnioslem. Po przeczytaniu setki postow wyrazilem swoje zdanie i na tym poprzestane.

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
Co w tym poście jest sprzeczne z regulaminem?
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 22, 2012, 12:35:11 »
Cytat: "Kuba"
Bo jest to post nic nie wnoszący do tematu?


Rozumując w ten sposób, to by trzeba było pokasować co enty post. Wiele postów nic nie wnosi, niektóre to po prostu reklamy, a niektóre rażąco łamią regulamin

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Co w tym poście jest sprzeczne z regulaminem?
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 22, 2012, 13:30:32 »
Cytat: "polo"
niektóre to po prostu reklamy, a niektóre rażąco łamią regulamin


Takowe generalnie są usuwane, niestety czasami jakaś się przemknie - dlatego najlepiej, jakby takie posty były zgłaszane do nas bezpośrednio na pw :). Bo czasami bywa, że posty oznaczone funkcją "zgłoś" potrafią zginąć wśród zgłoszeń nieuzasadnionych.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
Co w tym poście jest sprzeczne z regulaminem?
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 22, 2012, 14:30:19 »
Cytat: "Kuba"
Cytat: "polo"
niektóre to po prostu reklamy, a niektóre rażąco łamią regulamin


Takowe generalnie są usuwane, niestety czasami jakaś się przemknie - dlatego najlepiej, jakby takie posty były zgłaszane do nas bezpośrednio na pw :). Bo czasami bywa, że posty oznaczone funkcją "zgłoś" potrafią zginąć wśród zgłoszeń nieuzasadnionych.


Bardzo dyplomatyczna odpowiedz :lol2: