Sprawy techniczne forum > Książka skarg i zażaleń

Co w tym poście jest sprzeczne z regulaminem?

(1/2) > >>

Taki.Wał:
Twój Post napisany przez Ciebie na: "Wirtualne Police i okolice", został usunięty przez Administratora lub Moderatora.
Powód: Post sprzeczny z regulaminem
Link do tematu: http://forum.police.info.pl/viewtopic.php?t=7552Twój post:

Temat: "[Police] Władysław Diakun dostał wyrok"


--- Cytat: "Beobachter" ---Myślę Wielki Adminie, że to przesłanie pojmujesz. Oczywiście, mogłem mu nadać formę prywatną, ale skoro sam się wypowiedziałeś publicznie - to i ja piszę "List otwarty". Z największą życzliwością.

Sumując: Czcigodny Adminie, Czcigodny Mariuszu. Wprowadź pewne mechanizmy regulujące poziom dyskusji, nie tylko w warstwie słownej (taki mechanizm istnieje), ale w warstwie merytorycznej. Być może potrzebny byłby ktoś z większym cenzorskim doświadczeniem. Nie chodzi o to, aby nie pisać na tematy "niewygodne". Chodzi o styl pisania. Jakbym w gazecie drukował wszystkie paszkwile, które "życzliwi anonimowi" o innych mi nadsyłają to bym na pewno z długów, a może i z "pudła" nie wyszedł. Redagowanie mass mediów trzeba prowadzić "z głową".

I już naprawdę na koniec. To forum jest potrzebne, zdania sprzed lat nie zmieniłem. Ale niech ma swoją klasę wypowiedzi. Czy pilnowanie tej klasy to taki wielki wysiłek?
--- Koniec cytatu ---



Dupoliz?


Zadawanie pytań jest sprzeczne z regulaminem - "obsługo forum" ? Czy pytanie zbyt krótkie?

Kuba:
Bo jest to post nic nie wnoszący do tematu?

Taki.Wał:

--- Cytat: "Kuba" ---Bo jest to post nic nie wnoszący do tematu?
--- Koniec cytatu ---


Gdyby nie Twoj znak zapytania na koncu zdania mozna by uznac ze chcesz wniesc ocs do tematu. A tak, ja mam racje. Bo wnioslem. Po przeczytaniu setki postow wyrazilem swoje zdanie i na tym poprzestane.

polo:

--- Cytat: "Kuba" ---Bo jest to post nic nie wnoszący do tematu?
--- Koniec cytatu ---


Rozumując w ten sposób, to by trzeba było pokasować co enty post. Wiele postów nic nie wnosi, niektóre to po prostu reklamy, a niektóre rażąco łamią regulamin

Kuba:

--- Cytat: "polo" ---niektóre to po prostu reklamy, a niektóre rażąco łamią regulamin
--- Koniec cytatu ---


Takowe generalnie są usuwane, niestety czasami jakaś się przemknie - dlatego najlepiej, jakby takie posty były zgłaszane do nas bezpośrednio na pw :). Bo czasami bywa, że posty oznaczone funkcją "zgłoś" potrafią zginąć wśród zgłoszeń nieuzasadnionych.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej