Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Uciążliwa wiadomość na starcie  (Przeczytany 16231 razy)

Offline konDonek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
Uciążliwa wiadomość na starcie
« Odpowiedź #15 dnia: Stycznia 09, 2012, 19:54:32 »
A mnie nieżle wk....

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Uciążliwa wiadomość na starcie
« Odpowiedź #16 dnia: Stycznia 09, 2012, 20:37:30 »
A mnie to wali.

Zmienilibyście tylko tego Przemo. 2003 rok? Nigga pleez.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Uciążliwa wiadomość na starcie
« Odpowiedź #17 dnia: Stycznia 09, 2012, 20:42:00 »
Tak zmienimy, było już, cierpliwości.

Offline _garde_

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 249
    • Zobacz profil
Uciążliwa wiadomość na starcie
« Odpowiedź #18 dnia: Stycznia 09, 2012, 20:44:06 »
a mnie  wprawia  w zakłopotanie -  po takim komunikacie,  zastanawiam się  szukać tych brakujących - czy nie szukać, może warto  poszukać , a może niekoniecznie..... :lol2:

 A poważniej, proponuję  w  zakładce  "zobacz  nieprzeczytane"    dodać info np. (ostatnio  dodane - limit 200 ) i  wyłączyć ten   niepotrzebny i  irytujący komunikat  o.......  przekroczeniu konta  :<

P.S. No i można by wtedy  informację Kuby : "Limit nieprzeczytanych postów jest ustawiony po to, by w mniejszym stopniu obciążana była baza danych." albo podobną,  dodać  - jako uwagę do regulaminu :)

Pozdrawiam
garde

Offline Marek4614

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
Też mnie to denerwuję
« Odpowiedź #19 dnia: Stycznia 09, 2012, 21:11:06 »
Często też mam taką informację i muszę odświeżyć stronę, aby czytać zawartość dalej ...

Offline dd2f

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 277
    • Zobacz profil
Uciążliwa wiadomość na starcie
« Odpowiedź #20 dnia: Stycznia 10, 2012, 11:00:15 »
Cytat: "cooker"
Widzę, że programista nam się trafił... Weźmiesz na siebie ryzyko, że przez grzebanie w kodzie nic nie walnie i baza nie poleci?

A kolega może programuje? To mi kolega może wytłumaczy co wspólnego ma kod odpowiedzialny za pobranie danych z bazy i jedynie wyświetlenie ich na monitorze z uszkodzeniem bazy? Dokonujesz jedynie odczytu danych a potem odpowiedni kod to wyświetla - nie ma ryzyka uszkodzenia bazy (przy założeniu wycięcia prawidłowego kodu). Tak naprawdę (nie zagłębiałem się w kod tego forum) mogę się założyć, że nawet nie trzeba ruszać kodu, który sięga do bazy, a jedynie zamienić w komentarz (dla tych co się boją, że coś się schrzani) kod odpowiedzialny za samo wyświetlanie komunikatu. Komentarz zawsze można "odkomentować" i wszystko wraca do wcześniejszego stanu. Nawet jeszcze lepiej - można obsadzić tę samą wersję forum na innym darmowym serwerze (nawet w domu u siebie) i kombinować - żeby nie ruszać oryginału.
I love the night.
1101110100101111

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
Uciążliwa wiadomość na starcie
« Odpowiedź #21 dnia: Stycznia 11, 2012, 15:52:53 »
Cytat: "dd2f"
To mi kolega może wytłumaczy co wspólnego ma (...)

Takie wnioski możesz snuć o własnym kodzie. Napisałeś phpBB, że masz pewność, że ten fragment nie jest powiązany z czym innym? Ja nie i dlatego nie ryzykowałbym dłubania we własnym zakresie.
Cytat: "dd2f"
Nawet jeszcze lepiej - można obsadzić tę samą wersję forum na innym darmowym serwerze

No to obsadź. Przejrzyj kod, usuń co trzeba, przetestuj i daj znać adminowi co zrobić. Może zastosuje.

Offline dd2f

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 277
    • Zobacz profil
Uciążliwa wiadomość na starcie
« Odpowiedź #22 dnia: Stycznia 11, 2012, 19:30:48 »
Cytat: "cooker"
Takie wnioski możesz snuć o własnym kodzie. Napisałeś phpBB, że masz pewność, że ten fragment nie jest powiązany z czym innym? Ja nie i dlatego nie ryzykowałbym dłubania we własnym zakresie.

Nie masz pojęcia o czym piszesz, albo nie rozumiesz o czym ja piszę.

Cytat: "cooker"
No to obsadź. Przejrzyj kod, usuń co trzeba, przetestuj i daj znać adminowi co zrobić. Może zastosuje.

A co składasz zlecenie? Prześlę Ci zatem ofertę handlową i numer konta na który możesz przelać pieniądze za moją pracę. Szkoda gadać. Nie mam ochoty na przepychanki z Tobą kolego, nie interesuje mnie też co masz do powiedzenia w temacie o którym nie masz pojęcia. A to nie miejsce. Ja zwróciłem jedynie uwagę na rozróżnienie kodu wyświetlającego (znaczniki HTML/język CSS) od kodu operującego na danych (PHP/MySql). Po tym istnieje możliwość zastosowania komentarza na kodzie wyświetlającym. Ingerencja praktycznie żadna.
I love the night.
1101110100101111