Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Najlepsze solarium w Policach  (Przeczytany 16682 razy)

Offline pazurkowa90

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Najlepsze solarium w Policach
« dnia: Marca 07, 2012, 07:18:30 »
Mam pytanko do kobiet i z pewnością niektórych mężczyzn :P, jakie waszym zdaniem solarium jest godne polecenia?

Ja osobiscie chodze w rożne miejsca , ostatnio się zadomowiłam troszkę w Doboszu ale nie wiem albo lampy jakieś słabsze się zrobiły albo ja już się w tym miejscu "wypaliłam" :) a nie chce wywalać pieniędzy w błoto.

ps. jeżeli chodzi o Multi Solar na Wyszyńskiego ( bo pewnie sporo opinii będzie na temat tego solarium ) to jakoś mi nie podeszło, strasznie mnie ostatnio zjarało czerwona na maxa a rano nic po tym .

Offline HelloKity

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 32
    • Zobacz profil
Najlepsze solarium w Policach
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 07, 2012, 11:21:39 »
Do tej pory uczęszczam do Lawendy pod oscarem, jak dla mnie rewelacja choć wiem ze ceny nie są wcale najniższe ale mimo to warto. pozatym Pyton na wyszyńskiego chyba daje jeszcze rade :)

MłodyS53

  • Gość
Najlepsze solarium w Policach
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 08, 2012, 00:43:44 »
Ciekawy temat. Ja chce zacząć przygodę z solarium i może głupie pytanie. Jak często uczęszczać i z jakim czasem smażenia? Dzięki za wszelkie odpowiedzi.

Offline pazurkowa90

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Najlepsze solarium w Policach
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 11, 2012, 16:25:02 »
Cytuj (zaznaczone)
Do tej pory uczęszczam do Lawendy pod oscarem, jak dla mnie rewelacja choć wiem ze ceny nie są wcale najniższe ale mimo to warto. pozatym Pyton na wyszyńskiego chyba daje jeszcze rade :)


ja bylam chyba juz wszedzie w Policach ale wiadomo ze zmieniaja sie lampy , solaria i lozka i z tym trzeba byc na bieżaco , mowisz o tym co sie wchodzi zaraz kolo banku po schodkach? bylam tam jakis czas temu , spalilam sie a na drugi dzien niccccccccccccc.....

Cytat: "MłodyS53"
Ciekawy temat. Ja chce zacząć przygodę z solarium i może głupie pytanie. Jak często uczęszczać i z jakim czasem smażenia? Dzięki za wszelkie odpowiedzi.


ja jak chodzilam na poczatku to zaczelam od 6 min , pozniej 8 co 3 dni zeby sie troszke opalic , a tak teraz chodze co jakis czas na 10 min co tydzien , no chyba ze mam wykupiony karnet to co 3 ,4 dni zeby nie przesadzac i nie robic skwarki z siebie :)

Ort. Pozdrawiam - Kuba

Offline Vitao

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 108
    • Zobacz profil
Najlepsze solarium w Policach
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 11, 2012, 19:18:39 »
Hej, moje ulubione solarium to Multisolar na Roweckiego, łożeczko nr 5 ;) Chociaż po 14 jest dosyć drogo, ale chodząc raz na jakiś czas, człowiek nie zbankrutuje.  Do Lawendy kiedyś chodziłam, ale od kiedy podniosły się ceny - łóżka jak by straciły swoją "moc" opalania. U Dobosza po schodkach - drogo i cienkie lampy. Nie spalam się na skwarka, podkreślam, chodzę na solarium maksymalnie raz na tydzień, żeby złapać kolorytu a nie wyglądu nutelli ;)

Offline pazurkowa90

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Najlepsze solarium w Policach
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 12, 2012, 07:00:49 »
Cytat: "Vitao"
Hej, moje ulubione solarium to Multisolar na Roweckiego, łożeczko nr 5 ;) Chociaż po 14 jest dosyć drogo, ale chodząc raz na jakiś czas, człowiek nie zbankrutuje. Do Lawendy kiedyś chodziłam, ale od kiedy podniosły się ceny - łóżka jak by straciły swoją "moc" opalania. U Dobosza po schodkach - drogo i cienkie lampy. Nie spalam się na skwarka, podkreślam, chodzę na solarium maksymalnie raz na tydzień, żeby złapać kolorytu a nie wyglądu nutelli ;)


jakoś nie przypadło mi do gustu te solarium ;o

Offline jula1980

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 48
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Najlepsze solarium w Policach
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 24, 2012, 19:57:31 »
Ja polecam solarium w małym Studio Urody HEBE w piwnicy domu jednorodzinnego na ul. Długosza lub ul. Kosynierów nie wiem dokładnie.
Mało ludzi, często zmieniają lampy, wystarczy 6 min. minuta kosztuje 1zł.
Bardzo miła Pani. Czynne chyba od 12:00 do 19:00 lub 20:00 nie mam pewności, ale mogę sprawdzić. Mam gdzieś wizytówkę. Jak chcecie znajdę też nr tel.

Offline toja

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 81
    • Zobacz profil
Najlepsze solarium w Policach
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 25, 2012, 08:28:14 »
Ja mam  zamiar tez sie w koncu wybrac do jakiegos solarium.Dawno temu chodzilam do solarium na Armii Krajowej gdyz bylo blisko mojego miejsca pracy.Teraz  szukam czegos blizej miejsca zamieszkania i chyba na pierwszy rzut sprobuje solarium w studiu fitness.Bylyscie juz tam?

Offline pazurkowa90

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Najlepsze solarium w Policach
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 27, 2012, 13:24:35 »
Cytat: "toja"
Ja mam zamiar tez sie w koncu wybrac do jakiegos solarium.Dawno temu chodzilam do solarium na Armii Krajowej gdyz bylo blisko mojego miejsca pracy.Teraz szukam czegos blizej miejsca zamieszkania i chyba na pierwszy rzut sprobuje solarium w studiu fitness.Bylyscie juz tam?


bylam ze 2 razy i nie bylam zadowolona a opalam sie systematycznie . Najlepsze jednak w DOboszu chyba

kinia

  • Gość
Najlepsze solarium w Policach
« Odpowiedź #9 dnia: Marca 27, 2012, 15:19:18 »
A czy ktoś coś może powiedzieć o solarium w Butterfly ?

Offline pazurkowa90

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Najlepsze solarium w Policach
« Odpowiedź #10 dnia: Marca 30, 2012, 12:10:48 »
nie bylam tam , szczerze z ciekawosci sprawdzilam ale nawet nie wiem gdzie ta ulica jest w policach :P a fitness tam jak ? ktos wie?

Offline toja

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 81
    • Zobacz profil
Najlepsze solarium w Policach
« Odpowiedź #11 dnia: Marca 30, 2012, 15:29:21 »
Cytat: "pazurkowa90"


bylam ze 2 razy i nie bylam zadowolona a opalam sie systematycznie . Najlepsze jednak w DOboszu chyba

To sie chyba jednak zle zrozumialysmy:)Mi tez chodzilo o solarium w Butterfly:)W takim badz razie trzeba isc przetestowac te solarium:)A co do fitness to ja np jeszcze nie bylam..Moze sie kiedys skusze na polo dance-tylko te ceny..

kinia

  • Gość
Najlepsze solarium w Policach
« Odpowiedź #12 dnia: Marca 30, 2012, 15:31:44 »
Cytuj (zaznaczone)
nie wiem gdzie ta ulica jest w policach




Za klubem Nauczyciela:)

Offline pazurkowa90

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Najlepsze solarium w Policach
« Odpowiedź #13 dnia: Marca 31, 2012, 09:37:51 »
Cytat: "toja"
To sie chyba jednak zle zrozumialysmy:)Mi tez chodzilo o solarium w Butterfly:)W takim badz razie trzeba isc przetestowac te solarium:)A co do fitness to ja np jeszcze nie bylam..Moze sie kiedys skusze na polo dance-tylko te ceny..


no wlasnie , troche sie cenia , ja bym poszla na fitness ale nie mam z kim :/ a z solarium skorzystam jak mi sie karnet skonczy to przetesuje i dam znac :)

kinia dziex :D

perkisowa

  • Gość
Najlepsze solarium w Policach
« Odpowiedź #14 dnia: Maja 03, 2012, 16:07:29 »
ja chodze zawsze dp PYTONA koło kościoła na ulicy Wyszyńskiego. Mam najbliżej, często sa promocje i pracują tam bardzo miłe panie. Nigdy sie jeszcze nie zawiodłam a łóżeczka super wygodne i świetnie opalają. Poza tym, Panie zawsze doradzą jakie łózko wybrać i jak długo mogę bezpiecznie sie opalać, żeby sobie krzywdy nie zrobić. Zawsze słucham....jeszcze sie nie przejechałam na dobrych radach. Najgorzej to nie posłuchać i sie zjarać na raczka.