Inne tematy > Różne akcje pomocy, głosowania itp.

POMOC DLA FILIPKA

(1/3) > >>

kayah:
Witam wszystkich na forum polickim. Zwracam się do Was z szczególną prośbą - jesteśmy rodzicami czteroletniego Filipka chorego na autyzm, szukamy tutaj pomocy ponieważ sami jesteśmy z Polic. Chodzi mianowicie o wpisanie w corocznym rozliczeniu PIT numer KRS naszego synka. To nic nie kosztuje, a dla naszego dziecka znaczy bardzo dużo. Wszelkie dane można znależć na stronach: http://www.pomocdlafilipka.pl.tl/  oraz na stronie fundacji Silentio, której nasz Filipek jest podopiecznym numer 49  http://www.silentio.pl/page97.html .Jeżeli jesteście w stanie pomóc - bardzo dziękujemy. Rodzice.     KRS 0000 326 128   -  CEL SZCZEGÓŁOWY:  Zabawa Filip - 049

kiler:
wielkie koszty leczenia? litości troche miłosci i uwagi i  i chęć poszkania ośrodka gdzie lecza dzieci z autyzmem nie boli... w szczecinie na ulicy montwiłła koło teatru polskiego gdzie jest dobra kadra która prowadzi rehabilitacje z dzieckiem  i chyba jak wiem duże koszty to nie są... tylko trzeba zajrzeć jesli państwo tego nie zrobili bo jest dużo dzieci chorych i rodziców  którzy tez leczą dzieci z autyzmem i  naprawdę wiem ze na to nie trzeba milionów wydawać i ja z własnej kieszeni wole wydać  swój 1% na osrodek na montwiłła niż  na 1 dziecko bo mój procent pójdzie na pensje rehabilitanta który pomoże większej ilosci podopiecznym.

wybaczcie za mą znieczulicę ale jakos tak mam, pozdro

kier:

--- Cytat: "kiler" ---wybaczcie za mą znieczulicę ale jakos tak mam, pozdro
--- Koniec cytatu ---


fakt, znieczulica po całości :<

kiler:
ale co nie znaczy że zle życzę dla dziecka co co to nie ale zwracam uwagę na to żę są inne możliwości które są i skuteczne jak i nie dobijają rodzica finansowo

Mała Mi:
Kiler, widać, że nic nie wiesz o kosztach jakie ponoszą rodzice chorych, niepełnosprawnych dzieci. Ja z moją córką spędzałam na turnusach rehabilitacyjnych po 7- 9 miesięcy w roku i gwarantuje Ci,że pochłonęło to kupe kasy. Owszem są ośrodki reh. stacjonarne, tylko nasze dzieci potrzebują stałej- codziennej rehabilitacji, a nie raz czy dwa w tygodniu, a niestety prawda jest taka,że chorych dzieci jest bardzo dużo  i są kolejki do ośrodków stacjonarnych. To co uzbieram na koncie fundacji pozwala mi pojechać na taki turnus, teraz potrzebuję dofinansowania do zakupu wózka(NFZ daje 1800zł, a wózek kosztuje dwa razy tyle) i tu skorzystam z pieniązków, które ludzie przekazali dla mojego dziecka, za to im bardzo serdecznie dziękuje.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej