Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Plac manewrowy dla osobowych.  (Przeczytany 9245 razy)

Nil

  • Gość
Plac manewrowy dla osobowych.
« dnia: Lutego 06, 2012, 19:20:12 »
Wam też brakuje placu manewrowego gdzie można byłoby sprawdzić nasze doświadczenie za kierownicą oraz nasze kochane 4 kółka?

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Plac manewrowy dla osobowych.
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 06, 2012, 19:54:35 »
Wieczorami parking koło cmentarza wieje pustką. Teraz świetnie się tam trenuje poślizgi. ;D
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Nil

  • Gość
Plac manewrowy dla osobowych.
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 06, 2012, 21:28:08 »
Lepiej podać więcej takich miejsc, bo zaraz wszyscy się tam zwalą i będzie ciasno  :lol2:

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Plac manewrowy dla osobowych.
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 07, 2012, 19:05:09 »
Jakie brakuje. W Policach jest co najmniej kilka miejsc gdzie można takie rzeczy robić bezpiecznie dla otoczenia. Dla siebie to może mniej bezpiecznie ale w sumie to nasze ryzyko :rotfl:

Offline Kapral_Kuba

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 78
    • Zobacz profil
Plac manewrowy dla osobowych.
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 07, 2012, 19:12:21 »
Cytat: "KrP"
Wieczorami parking koło cmentarza wieje pustką. Teraz świetnie się tam trenuje poślizgi. ;D


Noooo to poczekaj jak stanie tam nasza kochana Vectra. W zeszłym roku mój znajomy dostał tam mandat, za stwarzanie niebezpieczeństwa. Pusto nie pusto, to nie teren prywatny. Lepiej pogadać z kimś kto ma swój teren ogrodzony płotem, wtedy jest w miarę bezpiecznie. Ul. Licealnej też nie polecam, bo co jakiś czas widuję tam patrol. Tak naprawdę nie ma gdzie jeździć, a żeby nauczyć się jeździć. Także kombinujmy! :D

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Plac manewrowy dla osobowych.
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 07, 2012, 19:42:30 »
Najwyżej nie przyjmę. Nie ma podstaw do stwarzania niebezpieczeństwa. No chyba, że sobie, ale to karalne nie jest. ;P

Co innego gdyby auta jakieś tam stały.

Ale w sumie nie dziwi mnie to. Tępi policjanci wolą podbić statystyki niż dać człowiekowi poćwiczyć manewry, żeby w razie W na drodze umiał opanować pojazd. Ale czego się spodziewać, po tym jak gdzieś w Polsce ukarali mandatem gościa za prowadzenie ciągnika po alkoholu na terenie prywatnym. ;D

Chociaż i tak najlepsze są miejskie legendy o policjantach, którzy zabierali prawko za... picie alkoholu w stojącym samochodzie lub ludziom, którzy prowadzili (idąc) rower. ;D
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Nil

  • Gość
Plac manewrowy dla osobowych.
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 07, 2012, 21:28:44 »
Dziś wieczorkiem tam zajechałem koło 20:30 i "cwaniaki" w oznakowanym stali, więc nie chciałem ryzykować i pojechałem do domciu.