Inne tematy > Zwierzęta

Psy na kwarantannie w Sierakowie

(1/5) > >>

sylwia637:
Psiaki które obecnie odbywają kwarantanne w sierakowie. oczywiście nie wszystkie tylko tym czterem udalo się zdjęcia zrobić, potem baterie wysiadły, niestety Zdjęcia nie sa wyrażne, bo albo psiaki tak sie ciesza, ze nie w głowie im zdjęcia, albo sa tak przestraszone ze sie chowaja. Ale moze ktos rozpozna psa np. swojego sasiada czy moze zechce adoptowac.

Szukamy tez domów tymczasowych, chodzi tylko o przetrzymanie psów a my bedziemy im szukac nowych domów.
tel kont dla osoby chętnej pomóc 514 032 196 TOZ Police
 
suczka taka troche do kolana, nie duza, chuda przerażliwie.





ten jest mały, bardzo pocieszny.



ten jest taki do kolana, piękny.





i ta sunia, przeaźliwie chuda, bardzo wystraszona, trzęsła sie strasznie, taka do kolana. nie chciała podejść do siatki, bała się:(



DiSi:
Bardzo proszę zajmijcie się sprawą bezdomnego owczarka niemieckiego.Który w te mrozy spi na dworzu przy garażach na Wyszynskiego.

sylwia637:

--- Cytat: "DiSi" ---Bardzo proszę zajmijcie się sprawą bezdomnego owczarka niemieckiego.Który w te mrozy spi na dworzu przy garażach na Wyszynskiego.
--- Koniec cytatu ---


Bardzo chętnie się nim zajmiemy, jak ktoś bedzie chętny go przetrzymac. Masz jakis pomysł może? Mi tez serce sie ściska jak go widze leżącego na ziemi pod gołym niebiem, caly czas o nim myśle. A jeszcze te mrozy. ale co mam zrobic? gdzie mam go wziąć?
Od lutego mozna dzwonic do hycla, ale trzeba na początku m-ca bo juz po 10-tym to jemu sie limity kończą.

tatankas:

--- Cytat: "DiSi" ---Bardzo proszę zajmijcie się sprawą bezdomnego owczarka niemieckiego.Który w te mrozy spi na dworzu przy garażach na Wyszynskiego.
--- Koniec cytatu ---


Spędziłam w sobotę 2 godziny na szukaniu tego psiaka,obeszłam garaże wzdłuż i wszerz,szukałam go za ósemką,między blokami na Wyszyńskiego,zmarzłam na kość.Niestety może ludzie go często widują,ale wcale nie jest proste go znaleźć,jak go się szuka.

Lilly:
Tatankas mowily o dwoch roznych psach, ty szukasz owczarka dlugowlosego, a ten kolo domu Jechowy i przy garazach to duzy czarny kundel z uszczerbkiem na uchu.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej