Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Czyszczenie Matówki  (Przeczytany 9155 razy)

Elton

  • Gość
Czyszczenie Matówki
« dnia: Stycznia 14, 2012, 21:15:45 »
Witajcie . Mam problem chciałem sobie wyczyścić matówke z jednego paprocha jednak moja ni e wiedza w tym temacie spowodowała pojawienie sie wielu innych :( znacie może jakieś sposoby na to ?? Albo jakiś serwis w szczecinie.Próbowałem pędzelkiem ale niestety pogorszyłem sprawe.Gruszka apteczna tez nic nie dała ;/ nie mogę wogole ruszyć tych paprochów  :<

v26

  • Gość
Czyszczenie Matówki
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 15, 2012, 11:24:49 »
"Byle jaki serwis" może tylko uszkodzić aparat. Ja wysyłam zawsze do serwisu. Może to i koszt, ale aparat też tani nie jest.

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Czyszczenie Matówki
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 15, 2012, 19:51:19 »
A masz pewność, że to na matówce? Może w szkle albo na lustrze masz paproch?
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Elton

  • Gość
Czyszczenie Matówki
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 15, 2012, 20:09:28 »
Hmm sam nie wiem na zdjeciach nic praktycznie nie widac nawet przy najwiekszych przyslonach tylko w wizjerze

Elton

  • Gość
Czyszczenie Matówki
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 16, 2012, 19:03:06 »
Jak bd miał wolne to podjade do szczecina i popytam .Wsumie nie przeszkadza w ostrzeniu ale te pyłki denerwują:P

Offline C80

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 408
    • Zobacz profil
    • http://www.foto.cichomski.eu
Czyszczenie Matówki
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 23, 2012, 13:29:12 »
Kup sprężone powietrze z rurką. Puszka ma być w pozycji pionowej, żeby leciało tylko powietrze. Zadzieramy rurkę przed bagnet do góry w kierunku pryzmatu (czyli nad lustro) i delikatnie dmuchamy. Sposób własnoręcznie sprawdzony i praktykowany od kilku lat.