Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Aktywność polickiej drogówki  (Przeczytany 28055 razy)

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] Aktywność polickiej drogówki
« Odpowiedź #30 dnia: Stycznia 14, 2012, 16:05:35 »
Stoją w Przęsocinie.  :devil:
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Czesio

  • Gość
[Police] Aktywność polickiej drogówki
« Odpowiedź #31 dnia: Stycznia 14, 2012, 16:19:53 »
"milejdi" rano zakladasz jeden bzdurny temat dotyczący Policji a popoludniu swoje "cenne uwagi" próbujesz już wklejać w temacie który ma na celu wymianę poglądów związanych z bezpieczeństwem ruchu drogowego a nie incydentów z udziałem policjantów. Nam wszystkim zależy na poprawie bezpieczeństwa a nie na tym aby twoje żale słuchać. Uwierz, że my wszyscy czytamy gazety, ogladamy tv i nie musisz nas tak meczyć tymi swoimi kompleksami   :rendeer:  "wklejając" cały czas nowe, nic nie wnoszące posty. Daj odetchnąć moderatorowi bo widzę, że twojej osobie musi sie On szczególnie mocno przyglądać  :crazy:

bartek

  • Gość
[Police] Aktywność polickiej drogówki
« Odpowiedź #32 dnia: Stycznia 14, 2012, 17:12:00 »
Cytat: "milejdi"
bartek nie kompromituj się to twoich kolegów pogryźli i tym się zajmij aby nie dochodzło do takich zdarzeń podobno sami fachowcy i specjaliści  są w tej formacji

Pogryzł policjantów, a przed tym zabrał im pistolet

 Dodano: 13 stycznia 2012
Do niecodziennego atak na policjantów doszło w sądzie goleniowskim. Doprowadzano tam Łukasza S. oskarżonego o napad z bronią w ręku, który odbywa karę w więzieniu w Goleniowie.


 Podczas konwojowania Łukasz S. pogryzł policjantów.
 

W trakcie konwojowania Łukasz S. rzucił się na funkcjonariuszy.

- Jednemu z nich wyrwał broń z kabury - mówi Marta Maciejuniec, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie. - Policjanci błyskawicznie przystąpili do obezwładnienia agresora i odebrania mu broni. W tym czasie Łukasz S. dotkliwie pogryzł obu policjantów. Jeden z funkcjonariuszy doznał poważnego urazu oka.

Pogryzieni policjanci trafili do szpitala w Szczecinie. Łukaszowi S, zostaną postawione dodatkowe zarzuty czynnej napaści na funkcjonariusza. Szybko więc nie wyjdzie z więzienia, a jego pobyt może zostać przedłużony nawet o kilkanaście lat.


słuszna uwaga tu chodzi o poprawę bezpieczeństwa a nie o incydenty przypadkowych policjantów milejdi  :crazy:  :crazy:  :crazy: zastanów się bo Ciebie ktoś też może pogryźć i będzie śmiesznie  :lol2:

Offline lepka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 299
    • Zobacz profil
[Police] Aktywność polickiej drogówki
« Odpowiedź #33 dnia: Stycznia 14, 2012, 17:20:46 »
Nie wiem, czy ten temat jest bardziej śmieszny, czy żałosny? Bo na pewno nic tu nie wnosi i myślę, że powinien zostać zamknięty.  A policjanci tu się udzielający pokazują naszą policką policje w bardzo niekorzystnym dla nich świetle. Świetnie jest rozwiązywać swoje sprawy za pomocą forum, uciekać od odpowiedzialności za swoje postępowanie i inne podobne.   :crazy:
“imperfections make you more beautiful”

Offline _garde_

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 249
    • Zobacz profil
[Police] Aktywność polickiej drogówki
« Odpowiedź #34 dnia: Stycznia 15, 2012, 22:48:33 »
Cytat: "milejdi"
W tym czasie Łukasz S. dotkliwie pogryzł obu policjantów.


och milejdi , w takiej sytuacji to  tylko wyrazy współczucia dla policjantów, w końcu trudno,  aby każdemu konwojowanemu przestępcy nakładać maskę  hannibala lectera.
garde

Offline _garde_

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 249
    • Zobacz profil
[Police] Aktywność polickiej drogówki
« Odpowiedź #35 dnia: Stycznia 15, 2012, 22:56:09 »
Cytat: "KrP"
Stoją w Przęsocinie. :devil:


Taaaak, dzisiaj drogówka  pracowała i  nie tylko policka,  stali też koło  Wałów Chrobrego i za mostem długim:)
garde

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Police] Aktywność polickiej drogówki
« Odpowiedź #36 dnia: Stycznia 16, 2012, 07:31:54 »
Dzisiaj stoja na wojska polskiego kolo polmo

Offline grubcia1982

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 339
    • Zobacz profil
[Police] Aktywność polickiej drogówki
« Odpowiedź #37 dnia: Stycznia 16, 2012, 10:11:35 »
I na siedleckiej też stoją- koło przychodni. Łapią pieszych przebiegających jezdnię w miejscu tego tragicznego wypadku.
"Gafę popełnić jest wybaczalnym nietaktem. Ignorancja, to gafa nabyta i pielęgnowana"

bartek

  • Gość
[Police] Aktywność polickiej drogówki
« Odpowiedź #38 dnia: Stycznia 16, 2012, 12:10:12 »
Cytat: "grubcia1982"
I na siedleckiej też stoją- koło przychodni. Łapią pieszych przebiegających jezdnię w miejscu tego tragicznego wypadku.


Wielki Szacun dla mundurowych z Polic dziękujemy.

Offline bydy

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 369
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.KamieniarzPolice.pl
[Police] Aktywność polickiej drogówki
« Odpowiedź #39 dnia: Stycznia 16, 2012, 13:29:35 »
Co z tego, o 11 jechałem tamtędy od strony MOKu na Wróblewskiego, z jednej strony wszedł facet z dzieckiem(!!!) a z naprzeciwka, czyli z przystanku kobieta z dwojgiem dzieci! Jak wracałem tylko jakiś facet przebiegał ;]
To, że rano stała Policja nic nie daje, tylko na tę chwilę co stali, jak tylko odjadą dalej to samo ;]

Pozdro
Cannot join to channel #real-life (You are banned!!!)

bartek

  • Gość
[Police] Aktywność polickiej drogówki
« Odpowiedź #40 dnia: Stycznia 16, 2012, 13:36:06 »
Cytat: "bydy"
Co z tego, o 11 jechałem tamtędy od strony MOKu na Wróblewskiego, z jednej strony wszedł facet z dzieckiem(!!!) a z naprzeciwka, czyli z przystanku kobieta z dwojgiem dzieci! Jak wracałem tylko jakiś facet przebiegał ;]
To, że rano stała Policja nic nie daje, tylko na tę chwilę co stali, jak tylko odjadą dalej to samo ;]

Pozdro


najgorsi są co wszystko im się należy i gderają jak by nie stali byłoby źle i wypisują głopoty,że nic nie daje a właśnie daje po paru dniach zniknie problem a na_pewno miejsce newralgiczne będzie objęte szczególnym nadzorem.Policja działa dobrze i nie gderać bo nie czas i miejsce jak głupio mówić to w ogóle.

Ort. A i proszę zacząć korzystać z zasad polskiej interpunkcji. Pozdrawiam - Kuba

Offline kokos126

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
[Police] Aktywność polickiej drogówki
« Odpowiedź #41 dnia: Stycznia 16, 2012, 15:14:18 »
byłem dzisiaj na 10:15 z córą w przychodni na szczepieniu i też widziałem parę osób na "pałę" przebiegających włącznie z nawracającym "złotówą" po kursie do przychodni.
Generalnie tak jak ktoś pisał rozdzielić drogę barierą  to nie będzie przebiegania lub zrobić rondo ewentualnie zrobić bezpośrednie pasy do przychodni od przystanku ale takie z wysepkami na środku.

Offline enzo87

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
[Police] Aktywność polickiej drogówki
« Odpowiedź #42 dnia: Stycznia 16, 2012, 15:38:21 »
To juz wiem dlaczego w sobote w nocy jezdzilo az tyle patroli policji... oznakowanej jak i nieoznakowanej...

Offline enzo87

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
[Police] Aktywność polickiej drogówki
« Odpowiedź #43 dnia: Stycznia 16, 2012, 15:42:49 »
Co do Vectry to sporadycznie stoi w Jasienicy kolo stacji, na koncu rurowej, Trzeszczyn, Tanowska, Przesocin, mam kolege z Trzebieży i mowil ze zdarza sie spotkac Vectre kursujaca czesto na trasie Trzebiez - Police w okresie letnim... choc fakt jest faktem, ze wydawac by sie moglo, ze powinno wiecej ja widac na drogach, a widac ja przy kazdym jednym wypadku lub kolizji(przynajmniej ja zawsze widzialem w takich sytuacjach jesli takowe byly)

bulgus

  • Gość
[Police] Aktywność polickiej drogówki
« Odpowiedź #44 dnia: Stycznia 16, 2012, 15:57:56 »
Ja temat przechodzenia przez ulice Siedlecką rozwiązałbym w bardzo radykalny sposób. Wystarczy postawić snajpera albo i dwóch na dahu przychodni bądź tego 4-piętrowego budynku i niech zdejmuje wszystkich przebiegających przez ulicę oraz kierowców nawracających tam taksówek.

P.S. Już widze te komentarze na temat mojego punktu widzedzenia, lecz w tym kraju inaczej się ludzi nie wychowa.