Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Dobór biustonoszy  (Przeczytany 35313 razy)

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Dobór biustonoszy
« Odpowiedź #15 dnia: Stycznia 27, 2012, 11:53:57 »
Cytat: "wenus"
Problem nie leży w wymierzaniu tylko w ....... ( chwila niecierpliwości :0) PRODUCENCIE .
Nie dziw się kochana ,ponieważ każdy z producentów ma własny wymiar "C"


Dokładnie,na 20 staników w moim rozmiarze,może jeden pasuje mi w budowie,że w nim czuję się dobrze,ten sam rozmiar,ale miski mogą być za płaskie,albo za bardzo spiczaste(tego nienawidzę).Może być miseczka za bardzo zabudowana,albo za mało.Mogą ramiączka być inaczej z przodu uszyte i za bardo wchodzić pod ramiona,albo po prostu obwód za duży lub za mały,a miseczki tej samej wielkości.Możliwości jest bardzo wiele i piszę to wszystko,bo z wszystkimi tymi możliwościami się spotkałam,nawet w firmowym sklepie Triumpha .Niestety aby dobrze dobrać stanik musisz się namierzyć.

Cytat: "Kuba"
Dlatego zero tolerancji dla lenistwa


A ja napiszę zero tolerancji dla bezczelności,wyśmiewania się i braku kultury ;)
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline Vitao

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 108
    • Zobacz profil
Dobór biustonoszy
« Odpowiedź #16 dnia: Stycznia 27, 2012, 13:55:47 »
Kochane Panie :) Uwierzcie, że przymierzyłam nie jeden stanik, w niejednym sklepie, wiem co jest na rzeczy, nie musicie mi dawać rad na temat producentów i ich rozmiarówek :) Przerabiam ten temat od paru dobrych lat.  A, że z asortymentu i wciskaniu "tego co jest" nie byłam zadowolona, no to wybaczcie :) Myślę, że właścicielka trafiła celnie z takim sklepem i oczywiście życzę powodzenia, a Paniom udanych zakupów biustonoszowych :)

Offline agnieszka.k

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
Dobór biustonoszy
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 03, 2012, 18:51:47 »
Chyba jeszcze się nie urodził taki co by wszystkim dogodził. Każda z nas ma inny biust i na każdy trzeba patrzeć indywidualnie. Widocznie na Pani biust nic nie było co by Pani odpowiadało. Ja też byłam w tym sklepie i także było ciężko z doborem, ale indywidualne i miłe  podejście sprzedawczyni sprawiło że znalazłam biustonosze dla siebie. Rozmiarówka jest naprawdę imponująca bo mają miseczki aż do K!!!
Biustonosz może być dobry pod względem doboru, natomiast to my mamy się dobrze czuć i od nas zależy jakiego wyboru dokonamy.  Widocznie  biustonosze które były w sklepie Pani nie odpowiadały pod względem fasonu a nie dobranego rozmiaru. Ale każdy ma swoje zdanie.
Ja i moje koleżanki  bylyśmy w tym sklepie i bardzo polecamy wszystkim Paniom.

Offline hemera

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Re: Dobór biustonoszy
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 13, 2012, 14:44:14 »
Cytat: "agnieszka.k"
Witajcie . czy jest w Policach jakiś sklep z porządną bielizną? Mam durzy biust i chciałabym dobrać porządny biustonosz w dobraj cenie.

Pozdrawiam


witaj co dla Ciebie jest dobra cena ??

bo jak za 12-50zł  to raczej będzie ciężko znaleźć przy takich wymaganiach :)

Offline agnieszka.k

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
Dobór biustonoszy
« Odpowiedź #19 dnia: Lutego 13, 2012, 15:15:32 »
do 80 zł. I w takiej cenie znalazłam. Okazuje się że jednak można.

Pozdrawiam

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
Dobór biustonoszy
« Odpowiedź #20 dnia: Lutego 13, 2012, 22:48:34 »
Cytat: "hemera"
bo jak za 12-50zł to raczej będzie ciężko znaleźć przy takich wymaganiach
Dobry stanik średniej marki zaczyna się od 80zł ,poniżej tej ceny to chińszczyzna ,dobra na małe i średni biust .Przy większym biuście aby stanik leżał ładnie cena idzie do góry .Zły stanik to dyskomfort  nie mówię już o tym że nawet odzież brzydko leży . ;D

Offline agnieszka.k

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
Dobór biustonoszy
« Odpowiedź #21 dnia: Lutego 14, 2012, 11:07:42 »
W tym sklepiku co byłam na Piłsudskiego nie ma chińszczyzny są biustonosze samych polskich firm, a maksymalna cena to 130 zł- Miseczka K.

dorka1979

  • Gość
Dobór biustonoszy
« Odpowiedź #22 dnia: Lutego 15, 2012, 18:44:05 »
Byłam w tym sklepie ostatnio i powiem Wam ,że ceny staników to troche przesada , po 110 zł i wyżej, ja od lat identyczne kupuje na szczecinie kolo byłego kina kosmos i ceny sa o połowe mniejsze a tu u nas na Policach stanowczo za wysokie ! Pozdrawiam

sosenka1981

  • Gość
Dobór biustonoszy
« Odpowiedź #23 dnia: Lutego 15, 2012, 21:04:25 »
zgadzam sie z tworca tego postu, ze duzy biust to duzy problem. mam rozmiar F sztywna miseczka i FF bez usztywnionej miseczki.
problem z biustem kobiecym jest taki, ze on cale zycie sie zmienia. jesli chodzi o cene, to niestety tu w anglii gdzie mieszkam, nigdzie nie zaplace mniej niz 100 zlotych, chyba ze trafie na wyprzedaz. wole kupic cos drozszego, niz meczyc sie w taniosze z ryneczku, bo nie ma to jak biust w staniku ale w zlym rozmiarze (wyglada to nienaturalnie). wszystkim zakupoholiczkom zycze udanych zakupow!

wenus

  • Gość
Dobór biustonoszy
« Odpowiedź #24 dnia: Lutego 15, 2012, 22:00:19 »
dorka1979 - mówimy o sklepie za rondem !? - byłam w styczniu - wybór - duży ( reszta na zamówienie ) - kupiłam , i to wcale nie za -powyzej 110 pln , 70G - nie dałam wiecej niż OSIEMDZIESIĄT :))) , a pokazywała mi Pani nawet za PIĘĆDZIESIĄT . Oczywiście moge potwierdzić ,że w szczecinie się COŚ znajdzie - ale jeszcze takich cen nie znalazłam :((
dorka - może podasz jaki masz rozmiar ?

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
Dobór biustonoszy
« Odpowiedź #25 dnia: Lutego 16, 2012, 15:07:28 »
Gadajcie sobie babeczki co chcecie ale dobry stanik to koszt 80żł -250żł  przy dużym biuście oczywiście ,Nie chodzi oczywiście o rozmiary małe tylko te duże D,E,F itp gdzie miski muszą być profilowane i jeszcze dostosowane do rozstawu biustu.Ja całe życie miałam z tym problem ale na stare lata  się ogarnęłam i mam parę  firm którym jestem wierna .To Gaja ,Tryumf  i czasami inne ale to pojedyncze przypadki ;D

wenus

  • Gość
Dobór biustonoszy
« Odpowiedź #26 dnia: Lutego 17, 2012, 13:06:31 »
Masz racje ,że duze staniki ( porządne ) są w takich cenach  :fish:  . Ale uwazam ,że polskie firmy też są dobre np.Ava czy Gorsenia - specjalizują sie w dużych rozmiarach ( i nie tylko ). Nie pochwale tylko Triumph-a ,w którym to obsługa musi sie duzo nauczyc , a sama firma  też przy dużych rozmiarach ma problemy  :< , poza tym Polskie firmy maja znacznie taniej niz triumh a wykonanie jest bardzo dobre . :jupi:

wenus

  • Gość
Dobór biustonoszy
« Odpowiedź #27 dnia: Lutego 17, 2012, 13:09:53 »
ps. Byłam przed chwila na stronie TR. - i wiesz co ?!! ;D  - w rozmiarze 70G znalazłam ........ i tu uwaga ....... jedną sztuke :)

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Dobór biustonoszy
« Odpowiedź #28 dnia: Lutego 17, 2012, 17:31:32 »
wenus, używaj proszę opcji EDYTUJ :)

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
Dobór biustonoszy
« Odpowiedź #29 dnia: Lutego 20, 2012, 11:51:52 »
A ja trafiłam dziś bardzo ładny stanik w sklepie w nowym bloku na ul.Bankowej ,polskie firmy i ceny też znośne ,mają duże rozmiary .Jestem ;D