Witam, wiem że będziemy rozliczani, taka już nasza rola. Jak dam radę, odpowiem na wszystkie pytania.
Młodyaparatowy , nie wiem dokładnie ile osób dostanie i jaką podwyżkę, ponieważ nie znam stawek.
Prezes, nigdy nie napisałem że każdy dostanie, mogłem napisać że tak byłoby najlepiej.
Rasowyaparatowy, dzięki za zrozumienie.
Miłego dnia, uważajcie na upały 🌞 bo weekend gorący, a w poniedziałek będzie piekło 😉 żarcik. Pozdrawiam.