Panowie, spokojnie. Narazie nic nie wiecie i się domyślacie, głupio byłoby potem musieć to odszczekiwac.
Rafał obiecał, że w poniedziałek będzie info. Publicznie. Będziemy go z tego rozliczać, również publicznie.
Może trzeba będzie z nim jechać, a może pochwalić, tego jeszcze nie wiemy, apeluje o spokój xD
Jak trzeba będzie jechać to dam sygnał jako pierwszy xDDD