Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 7777279 razy)

Offline oli

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18600 dnia: Października 02, 2024, 11:00:26 »
fajnie ,że jednostka wojskowa nas reprezentuje, będziemy robić materiały wybuchowe

Offline Polioly

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 56
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18601 dnia: Października 02, 2024, 11:04:22 »
Pracuje na polimerach i egzaminów stanowiskowych nie mam na kursy i szkolenia wysyłają co chwilę. I mam 5300 brutto plus dodatek zmianowy. I tu się zgodzę świadczenia socjalne na poli są biedniejsze, ale poza tym to dużo lepiej.


Pewnie chodziło o to że masz „egzamin” z tego jak idzie droga etylenu, propylen, wodoru, z extrudera czy z reaktora itd. bo to akurat jest raz na dwa-trzy miesiące

Offline Piotr

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18602 dnia: Października 02, 2024, 11:08:17 »
Oczywiście, że on piszę o brutto, bo kto by tu zarabial 6-7koła na rękę z aparatowych. Pracuje z gościem, który ma staż 30 lat i 6 na ręke nie ma.


A co do tego, że 4bop jest najlepszym rozwiązaniem to nie byłbym taki pewny. Uciekną ludzie, bo 5bop trzyma jeszcze,na samej mojej zmianie jest takich trzech, którzy tutaj pracują jeszcze przez ten system pracy.
Nie no to lekka przesada , bo u mnie emerycie w momencie odejścia powyżej 6 na rękę.
Ja sam po 7 latach lekko ponad 5 na rękę.
I racja mnie trzyma tylko system pracy.



No i o tym mówię. Te 7 tys to nie takie małe pensje i nie płaczcie i nie wypisujcie głupot o jakichś 4 tysiącach... Poza tym powinno się pisac o brutto, bo gówno mnie obchodzi ile po drodze masz potrąceń aż uzyskasz netto.

A jak prezes tak bardzo chcę 4bop to niech daje załodze sowitą gratyfikację. Za te 4tys pensji które dostaje tu większość to niech się w ogóle cieszą ,że ktoś chcę tu jeszcze pracować i dawać coś od siebie. Praca na zmiany praca w święta praca w syfie. Tu lekkim chujem powinno się wyciągać 7tys za zapierdalanie w tym szajsie. A za te marne 4tys to niech lepiej podziękuję załodze,że ktoś tu w ogóle jeszcze siedzi i się przykłada bo tak jak dyma nas ten zarząd to nie dymal jeszcze nikt. Z Lunch passem też już niech co niektórzy się żegnają,śmiem twierdzić że do końca roku będą go dostawali ci wszyscy co dostają dotychczas a po nowym roku sporo osób się pożegna z kartami.

1. Nie Prezes chce tylko macie takie straty, że gdzieś trzeba ciąć koszty. Zmniejszenie załogi, poprzez 4bop, jest jednym z najlepszych rozwiązań.
2. Już nie płacz tak z tymi 4000 zł. Nikt na zakładach nie zarabia tak mało, większość ma dużo więcej (dla aparatowego średnio pewnie będzie 6-7 tys.). Chyba, że to podajesz swoją samą podstawę? Jak zarabiasz tylko tyle to faktycznie aż Ciebie żal.
Większej głupoty nie czytałem..... buhhha chcą ciąć koszty może niech na góra da przykład i zacznie od siebie

Ja uważam, że jak już oszczędzać to na każdym. Tylko realnie dużo trudniej wprowadzić taka zmianę dla pracowników niż zarządu i dlatego ciągle o tym mowa. Przyniesie to też dużo większe kwoty. Co z tego, że zarząd obetnie sobie pensje o nawet 10 tys. miesięcznie na jednej osobie jak da to 40-50 tys. łącznie za cały zarząd. Jak ograniczy się liczbę praconików o 50 czy 80 osób daje to miesięcznie już jakieś 500-800 tysięcy (biore pod uwagę całościowy koszt pracodawcy)! Więc wiadomo, że największe oszczędności można znaleźć w kosztach wynagrodzeń pracowników. A co to jest te nawet 100 czy 200 osób w skali całego zakładu.

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 523
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18603 dnia: Października 02, 2024, 11:22:06 »
Powiadasz 6-7 tys? Hahahahah pokaz mi takiego aparatowego, który tyle ma 🤣

Offline Martin

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 102
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18604 dnia: Października 02, 2024, 11:26:02 »
Panowie Nas PDH malo powinno interesować(jedynie aby zaczęło zarabiać na siebie)
Na Zakładach robi się mało ciekawie ,bo mi nic nie wiemy dowiadujemy się jakiś informacje na "korytarzu" i tyle.
Zasłanianie się jakaś tajemnica handlowa itp.
To po co wybieramy swoich przedstawicieli do RN lub do Zarządu.
Może wywalczą dla Nas 5bop , ale jeżeli w komisji nadal jest JW to walczy przeciwko Nam.
Mówisz, że Iwona walczy przeciwko załodze ? ?

Offline Jan z nerką

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1030
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18605 dnia: Października 02, 2024, 11:28:45 »
Panowie Nas PDH malo powinno interesować(jedynie aby zaczęło zarabiać na siebie)
Na Zakładach robi się mało ciekawie ,bo mi nic nie wiemy dowiadujemy się jakiś informacje na "korytarzu" i tyle.
Zasłanianie się jakaś tajemnica handlowa itp.
To po co wybieramy swoich przedstawicieli do RN lub do Zarządu.
Może wywalczą dla Nas 5bop , ale jeżeli w komisji nadal jest JW to walczy przeciwko Nam.
Mówisz, że Iwona walczy przeciwko załodze ? ?
A kto to w ogóle jest?

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 472
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18606 dnia: Października 02, 2024, 11:38:33 »
Powiadasz 6-7 tys? Hahahahah pokaz mi takiego aparatowego, który tyle ma 🤣
No już nie gadaj z nie znajdziesz 😉 dobrze wiesz że znajdziesz,ale wśród tych którzy odchodzą na emeryturę i mają przerobione 30lat w zakładzie,a w śród młodych i pracujących 5lat to wiadomo,że tak pomiędzy 4 a 5tys przy całym miesiącu przepracowanym ,przy najniższym ubezpieczeniu PZU,bez składek na pkzp,bez lux medu i bez związków. Takie są realia zarobków w tej firmie. I Ty i ja znany nie jednego który właśnie tyle zarabia. Czyli tak naprawdę zarabiają tyle,że wstyd się przyznawać. Bo to dosłownie wstyd żeby taka firma taki potentat chemiczny płacił takie wynagrodzenie,za pracę na zmiany i pracę w ciężkiej chemii. Ale głowa do góry zarząd nam odpali jakąś gratyfikację jak się zgodzimy tyrać na 4bop. Nie ważne że dwa lata nie dostaliśmy podwyżki,że nam teraz wszystko zabrali. To co nam zabrali oddadzą nam w gratyfikacji 🤣 tak to sobie sprytnie zarząd wymyślił 🤣 zabiorą nam dni chemika , premię,podwyżki,ale dadzą nam jak będziemy zapierdalać na 4bop po 12h 😄 żyć nie umierać...tak jak pisałem ten system 12h to że on się sprawdza na polimerach nie oznacza że się sprawdzi w tym skansenie bo tu produkcja przebiega z goła inaczej.

Post Merge: Października 02, 2024, 11:40:11
Panowie Nas PDH malo powinno interesować(jedynie aby zaczęło zarabiać na siebie)
Na Zakładach robi się mało ciekawie ,bo mi nic nie wiemy dowiadujemy się jakiś informacje na "korytarzu" i tyle.
Zasłanianie się jakaś tajemnica handlowa itp.
To po co wybieramy swoich przedstawicieli do RN lub do Zarządu.
Może wywalczą dla Nas 5bop , ale jeżeli w komisji nadal jest JW to walczy przeciwko Nam.
Mówisz, że Iwona walczy przeciwko załodze ? ?
A kto to w ogóle jest?
Czarodziejka z księżyca 😉🤣
« Ostatnia zmiana: Października 02, 2024, 11:40:11 wysłana przez Wodnik Szuwarek »

Offline oli

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18607 dnia: Października 02, 2024, 11:54:59 »
wodnik nic nie oddadzą było to już przerabiane

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 337
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18608 dnia: Października 02, 2024, 12:00:55 »
Pracuje na polimerach i egzaminów stanowiskowych nie mam na kursy i szkolenia wysyłają co chwilę. I mam 5300 brutto plus dodatek zmianowy. I tu się zgodzę świadczenia socjalne na poli są biedniejsze, ale poza tym to dużo lepiej.


Pewnie chodziło o to że masz „egzamin” z tego jak idzie droga etylenu, propylen, wodoru, z extrudera czy z reaktora itd. bo to akurat jest raz na dwa-trzy miesiące


U nas to sie nazywa znajomośc instalacji.. nie wyobrażam sobie pracownika który nie wie co ggdzie jakie media idą.... "łopaciarzom" mówimy nie ......

Offline peter

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 419
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18609 dnia: Października 02, 2024, 12:02:24 »
Jak nie potraficie uruchomić instalacji to chyba sami łopaciarze tam robią.

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 337
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18610 dnia: Października 02, 2024, 12:05:04 »
Jak nie potraficie uruchomić instalacji to chyba sami łopaciarze tam robią.

a zczego wynioskowałeś ze nie potrafimy urochomic instalacji ? gdzie to wyczytałes ?

Offline Mlodyapatatowy

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18611 dnia: Października 02, 2024, 12:10:19 »
Panowie Nas PDH malo powinno interesować(jedynie aby zaczęło zarabiać na siebie)
Na Zakładach robi się mało ciekawie ,bo mi nic nie wiemy dowiadujemy się jakiś informacje na "korytarzu" i tyle.
Zasłanianie się jakaś tajemnica handlowa itp.
To po co wybieramy swoich przedstawicieli do RN lub do Zarządu.
Może wywalczą dla Nas 5bop , ale jeżeli w komisji nadal jest JW to walczy przeciwko Nam.
Mówisz, że Iwona walczy przeciwko załodze ? ?
Jest w komisji ,która "rozmawia" z ZZ w imieniu Zarządu ;)

Offline Piotr

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18612 dnia: Października 02, 2024, 16:24:24 »
Powiadasz 6-7 tys? Hahahahah pokaz mi takiego aparatowego, który tyle ma 🤣

Wielu ma takie stawki, nawet Ci pracujący tylko kilka lat. Po prostu pracowali solidnie, załapali się na podwyżki (poza tymi dla wszystkich) i mają podstawy ponad 5 tysięcy + zmianowe i inne dodatki. Chcesz powiedzieć, że masz mniej? Nie uwierzę, chyba że wstawisz wyciąg z wynagrodzeniem.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 996
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18613 dnia: Października 02, 2024, 16:36:27 »
Powiadasz 6-7 tys? Hahahahah pokaz mi takiego aparatowego, który tyle ma 🤣

Wielu ma takie stawki, nawet Ci pracujący tylko kilka lat. Po prostu pracowali solidnie, załapali się na podwyżki (poza tymi dla wszystkich) i mają podstawy ponad 5 tysięcy + zmianowe i inne dodatki. Chcesz powiedzieć, że masz mniej? Nie uwierzę, chyba że wstawisz wyciąg z wynagrodzeniem.
Ustalcie najpierw kto mowi o jakiej stawce - czy brutto, czy netto, czy z dodatkami czy bez. Podstawa 5000+ nie byla niczym dziwnym 1,5-2 lata temu dla goscia ktory pracowal powiedzmy 5 lat. Ale to tez nie znaczy, ze bylo duzo ludzi ze stawkami np. 9000

Offline Arkona

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 413
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18614 dnia: Października 02, 2024, 17:02:45 »
Jeden cały czas pisze o brutto, a drugi o netto i się dogadać nie mogą...