Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 7635103 razy)

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 458
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18240 dnia: Sierpnia 22, 2024, 21:37:36 »
https://wiadomosci.radiozet.pl/Biznes/news-rozpoczynaja-sie-zwolnienia-grupowe-setki-osob-straca-prace
Uśmiechamy się, uśmiechamy. Aż Was kukle będą swędziały od tego uśmiechania.
Ja tam się uśmiecham cały czas...baranów w koło sporo to i mi wesoło 😃 powie mi ktoś...na [ciach!] w tym zarządzie członek od nas? Skoro on w zasadzie nic nie robi dla nas? Może pora wziąć się i za to? Ile jeszcze te taczki będą lat czekały? Niech ten zakład i załoga w końcu coś sobą zaprezentuję !!!

Offline Jednorazowy_aparatowy

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 78
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18241 dnia: Sierpnia 23, 2024, 08:03:41 »
https://wiadomosci.radiozet.pl/Biznes/news-rozpoczynaja-sie-zwolnienia-grupowe-setki-osob-straca-prace
Uśmiechamy się, uśmiechamy. Aż Was kukle będą swędziały od tego uśmiechania.
Jan z nerką teraz to już widać że ewidentny z ciebie PiSlamista. Wystarczyło przeczytać nagłówek i widać że chodzi o osoby które mają prawa emerytalne a nie zwykłych pracowników. Poza tym źródło jakie podałeś to mało wiarygodne. Ale fakt lepiej się uśmiechać niż patrzeć w kamerę ze źle wystruganą twarzą jak to robił Pinokio, i mówić” będziecie zapierdalac za miskę ryżu”.


https://wiadomosci.radiozet.pl/Biznes/news-rozpoczynaja-sie-zwolnienia-grupowe-setki-osob-straca-prace
Uśmiechamy się, uśmiechamy. Aż Was kukle będą swędziały od tego uśmiechania.
Ja tam się uśmiecham cały czas...baranów w koło sporo to i mi wesoło 😃 powie mi ktoś...na [ciach!] w tym zarządzie członek od nas? Skoro on w zasadzie nic nie robi dla nas? Może pora wziąć się i za to? Ile jeszcze te taczki będą lat czekały? Niech ten zakład i załoga w końcu coś sobą zaprezentuję !!!

Co do tej wypowiedzi zaraz usłyszysz że jesteś hejterem, i waszego członka zarządu obowiązuje tajemnica handlowa. Wydaje mi się że nadanie kierunku w jakim idą rozmowy między stronami w tym zakładzie nie zakłócają żadnych z aspektów technicznych zakładu, technologii produkcji, organizacji zakładu posiadające wartość gospodarczą oraz nie wpływają na ustawę o nieuczciwej konkurencji.Po prostu nie chcą powiedzieć o czym toczą się rozmowy bo faktycznie boją się linczu publicznego. Fakt jest takie że gdyby nagle 400 członków związku się wypisało to w tedy pojawia się problem z integracjami, wyjazdami itp

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2163
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18242 dnia: Sierpnia 23, 2024, 08:25:36 »
Pytanko do Pani Ani - czy zostaniemy na forum poinformowani o rozwoju pozwu w sprawie hejtowania przez jednego z uzytkownikow? W ramach prewencji i w kwestii wychowawczej?
Tak

Offline Jednorazowy_aparatowy

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 78
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18243 dnia: Sierpnia 23, 2024, 09:11:13 »
Pytanko do Pani Ani - czy zostaniemy na forum poinformowani o rozwoju pozwu w sprawie hejtowania przez jednego z uzytkownikow? W ramach prewencji i w kwestii wychowawczej?
Tak

Mam takie pytanko właśnie do użytkownika An_na. Jak pani odniesie się do komunikatów organizacji związkowych które wrzucają pisma z prowadzonych rozmów. Niech pani wytłumaczy pracownikom co ich teraz czeka tak czarno na białym. Bo z tych pism wynika że prócz dodatków to wszystko co ważne dla pracownika pracodawca chce zawiesić. Jakie są stanowiska ZOZ? O ile oczywiście może pani powiedzieć

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 458
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18244 dnia: Sierpnia 23, 2024, 10:06:39 »
https://solidarnosc-azoty.pulawy.pl/oczekujemy-szacunku-dla-zalogi
Zarząd normalnie aż się pali żeby to porozumienie podpisać w tym tygodniu...u nas pewnie jest podobnie
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 23, 2024, 10:13:05 wysłana przez Wodnik Szuwarek »

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18245 dnia: Sierpnia 23, 2024, 10:17:28 »
Pytanko do Pani Ani - czy zostaniemy na forum poinformowani o rozwoju pozwu w sprawie hejtowania przez jednego z uzytkownikow? W ramach prewencji i w kwestii wychowawczej?
Tak



ale po co ?


Offline Jednorazowy_aparatowy

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 78
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18247 dnia: Sierpnia 23, 2024, 12:18:52 »
No okaże się że ZZ w Puławach jednak mają co nie co do powiedzenia…. Ciekawe tylko jak wasze ZZ to rozegraja

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 458
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18248 dnia: Sierpnia 23, 2024, 19:20:01 »
No okaże się że ZZ w Puławach jednak mają co nie co do powiedzenia…. Ciekawe tylko jak wasze ZZ to rozegraja
Wpis z dziś https://solidarnosc-azoty.pulawy.pl/negocjacje-nad-zawieszeniem-ukladu/
Nasze związki miękkie faję są...zawsze zresztą były i wielce prawdopodobne,że nadal są i ulegną.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 23, 2024, 20:02:09 wysłana przez Wodnik Szuwarek »

Offline Topolol

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 114
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18249 dnia: Sierpnia 23, 2024, 20:11:38 »
No okaże się że ZZ w Puławach jednak mają co nie co do powiedzenia…. Ciekawe tylko jak wasze ZZ to rozegraja
Wpis z dziś https://solidarnosc-azoty.pulawy.pl/negocjacje-nad-zawieszeniem-ukladu/
Nasze związki miękkie faję są...zawsze zresztą były i wielce prawdopodobne,że nadal są i ulegną.

Jakbyś żył na garnuszku zarządu też byś przyklepywal jak ci zagrają.

Offline maks

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 65
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18250 dnia: Sierpnia 23, 2024, 22:34:33 »
Po co rozmawiać  z zarządem jak firma przynosi już zyski.  i czemu się tak śpieszą.

Offline Jan z nerką

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1020
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18251 dnia: Sierpnia 23, 2024, 22:48:42 »
A paliwo po 5,19 już jest?

Offline Jednorazowy_aparatowy

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 78
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18252 dnia: Sierpnia 24, 2024, 06:00:28 »
No okaże się że ZZ w Puławach jednak mają co nie co do powiedzenia…. Ciekawe tylko jak wasze ZZ to rozegraja
Wpis z dziś https://solidarnosc-azoty.pulawy.pl/negocjacje-nad-zawieszeniem-ukladu/
Nasze związki miękkie faję są...zawsze zresztą były i wielce prawdopodobne,że nadal są i ulegną.

Jakbyś żył na garnuszku zarządu też byś przyklepywal jak ci zagrają.




No możliwe że masz rację. Tylko jak ci ludzie potrafią później spojrzeć pracownikom(których reprezentują) w oczy i powiedzieć że coś się wywalczyło. Ciągle się słyszy żebyście wzięli sprawy w swoje renie i pokazali co potraficie, ale póki co to ZZ pokazują co potrafią, czyli obiecywać i nic więcej nie robić.
A paliwo po 5,19 już jest?
Mam wrażenie że jesteś po prostu trollem, nikim więcej. Może przypomnij sobie ile kasy szło na jakieś głupie miesięcznice, zakazy i nakazy, a i w końcu no gdzie ten wrak który miał ściągnąć polski James Bond vel. „ antonio macierewiczov „

Offline Jan z nerką

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1020
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18253 dnia: Sierpnia 24, 2024, 07:56:19 »
Mam wrażenie że jesteś po prostu trollem, nikim więcej. Może przypomnij sobie ile kasy szło na jakieś głupie miesięcznice, zakazy i nakazy, a i w końcu no gdzie ten wrak który miał ściągnąć polski James Bond vel. „ antonio macierewiczov
I to jest Twoje wytłumaczenie na kłamstwa rudego?

Offline Jednorazowy_aparatowy

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 78
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18254 dnia: Sierpnia 24, 2024, 09:04:58 »
Mam wrażenie że jesteś po prostu trollem, nikim więcej. Może przypomnij sobie ile kasy szło na jakieś głupie miesięcznice, zakazy i nakazy, a i w końcu no gdzie ten wrak który miał ściągnąć polski James Bond vel. „ antonio macierewiczov
I to jest Twoje wytłumaczenie na kłamstwa rudego?
No odezwał się człowiek broniący partie bez skazy. Już kiedyś pisałem ci to parę razy ale ty po prostu nie chcesz dopuścić do siebie takich myśli. Rudy masz rację kłamie i jest sprzedajny, ale popatrz co było za czasów poprzedniej partii. To nie partia rudego rozwala chemię Polska i inne aspekty polskiej gospodarki. Nawet na przykładach zakładów zobacz co było robione za dyrektorów z PiSlamistów. Tylko że jesteś osobą która nie dopuszcza prawdy do siebie co PiS zrobił ze społeczeństwem, jak je podzielił, jak wtrącał się w tematy których nie powinien ruszać, wywyższanie kościoła i pozwalanie mu na wszystko, a największa szopka to ta w tv trwam gdzie wszystkie gwiazdeczki PiSlamiatów stają w pierwszym rzędzie jak lemury w zoo trzymają się za rączki i śpiewają jakieś głupoty. Takich ludzi wielbisz i ciągle za nimi stajesz. Ludzie którzy pokazują ci że nie szanują równości, moralności i samodzielnego myslenia