Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 7586493 razy)

Offline Warburg

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18000 dnia: Lipca 19, 2024, 23:27:02 »
Nie wiem komu teraz liżesz 4 litery Panie piotrze ale.widać Twoje klapki na oczach jak na dłoni. Nie pracownik fizyczny  odpowiada za stan ZCh Police i nie on ma.za to łba nastawiać. Widać jak traktujesz innych, którzy wypracowują budżet zakładów. Lamus z Ciebie bo każdy chce żyć tak jak mi sie podoba i gówno Ci do tego gdzie jak i po co ja pracuje. Jest mi tu wygodnie pracować i nikt a szczególnie Ty nie bedziesz mi pisał takich tekstów jak Ci sie nie podoba to sie zwolnij. Widziałem różne durnoctwa jakie wyprawiały się na zakładzie ale Ty bijesz je wszystkie na łeb. Ślepy jesteś albo takiego udajesz lamusie.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 970
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18001 dnia: Lipca 20, 2024, 08:16:30 »
Nie wiem komu teraz liżesz 4 litery Panie piotrze ale.widać Twoje klapki na oczach jak na dłoni. Nie pracownik fizyczny  odpowiada za stan ZCh Police i nie on ma.za to łba nastawiać. Widać jak traktujesz innych, którzy wypracowują budżet zakładów. Lamus z Ciebie bo każdy chce żyć tak jak mi sie podoba i gówno Ci do tego gdzie jak i po co ja pracuje. Jest mi tu wygodnie pracować i nikt a szczególnie Ty nie bedziesz mi pisał takich tekstów jak Ci sie nie podoba to sie zwolnij. Widziałem różne durnoctwa jakie wyprawiały się na zakładzie ale Ty bijesz je wszystkie na łeb. Ślepy jesteś albo takiego udajesz lamusie.
Ale to jak ci tu wygodnie to czemu narzekasz?

I wy nie rozumiecie jednej rzeczy - pieniędzy po prostu nie ma. Ustalenie kto jest temu winny jest sprawa wtórna (ważna, ale wtórna) i nie zmieni tego stanu. Zarząd ma przerobić siarkowy na drukarnie pieniędzy czy co? Jak matka nie ma na czynsz za mieszkanie, to idziesz do niej żeby Ci kupiła telewizor?

Nikogo nie bronię, bo poprzedni Zarząd przez 2 lata nie reagował na wyraźne sygnały pogarszającej się sytuacji, nie mówiąc już o ich końcówce gdzie wiedzieli ze zaraz skończą pracować i przez kilka miesięcy totalnie sparaliżowali proces decyzyjny, a i nowy zarząd nie jest idealny, bo może powiem coś nie popularnego, ale wszystkie prawidła ekonomii mówią o tym, że powinni spora część załogi zwolnić w celu ratowania zakładu.

Offline Pracownik Logistyki

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 85
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18002 dnia: Lipca 20, 2024, 09:12:05 »
No zarząd nie reagował a gdzie były zwiazki ?też nic nie wiedziały?

Offline gosc43

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18003 dnia: Lipca 20, 2024, 17:57:36 »
Cytuj (zaznaczone)
Ale to jak ci tu wygodnie to czemu narzekasz?
Ble ble ble. :D Pisałem o tym.
Pracuje bo mu wygodnie. Ma blisko, może rowerkiem śmignąć nawet zimą. Wygoda pracy nie polega tylko na samym komforcie pracy i zarobkach, ale innych czynnikach, które nawet jak inne czynniki (zdrowotne) są złe to w dalszym ciągu może chcieć  pracować w takim miejscu -oczywiście za godne wynagrodzenie. Trudno wam to zrozumieć? Większość pracowników może  chcieć dalej pracować na zakładać nawet zarabiając troche (powtarzam, troche) gorzej niż gdzie indziej, bo w ostatecznym rozrachunku gdyby pracowali w Szczecinie  musieliby dokładać kase z wypłaty albo na komunikacje miejską, albo na paliwo. Prosta kalkulacja jest taka, że  jeśli pracodawca się do tego nie dorzuca, to nie ma sensu. Zarabiasz pieniądze aby później je wyrzucać na paliwo spalając je wracając do domciu. Wielu ludzi tak robi, ale jak ktoś ma możliwość zachować fajną prace, która jest blisko domu, to czemu ma jej nie chcieć zachować? Ja to w pełni rozumiem. TO JEST WYGODNE mieć robote pod nosem.



Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 970
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18004 dnia: Lipca 20, 2024, 18:35:13 »
Cytuj (zaznaczone)
Ale to jak ci tu wygodnie to czemu narzekasz?
Ble ble ble. :D Pisałem o tym.
Pracuje bo mu wygodnie. Ma blisko, może rowerkiem śmignąć nawet zimą. Wygoda pracy nie polega tylko na samym komforcie pracy i zarobkach, ale innych czynnikach, które nawet jak inne czynniki (zdrowotne) są złe to w dalszym ciągu może chcieć  pracować w takim miejscu -oczywiście za godne wynagrodzenie. Trudno wam to zrozumieć? Większość pracowników może  chcieć dalej pracować na zakładać nawet zarabiając troche (powtarzam, troche) gorzej niż gdzie indziej, bo w ostatecznym rozrachunku gdyby pracowali w Szczecinie  musieliby dokładać kase z wypłaty albo na komunikacje miejską, albo na paliwo. Prosta kalkulacja jest taka, że  jeśli pracodawca się do tego nie dorzuca, to nie ma sensu. Zarabiasz pieniądze aby później je wyrzucać na paliwo spalając je wracając do domciu. Wielu ludzi tak robi, ale jak ktoś ma możliwość zachować fajną prace, która jest blisko domu, to czemu ma jej nie chcieć zachować? Ja to w pełni rozumiem. TO JEST WYGODNE mieć robote pod nosem.



Ale ja sie w 100% z toba zgadzam. Tylko jak mi tu wygodnie, to nie chodze i nie narzekam xD a jak narzekam to jednak mi cos nie pasuje, wtedy mozna zmienic prace.
Bo wiekszosc ludzi (i nie mowie tylko o forum, a tez o ludziach z ktorymi rozmawiam na ZCH) gadaja "olaboga co to bedzie co to bedzie pozabieraja dodatki firma pada nie ma przyszlosci", ale zeby ruszyc dupe i czegos poczekac to nieee, bo maja mi tu dac xD
Jest rynek pracownika, pracy jest tyle ze pracodawcy sie doslownie bija o pracownikow.

Offline gosc43

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18005 dnia: Lipca 20, 2024, 18:48:25 »
Ale ja sie w 100% z toba zgadzam. Tylko jak mi tu wygodnie, to nie chodze i nie narzekam xD
Nie zrozumiałeeś tego co napisałem nawet w 1%, a co dopiero się zggadzać ze mną w 100%

Offline lolek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 261
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18006 dnia: Lipca 20, 2024, 21:00:24 »
Czy na wszystkich wydziałach,  na zmianach macie problem obsługa automatyka czy elektryka?
Na nowozach czekamy 4 h.

Offline Piotr

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18007 dnia: Lipca 20, 2024, 23:03:59 »
Nie wiem komu teraz liżesz 4 litery Panie piotrze ale.widać Twoje klapki na oczach jak na dłoni.

Nikomu nie liże, nie mam ku temu żadnego powodu. Myślałem, że możemy podyskutować, ale niestety z Tobą się to nie uda. Nie potrafisz nawet odpowiadać na pytania jakie Ci zadaje...

Nie pracownik fizyczny  odpowiada za stan ZCh Police i nie on ma.za to łba nastawiać.

Przecież wszyscy piszą, że Zarząd NIE CHCE nikogo zwalniać, więc o jakie nastawianie łba ci chodzi?

Widać jak traktujesz innych, którzy wypracowują budżet zakładów.

Czyli jak? Poza tym wypracowują budżet czyli co masz na myśli? Tych fizoli co machaja łopatą i niby tylko oni generuja przychody?

Lamus z Ciebie bo każdy chce żyć tak jak mi sie podoba i gówno Ci do tego gdzie jak i po co ja pracuje. Jest mi tu wygodnie pracować i nikt a szczególnie Ty nie bedziesz mi pisał takich tekstów jak Ci sie nie podoba to sie zwolnij. Widziałem różne durnoctwa jakie wyprawiały się na zakładzie ale Ty bijesz je wszystkie na łeb. Ślepy jesteś albo takiego udajesz lamusie.

Żyj sobie jak chcesz, pracuj gdzie chcesz - ja naprawdę mam to gdzieś. Tylko dlaczego skoro Ci pasuje praca to tak na nią narzekasz? No odpowiedz dlaczego?

PS. "I wskazuje, że według badań naukowców z Uniwersytetu Stanforda narzekanie zmniejsza hipokamp - część mózgu odpowiedzialną m.in. za rozwiązywanie problemów, inteligencję i pamięć" - to by się nawet zgadzało i dużo wyjaśniało  ;)

Źródło: https://businessinsider.com.pl/rozwoj-osobisty/zdrowie/narzekanie-wplyw-na-mozg-wedlug-psychologii/tt34gjk

Offline Warburg

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18008 dnia: Lipca 21, 2024, 10:02:54 »
To nie jest narzekanie tylko rzeczywisty stan jaki sie widzi codziennie w pracy, a Ty jesteś albo ułomem i tego nie rozumiesz albo robisz to bo dalej upadlasz ludzi bo masz stanowisko.



Post Merge: [time]Lipca 21, 2024, 10:07:15 [/time]
Nie mam zamiaru odpowiadać na Twoje pytania bo sobie tego życzysz. Już wcześniej napisałem bede chciał to sie zwolnie, a Ty mnie tu nie zatrudniałeś więc możesz swoje żewne życzenia odpowiadania na pytania wsadzić w 4 litery.

Post Merge: [time]Lipca 21, 2024, 10:18:14 [/time]
Nikt mi nie bedzie zakazywał pisać tego co widze i co mi nie pasuje. A te Twoje odniesienia do narzekania możesz pokazywać swojej żonie i dzieciom. Ciekawe jak Ty byś reagował jak bym Ci 1/3 wypłaty chcieli zabrać. Na kisieżyc z tymi Twoimi tekstami.

Post Merge: Lipca 21, 2024, 10:34:29
Ciekaw jestem kim Ty będziesz tak mądrze kierował za takie marne wynagrodzenie. Ale widać że fizycznych masz za nic.
« Ostatnia zmiana: Lipca 21, 2024, 10:34:29 wysłana przez Warburg »

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 970
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18009 dnia: Lipca 21, 2024, 10:39:37 »
To nie jest narzekanie tylko rzeczywisty stan jaki sie widzi codziennie w pracy, a Ty jesteś albo ułomem i tego nie rozumiesz albo robisz to bo dalej upadlasz ludzi bo masz stanowisko.



Post Merge: [time]Lipca 21, 2024, 10:07:15 [/time]

Nie mam zamiaru odpowiadać na Twoje pytania bo sobie tego życzysz. Już wcześniej napisałem bede chciał to sie zwolnie, a Ty mnie tu nie zatrudniałeś więc możesz swoje żewne życzenia odpowiadania na pytania wsadzić w 4 litery.

Post Merge: [time]Lipca 21, 2024, 10:18:14 [/time]

Nikt mi nie bedzie zakazywał pisać tego co widze i co mi nie pasuje. A te Twoje odniesienia do narzekania możesz pokazywać swojej żonie i dzieciom. Ciekawe jak Ty byś reagował jak bym Ci 1/3 wypłaty chcieli zabrać. Na kisieżyc z tymi Twoimi tekstami.

Post Merge: [time]Lipca 21, 2024, 10:34:29 [/time]

Ciekaw jestem kim Ty będziesz tak mądrze kierował za takie marne wynagrodzenie. Ale widać że fizycznych masz za nic.
To nie do mnie, ale moze sie wypowiem. Jak bym zareagowal jakby mi chcieli zabrac 1/3 wyplaty? No rzucajac wypowiedzenie byku XD

I te wasze gadki "bo ty masz stanowisko" sa typowymi gadkami "w dupie bylem, gowno widzialem ale sie wypowiem" przeszedlem stanowiska od aparatowego do biurowego i uwierz mi, ze w biurze jest jeszcze gorzej xD No ale wy myslicie, ze tam sa niewiadomo jakie stawki, kazdy siedzi i nic nie robi i dostal sie po znajomosci xD

Wiec jezeli ktos tu ma kogos za nic, to ty umyslowych (:

Offline Warburg

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18010 dnia: Lipca 21, 2024, 10:40:00 »
Mleko jest z biedronki, a krowy z ksieżyca tak bym określił Twoje wypociny.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 970
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18011 dnia: Lipca 21, 2024, 11:03:07 »
Mleko jest z biedronki, a krowy z ksieżyca tak bym określił Twoje wypociny.
Czyli jak zwykle w twoim przypadku merytoryka na najwyzszym poziomie. Zapomniales jeszcze ublizyc xD


No coz, na szczescie to nie moj problem, bo to tobie zabiora 1/3 wyplaty a nie mi, a ty bedziesz siedzial i gotowal sie na forum.

Offline Warburg

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18012 dnia: Lipca 21, 2024, 11:17:46 »
Jak widać mało Cie to obchodzi i drwisz z tego, że zabiorą bo Tobie nie zabiorą. Nikt dupy nie ruszył jak sprzedaż spadała 4 lata temu nikt dupy nie ruszył żeby to poprawić. Tylko teraz jak sie mleko rozlało wszyscy jak jeden mąż krzyczą że trzeba oszczędzać. A jak ktoś powiedział że ZCh Police do 2030 r. Będą stopniowo wygaszane to oczywiście zaprzeczono. I Ty uważasz, że to jest merytoryka na Twoim poziomie.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 970
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18013 dnia: Lipca 21, 2024, 11:51:39 »
Jak widać mało Cie to obchodzi i drwisz z tego, że zabiorą bo Tobie nie zabiorą. Nikt dupy nie ruszył jak sprzedaż spadała 4 lata temu nikt dupy nie ruszył żeby to poprawić. Tylko teraz jak sie mleko rozlało wszyscy jak jeden mąż krzyczą że trzeba oszczędzać. A jak ktoś powiedział że ZCh Police do 2030 r. Będą stopniowo wygaszane to oczywiście zaprzeczono. I Ty uważasz, że to jest merytoryka na Twoim poziomie.
Drwie z ludzi ktorzy mysleli, ze zaklady beda istniec wiecznie i w zwiazku z tym nie robili nic zeby sie rozwijac i zabezpieczyc sobie inne mozliwosci. To podobnie jak z kredytobiorcami "ale jakto stopy procentowe poszly do gory", a nikt nie pomyslal, ze skoro w ciagu ostatnich 20 lat byly na poziomie 20%, to w ciagu nastepnych 20 lat tez moga xD.

Drwie tez z ludzi ktorzy nie maja pojecia o czym mowia probujac wymusic na Pani Tarocinskiej jakies deklaracje, obietnice i informacje.

Szkoda mi tylko ogarnietych ludzi ktorzy sa zaangazowani w prace, rozwijaja sie i chca pracowac. Ale na szczescie takich juz duzo nie zostalo, kto mial uciec ten uciekl.

Tak cie boli, ze fizyczni dostana po dupie, ale nie zauwazyles, ze umyslowi lepiej nie maja i dlatego polowa z nich uciekla :D gdzie nie probujesz porozmawiac z jakims kierownikiem/dyrektorem/specjalista to juz nie pracuja ci ludzie ktorzy pracowali pare miesiecy temu. Kazdy kto ma troche oleju w glowie juz uciekl z tej firmy

Offline Piotr

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18014 dnia: Lipca 21, 2024, 18:50:48 »
Tylko teraz jak sie mleko rozlało wszyscy jak jeden mąż krzyczą że trzeba oszczędzać.


Nie wszyscy, Ty byś oczywiście nie oszczędzał. Albo przepraszam, Ty byś oszczędzał tylko na tych gryzi piórkach z biurowca, a prawdziwie ciężko pracujących zostawił w spokoju ;)


Swoją drogą, smieszny z Ciebie człowiek :)

@Rasowy_aparatowy