Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 7586128 razy)

Offline Temerczyk

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 75
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17835 dnia: Lipca 10, 2024, 13:58:38 »
Zz Police, obraz za tysiąc słów


https://kwejk.pl/obrazek/4064719/zwiazkowiec.html

« Ostatnia zmiana: Lipca 10, 2024, 14:01:02 wysłana przez Temerczyk »

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2160
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17836 dnia: Lipca 10, 2024, 15:17:43 »
Nieprawda.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 970
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17837 dnia: Lipca 10, 2024, 15:41:09 »
I cyk, w Puławach potwierdzona nagroda na dzień chemika 1596zł

Offline Szmmic92

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17838 dnia: Lipca 10, 2024, 16:46:13 »
I cyk, w Puławach potwierdzona nagroda na dzień chemika 1596zł


Można ,można trzeba mieć jaja jedynie
A u nas będzie staraliśmy się co możemy …😆

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2160
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17839 dnia: Lipca 10, 2024, 17:06:05 »
Nagrodę za dzień chemika mają wpisaną w ZUZP. Pozostałe 63 spółek z grupy nie mają tego zapisanego w zuzp. Nie jest to zależne od posiadania jaj tylko od sytuacji finansowej, którą mieli w momencie podpisywania takich czy innych zapisów do zuzp. Sześć miesięcy okres wypowiedzenia, dodatek mistrzowski, chorobowe płatne 100 procent itd. Nie jesteśmy Puławami, nie będziemy. Co nie zmienia faktu, że zawsze dobrze gdzie nas nie ma. A ja przypomnieć że nie trzeba różnić szukać w odległości 700 km. Zakłady, Serwis, Transtech, Koltar, Prozap- pirć spółek, wszystkie zlokalizowane przy Kuźnickiej 1, te same zz, pięć innej treści zapisów ZUZP. Takie zapisy na jakie "stać" firmę a nie czy ktoś ma jaja czy nie. Niedorzeczny argument.
« Ostatnia zmiana: Lipca 10, 2024, 17:25:14 wysłana przez An_na »

Offline Szmmic92

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17840 dnia: Lipca 10, 2024, 17:19:39 »
To czyli nagrodę roczną też dostaniemy skoro jest takowy zapis wszedzie dostępny ?;)

Offline Warburg

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17841 dnia: Lipca 10, 2024, 21:18:39 »
Nagroda roczna będzie, ale w uszczupleniu pensji pracowników zaraz może się okazać że nie będzie pieniędzy na pensje. Nagroda roczna i premia jest za wypracowanie zysku, którego nie ma. Matematyka ekonomiczna jest zarazem prosta jak i bardzo skomplikowana bo pracownik ma wiedzieć co ma robić by produkt powstał a resztę biurokracja ma tak zaczarować żeby na tym zarobić. Niestety biurokracja kierowana polityką wprowadza restrukturyzację do powolnego a zarazem drastycznego wygaszania nierentownych produkcji. Dlatego jesteśmy w głębokiej (_I_)

Offline Rudameluzyna

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17842 dnia: Lipca 10, 2024, 21:30:53 »
Pani Anno ,ale pani ściemnia. Zuzp-y w tych 63 spółkac były podpisywane w różnych okresach, również kiedy, wiele z nich miały zyski w setkach milionów , w tym w Policach, a tylko zz puław zadbały o taki zapis w Zuzp. Gdyby tak było jak pani twierdzi, to każdy zapis w zuzp miałby warunek o dobrej sytuacji finansowej, a tak nie jest. Pracodawcy chcą mieć wolną rękę w sprawie funduszu płac, a tylko aktywność zz powoduje, że są te różne podwyżki systemowe, procentowe, czy kwotowe. Biorąc pod uwagę trudną sytuację Azotów, również z powodu czynników zewnętrznych, w tej chwili zz powinny być aktywne. A czym się zajmuje te kilkanaście osób zatrudnionych na tzw. etatach związkowych ,których tak pani broni?
Uważa pani , że jaja to niedorzeczny argument, to proszę obejrzeć sobie jaja rolników, transportowców, górników, itp.
Spółkami zależnymi od Polic proszę się nie wycierać bo to już wstyd. Zakłady są ich właścicielem i głównym zleceniodawcą prac do tych spólłek, czyli zyski spółek są kosztem Polic, to jakim cudem spółki zależne mają mieć dobrą sytucję finansową.Police dają d…, zarówno jako właściciel, oraz poprzez zaniżone cenniki, jako zleceniodawca. Jeżeli nawet jakimś cudem, udawało się wypracowywać zyski w spółkach zależnych, to Zakłady zachowywały się jak krwiożerczy kapitalista, np pobierając dywidendę od zysków za pięć lat wstecz w Gapsie i Tanstechu

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 970
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17843 dnia: Lipca 10, 2024, 21:44:12 »
Pani Anno ,ale pani ściemnia. Zuzp-y w tych 63 spółkac były podpisywane w różnych okresach, również kiedy, wiele z nich miały zyski w setkach milionów , w tym w Policach, a tylko zz puław zadbały o taki zapis w Zuzp. Gdyby tak było jak pani twierdzi, to każdy zapis w zuzp miałby warunek o dobrej sytuacji finansowej, a tak nie jest. Pracodawcy chcą mieć wolną rękę w sprawie funduszu płac, a tylko aktywność zz powoduje, że są te różne podwyżki systemowe, procentowe, czy kwotowe. Biorąc pod uwagę trudną sytuację Azotów, również z powodu czynników zewnętrznych, w tej chwili zz powinny być aktywne. A czym się zajmuje te kilkanaście osób zatrudnionych na tzw. etatach związkowych ,których tak pani broni?
Uważa pani , że jaja to niedorzeczny argument, to proszę obejrzeć sobie jaja rolników, transportowców, górników, itp.
Spółkami zależnymi od Polic proszę się nie wycierać bo to już wstyd. Zakłady są ich właścicielem i głównym zleceniodawcą prac do tych spólłek, czyli zyski spółek są kosztem Polic, to jakim cudem spółki zależne mają mieć dobrą sytucję finansową.Police dają d…, zarówno jako właściciel, oraz poprzez zaniżone cenniki, jako zleceniodawca. Jeżeli nawet jakimś cudem, udawało się wypracowywać zyski w spółkach zależnych, to Zakłady zachowywały się jak krwiożerczy kapitalista, np pobierając dywidendę od zysków za pięć lat wstecz w Gapsie i Tanstechu
A czemu GAPS nie bierze zleceń z zewnątrz? Ba, nie bierze już nawet zleceń z Polic xD

Offline lolek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 261
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17844 dnia: Lipca 10, 2024, 23:07:06 »
Czasami mam wrażenie, że rozmawiam z debilami,  brak obsady na wszystkich stanowiskach produkcyjnych, człowieku,  brakuje 12 elektryków,  4 automatyków,  którzy znają cały zakład,  około 200 rozdzieli,  400 sterowni i 15 wydziałów.
Mówi Ci to coś?

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 970
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17845 dnia: Lipca 11, 2024, 08:20:42 »
Czasami mam wrażenie, że rozmawiam z debilami,  brak obsady na wszystkich stanowiskach produkcyjnych, człowieku,  brakuje 12 elektryków,  4 automatyków,  którzy znają cały zakład,  około 200 rozdzieli,  400 sterowni i 15 wydziałów.
Mówi Ci to coś?
Nie ma sprawy, dlatego zlecenia biorą firmy zewnętrzne, a GAPS padnie :)

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 610
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17846 dnia: Lipca 11, 2024, 08:40:31 »
Nie ma sprawy, dlatego zlecenia biorą firmy zewnętrzne, a GAPS padnie
Podaj choć jedną firmę która wzięła obsługę utrzymania ruchu.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 970
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17847 dnia: Lipca 11, 2024, 09:38:35 »
Nie ma sprawy, dlatego zlecenia biorą firmy zewnętrzne, a GAPS padnie
Podaj choć jedną firmę która wzięła obsługę utrzymania ruchu.
Niestety nie mogę. Ale o conajmniej jednej wiem.

Nie zrozum mnie źle, ja nie mam nic do GAPSu, ale ta spółka jest po prostu skandalicznie zarzadzana. Nie mają zleceń, bo nie mają ludzi, nie mają ludzi bo płacą śmieszne grosze jak na umiejętności które są wymagane i kółko się zamyka.

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 610
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17848 dnia: Lipca 11, 2024, 10:09:39 »
Niestety nie mogę. Ale o conajmniej jednej wiem.
Jest masa podwykonawców do remontów i inwestycji. Nie słyszałem jeszcze żeby jakaś firma przejęła utrzymanie ruchu z prostego powodu. Brak pełnych dokumentacji technicznych, oraz instalacje w opłakanym stanie.
Nie zrozum mnie źle, ja nie mam nic do GAPSu, ale ta spółka jest po prostu skandalicznie zarzadzana. Nie mają zleceń, bo nie mają ludzi, nie mają ludzi bo płacą śmieszne grosze jak na umiejętności które są wymagane i kółko się zamyka.
Pełna zgoda.

Offline Pracownik Logistyki

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 85
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17849 dnia: Lipca 11, 2024, 10:37:34 »
Ludzi brakuje wszędzie jak widać.a ilu odejdzie tych co nie mają stałych umów.