Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6880318 razy)

Offline Polioly

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16470 dnia: Października 16, 2023, 22:59:11 »
Za Pisu to kwestia czasu, a zakład zostałby sprzedany za bezcen tak jak rafineria w Gdańsku.

Offline Policzanin_2

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 203
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16471 dnia: Października 17, 2023, 03:38:54 »
.

Offline Samsonowicz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 178
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16472 dnia: Października 17, 2023, 04:10:19 »
A kiedy będzie coś wiadomo o podwyzkach na przyszly rok?

Offline oli

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16473 dnia: Października 17, 2023, 04:55:48 »
za PO stocznię rozwiazali i nie tą w Rostoku

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 394
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16474 dnia: Października 17, 2023, 05:16:11 »
A co marzy ci się powrót do umów śmieciowych i śmiesznej stawki za godzinę pracy? Tak wyglądała praca w państwowej firmie ( nie zdążyli sprzedać ruskim chociaż pewne zakusy pewnego rosyjskiego pana były),umowy cywilne śmiećiówki które miały charakter umów o pracę i nikt problemu nie widział. Jeszcze się wam platforma czkawką odbije, krótką pamięć mają co niektórzy. Poczekaj zobaczysz jakie Eldorado ci tu zrobią jakaś amnezja zapanowała wśród wyborców, no ale będą mieli miotłę której tak chcieli.
Absolutnie...mnie osobiście wcale nie ciszy to co ma się wydarzyć bo ludziach z platformy to niczego dobrego spodziewać się nie można. Już widzę jak biorą się za prywatyzację Orlenu,Banków,Lasów Państwowych,Lot,PKP i wiele innych....tak więc fajnie niestety nie będzie,a Ci co na nich głosowali i nie wzięli udział w referendum to powinni się wstydzic...tyle w temacie

Post Merge: [time]Października 17, 2023, 05:20:56 [/time]
A kiedy będzie coś wiadomo o podwyzkach na przyszly rok?
Zapomnij o podwyżkach na przyszły rok,śmiem wątpić żeby coś nam dali skoro prezes najprawdopodobniej jest na wylocie, jak tylko rządy przejmie Platforma. Ludzie w Policach pokazali do jakiej partii im bliżej więc teraz niech czekają n nowego prezesa i on będzie im dawał

Post Merge: Października 17, 2023, 05:44:51
Za Pisu to kwestia czasu, a zakład zostałby sprzedany za bezcen tak jak rafineria w Gdańsku.
Ziomeczku to do sprzedało PO przez 8 lat a to co PiS to kropla w morzu. A jeżeli chodzi o Lotos to taki był wymóg Unii
« Ostatnia zmiana: Października 17, 2023, 05:44:51 wysłana przez Wodnik Szuwarek »

Online Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 838
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16475 dnia: Października 17, 2023, 08:01:42 »
Słychać wycie? Znakomicie.




Pieśń skamlących pisowców to druga najpiękniejsza melodia mojego życia, po hymnie Polski :)

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 394
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16476 dnia: Października 17, 2023, 08:52:18 »
Słychać wycie? Znakomicie.




Pieśń skamlących pisowców to druga najpiękniejsza melodia mojego życia, po hymnie Polski :)
Wyc kochany to będziesz Ty i Tobie podobni jak zaraz na stacjach zobaczycie paliwo po 8zl,chlebek w piekarni po 10 bo uwierz mi że tak będzie jak Orlen pójdzie w prywatne łapska. Bo jak pójdzie to ceny paliw będzie ustalał sobie ten do kogo Orlen będzie należał ,a jak twój fałszywy kolega go sprzeda to państwo nie będzie miało żadnego wpływu na ten Orlen ,a co idzie za tym to to że będą mogli sobie sprzedawać za cenę taką jaką im się podoba,a nie sądzę by je sprzedawali za mniej jak jest. Tak więc szykujecie się na paliwko w cenie takiej jak w Europie ,do tego szykujecie się na przyjęcie EURO,przyjęcie tej dziczy z Lampedusy i wszystkiego co tam Unia będzie chciała nam wcisnąć...no i co najważniejsze zapomnijcie o podwyżce na nowy rok bo nikt wam jej nie da i nawet związki nic tu nie pomogą bo prezes powie, że przyjdzie nowa władza to sobie niech z nia dogadują bo on robił będzie wyjazd,l. Tak więc pogratulować wszystkim "dobrego"wyboru.

Offline Martin

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16477 dnia: Października 17, 2023, 09:35:35 »
Jakie prywatne łapska człowieku, teraz już jest zupełnie inna narracja nawet PO uważa strategiczne gałęzie przemysły za must have w rękach państwa , bez tego budżet to by się wyjebał na ryj ! Jebać pisowskich złodziei

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 394
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16478 dnia: Października 17, 2023, 09:53:27 »
Jakie prywatne łapska człowieku, teraz już jest zupełnie inna narracja nawet PO uważa strategiczne gałęzie przemysły za must have w rękach państwa , bez tego budżet to by się wyjebał na ryj ! Jebać pisowskich złodziei
Haha PO uważa 🤣 to ta sama partia co uważała że nie podwyższy wieku emerytalnego a podwyższyła?a politycy tej partii chętnie mówili o tym żeby zamknąć kopalnie Turów bo Unia tak nakazała?Chłopie weź zejdź na ziemię i szykuj się na to o czym wspomniałem,a i zapomnijcie o tunelu w Policach i o powiększeniu portu w Świnoujściu i zapewne jeszcze kilku innych projektach które zostaną wstrzymane lub kompletnie olane. To Twoje PO to ci rozwiązywało jednostki wojskowe na wschodzie żeby bronić się na zachodzie Wisły. Co to za rząd który jest w stanie oddać pół kraju bez walki w razie wojny.

Offline Martin

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16479 dnia: Października 17, 2023, 10:03:35 »
No bardzo dobrze, ze chcieli poświecić pisowskie ziemie ha tfu !

Online Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 838
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16480 dnia: Października 17, 2023, 10:49:02 »
Słychać wycie? Znakomicie.




Pieśń skamlących pisowców to druga najpiękniejsza melodia mojego życia, po hymnie Polski :)
Wyc kochany to będziesz Ty i Tobie podobni jak zaraz na stacjach zobaczycie paliwo po 8zl,chlebek w piekarni po 10 bo uwierz mi że tak będzie jak Orlen pójdzie w prywatne łapska. Bo jak pójdzie to ceny paliw będzie ustalał sobie ten do kogo Orlen będzie należał ,a jak twój fałszywy kolega go sprzeda to państwo nie będzie miało żadnego wpływu na ten Orlen ,a co idzie za tym to to że będą mogli sobie sprzedawać za cenę taką jaką im się podoba,a nie sądzę by je sprzedawali za mniej jak jest. Tak więc szykujecie się na paliwko w cenie takiej jak w Europie ,do tego szykujecie się na przyjęcie EURO,przyjęcie tej dziczy z Lampedusy i wszystkiego co tam Unia będzie chciała nam wcisnąć...no i co najważniejsze zapomnijcie o podwyżce na nowy rok bo nikt wam jej nie da i nawet związki nic tu nie pomogą bo prezes powie, że przyjdzie nowa władza to sobie niech z nia dogadują bo on robił będzie wyjazd,l. Tak więc pogratulować wszystkim "dobrego"wyboru.
Ale jaki mój kolega? Skąd wniosek że głosowałem na KO? Boli cie, że się skończy kasa dla nierobów za darmo. Mówisz że Orlen tak ładnie nam nisko trzymał ceny, a wcześniej mówiłeś coś o krótkiej pamięci XD to nie Orlen sztucznie zawyżal ceny kilka miesięcy temu gdy cena ropy spadała? XD o mnie się nie martw, ja sobie poradzę w strefie EURO czy bez niej. Za PiSu który rozdawał i rozkradal moje pieniądze sobie poradziłem to i bez niego sobie poradzę ;)


A i zapomniałem dodać - poradziłem sobie z paliwem za 6zl jak zarabiałem koło 3000 mając auto które paliło 15l to i poradzę sobie z paliwem za 8zl zarabiając dużo więcej :) i nigdy nie wyciągnąłem łapy po jakieś pięćsetplusy i inne złodziejskie gówna z moich podatków. Nie przykładałem wielkiej wagi do wyników wyborów, bardziej oczekiwałem co się będzie działo, ale jak słyszę wycie pisiorow bo im się komunizm skończył to aż miło popatrzeć xD
« Ostatnia zmiana: Października 17, 2023, 10:51:42 wysłana przez Rasowy_Aparatowy »

Offline Szmmic92

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 90
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16481 dnia: Października 17, 2023, 12:01:43 »
Jakoś za obecnej władzy więcej spółek państwowych zostało sprzedanych ,a te które są dalej państwowe maja długi jak zakłady ;) a hegemonem w Polsce to jest Orlen,który winduje ceny jakke chce mając PGNiG i inne spółki energetyczne

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 394
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16482 dnia: Października 17, 2023, 13:48:24 »
Jakoś za obecnej władzy więcej spółek państwowych zostało sprzedanych ,a te które są dalej państwowe maja długi jak zakłady ;) a hegemonem w Polsce to jest Orlen,który winduje ceny jakke chce mając PGNiG i inne spółki energetyczne
to teraz słucham proszę wymień te sprzedane spółki za tej władzy,pomijająć Lotos?" a hegemonem w Polsce to jest Orlen,który winduje ceny jakke chce mając PGNiG i inne spółki energetyczne" haha to teraz sobie wbij do tego pustego jak się okazuje łba ,że   skoro Orlen który jest w rękach państwa uważasz ,że Ci winduję Ceny to co będzie ten Orlen robił w rękach nie państwa? bo jak wychodzisz z założenia że on Ci zrobi taniej no to gratuluje ale jesteś po prostu idiotą. Ty gdybyś kupił taki orlen to też byś zrobił tak żeby polaczki mieli paliwo tańsze czy droższe? no chyba droższe bo byś chciał zarobić. I to tyczyć się będzie wszystkich paliw i żrudeł energi. Póki to jest państwowe to państwo i rząd ma na to wpływ,jak przestanie być państwowe to będzisz mógl im co najwyżej naskoczyć i albo kupisz od niich to paliwo czy gaz w takeij cenie w jakiej oni sobie ustala ,ale pocałuj się w nos i szukaj taniej,a taniej nie będzie nigdzie bo będzie prywatne. ogarnia to twój umysł czy tak nie bardzo?

Online Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 838
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16483 dnia: Października 17, 2023, 13:51:03 »
Ale dlaczego nie-Polak wypowiada się o Polsce? Bo chyba z taką ortografia nie jesteś Polakiem, nie?

Offline Sikora

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16484 dnia: Października 17, 2023, 15:36:00 »
Szkoda strzępić ryja, pożyjemy i zobaczycie co wam ta wspaniała platforma tutaj zgotuje, już można powiedzieć że pieniędzy na tunel nie ma i nie będzie chociaż było bardzo blisko, okaże się że poprzednicy się przeliczyli i nie stać nas na budowę musi poczekać kolejne 20 lat 😅. O inwestycjach w Polskę nie mówiąc, teraz każda inwestycja będzie musiała być konsultowana z Berlinem czy aby nie zagrozi przemysłowi niemieckiemu. Nie ma co się szarpać otwórzcie oczy i czekajcie 😉. Chętnie zobaczę wycie najgłośniej tych którzy sami to wybrali