Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6881826 razy)

Offline Nobody

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16455 dnia: Października 09, 2023, 21:24:59 »
Nawet od płaczka z TVN-u zainteresowali się premiami motywacyjnymi i jak zwykle Transtech ochłapy a Police Serwis rozmowy - może kiedyś skończą, oby przed wyborami.


https://www.facebook.com/100004313131488/videos/1774887352945679/






« Ostatnia zmiana: Października 09, 2023, 21:27:32 wysłana przez Nobody »

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16456 dnia: Października 10, 2023, 19:43:28 »
Próbowała ktoś z was płacić LUNCH PASSEM za pomocą płatności GOOGLE PAY np w apce McDonald? Nie wiem czy ja mam coś nie tak czy GOOGLE PAY nie pozwala płacić za pomocą tej karty? Wcześniej nie miałem z tym problemu,a teraz po wybraniu płatności Google pay I kliknięciu na zmianę karty, nie mam możliwości zmiany karty na LUNCH PASS. wszystkie pozostałe karty mogę śmiało wybrać,tylko z tą jedną mam problem. To samo ma miejsce jak chcę płacić za KFC i przypuszczam,że za każdą jedną płatność za pomocą tej karty w Google pay.
Karta jest na jedzenie a Fuck Donald i Kentucky Fucken Chicken to raczej bym jedzeniem nie nazwał.
Wiem że tym stwierdzeniem naraże sie wielu osobom, ale tak uważam.
 w kebabie albo pizzerii płacę lunch passem bez problemu, polecam.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 838
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16457 dnia: Października 10, 2023, 20:38:17 »
Próbowała ktoś z was płacić LUNCH PASSEM za pomocą płatności GOOGLE PAY np w apce McDonald? Nie wiem czy ja mam coś nie tak czy GOOGLE PAY nie pozwala płacić za pomocą tej karty? Wcześniej nie miałem z tym problemu,a teraz po wybraniu płatności Google pay I kliknięciu na zmianę karty, nie mam możliwości zmiany karty na LUNCH PASS. wszystkie pozostałe karty mogę śmiało wybrać,tylko z tą jedną mam problem. To samo ma miejsce jak chcę płacić za KFC i przypuszczam,że za każdą jedną płatność za pomocą tej karty w Google pay.
Karta jest na jedzenie a Fuck Donald i Kentucky Fucken Chicken to raczej bym jedzeniem nie nazwał.
Wiem że tym stwierdzeniem naraże sie wielu osobom, ale tak uważam.
 w kebabie albo pizzerii płacę lunch passem bez problemu, polecam.
KFC złe, kebab dobry xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Offline Kokoszko

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16458 dnia: Października 10, 2023, 21:53:29 »
Próbowała ktoś z was płacić LUNCH PASSEM za pomocą płatności GOOGLE PAY np w apce McDonald? Nie wiem czy ja mam coś nie tak czy GOOGLE PAY nie pozwala płacić za pomocą tej karty? Wcześniej nie miałem z tym problemu,a teraz po wybraniu płatności Google pay I kliknięciu na zmianę karty, nie mam możliwości zmiany karty na LUNCH PASS. wszystkie pozostałe karty mogę śmiało wybrać,tylko z tą jedną mam problem. To samo ma miejsce jak chcę płacić za KFC i przypuszczam,że za każdą jedną płatność za pomocą tej karty w Google pay.
Karta jest na jedzenie a Fuck Donald i Kentucky Fucken Chicken to raczej bym jedzeniem nie nazwał.
Wiem że tym stwierdzeniem naraże sie wielu osobom, ale tak uważam.
 w kebabie albo pizzerii płacę lunch passem bez problemu, polecam
serio człowieku ja się ciebie pytam serio... Szkoda że paliwa w banki tankujesz i płacisz 😂😂😂😂

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16459 dnia: Października 10, 2023, 22:06:31 »
serio człowieku ja się ciebie pytam serio... Szkoda że paliwa w banki tankujesz i płacisz 😂😂😂😂
Nie wiem po ile jest paliwo nawet, w rodzinie mam szefa sieci stacji paliw wiec tankuje zawsze do pełna na kartę.
A ty dalej zbieraj żapsy, naklejki w biedronce, punkty w Lidlu itp.
A co do tego twojego "serio" to tak nadal uwazam ze MD i KFC to nie jedzenie. Śmiej sie dalej ale z siebie.

Offline Polioly

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16460 dnia: Października 11, 2023, 02:09:44 »
Szanujcie lanch passy na polimerach ich nie ma.

Offline Mlodyapatatowy

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16461 dnia: Października 11, 2023, 07:52:03 »
serio człowieku ja się ciebie pytam serio... Szkoda że paliwa w banki tankujesz i płacisz 😂😂😂😂
Nie wiem po ile jest paliwo nawet, w rodzinie mam szefa sieci stacji paliw wiec tankuje zawsze do pełna na kartę.
A ty dalej zbieraj żapsy, naklejki w biedronce, punkty w Lidlu itp.
A co do tego twojego "serio" to tak nadal uwazam ze MD i KFC to nie jedzenie. Śmiej sie dalej ale z siebie.
Ja pracuje na zakładach i też leję do pełna;)
Na Polimerach chyba jednak parę rzeczy inaczej maja zaczynając od zmian godzinowych kończąc na lunchpass

Offline Polioly

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16462 dnia: Października 12, 2023, 21:47:27 »

[/quote]
Ja pracuje na zakładach i też leję do pełna;)
Na Polimerach chyba jednak parę rzeczy inaczej maja zaczynając od zmian godzinowych kończąc na lunchpass
[/quote]

Przynajmniej wypłacają wam za nadgodziny, bo na polimerach dymają z tym ludzi. Zresztą brakuje obsady, dużo ludzi się zwalnia, sporo osób myśli o odejściu. Trzeba przychodzić w dni wolne od pracy na „nadgodziny” których kadra nie wypłaca.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16463 dnia: Października 13, 2023, 08:29:38 »
Czy wolne jest oddawane w okresie rozliczeniowym za przekroczenie normy czasu pracy. Kodeks pracy par.151.1
« Ostatnia zmiana: Października 13, 2023, 08:33:59 wysłana przez An_na »

Offline Polioly

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16464 dnia: Października 13, 2023, 11:08:45 »
Czy wolne jest oddawane w okresie rozliczeniowym za przekroczenie normy czasu pracy. Kodeks pracy par.151.1

Generalnie z założenia czas pracy na polimerach przekracza ustawowe normy czasu pracy, z tego powodu firma daje raz na kwartał 5 dni dodatkowo wolnych, jednak i tak pracownicy przychodzą w dni wolne od pracy na inne zmiany czy też na szkolenia przez co często miesięczny czas pracy przekracza mocno ponad 200h i  tutaj zaczyna się problem z płatnościami za nadgodziny, które nie są wypłacane w całości. Nadgodziny są wypłacane raz na kwartał i przykładowo osoba która za nadgodziny powinna dostać kilka tysięcy dostaje kilkaset złotych. Problem od strony kierownictwa i szefostwa na produkcji jest dobrze znany dwoją się i troją żeby to rozwiązać, ale problem leży w dziale finansowym Polyolefins.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16465 dnia: Października 13, 2023, 12:47:32 »
Proszę przeczytać regulamin pracy dotyczący czasu pracy, okresu rozliczeniowego oraz normy czasu pracy.

Offline Czarny

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16466 dnia: Października 15, 2023, 01:21:52 »
Popatrzcie tak jak nasi operatorzy wózków widłowych ile ton ła
  na zmianę ile aut ładują lp1 i lp2

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 394
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16467 dnia: Października 16, 2023, 10:52:56 »
Kiedy można spodziewać się nowej miotły w firmie? 😉

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 838
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16468 dnia: Października 16, 2023, 12:46:11 »
Kiedy można spodziewać się nowej miotły w firmie? 😉
Jeszcze sporo. Zanim rząd się uformuje to będzie grudzień, zanim dojdzie miotła do nas to myślę że początek roku

Offline Sikora

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16469 dnia: Października 16, 2023, 22:19:42 »
A co marzy ci się powrót do umów śmieciowych i śmiesznej stawki za godzinę pracy? Tak wyglądała praca w państwowej firmie ( nie zdążyli sprzedać ruskim chociaż pewne zakusy pewnego rosyjskiego pana były),umowy cywilne śmiećiówki które miały charakter umów o pracę i nikt problemu nie widział. Jeszcze się wam platforma czkawką odbije, krótką pamięć mają co niektórzy. Poczekaj zobaczysz jakie Eldorado ci tu zrobią jakaś amnezja zapanowała wśród wyborców, no ale będą mieli miotłę której tak chcieli.