Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6788327 razy)

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15075 dnia: Stycznia 04, 2023, 16:38:17 »
;) zawsze dialog jest zdrowszy niż monolog

To sobie tak rozmawiajcie @ Anna .. pisze ze nic sie nie dzieje że jest wszystko pod kontrolą a w razie "W" zasłania sie tajemnicą społek handlowych ..... @rasowy aparatowy (jak sie mozna tak nazwać buhahahahah) przyklaskuje Annie a Janek wam dopierdziela


Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15076 dnia: Stycznia 04, 2023, 19:50:46 »
W Puławach jak zawsze wesoło 😉
http://www.zzprc.pulawy.pl/news.php?readmore=1855

Online Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 823
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15077 dnia: Stycznia 04, 2023, 20:51:44 »
;) zawsze dialog jest zdrowszy niż monolog

To sobie tak rozmawiajcie @ Anna .. pisze ze nic sie nie dzieje że jest wszystko pod kontrolą a w razie "W" zasłania sie tajemnicą społek handlowych ..... @rasowy aparatowy (jak sie mozna tak nazwać buhahahahah) przyklaskuje Annie a Janek wam dopierdziela


A co z moim nickiem jest nie tak? Slyszales kiedykolwiek o dystansie do siebie?

No, ale czytajac dalsza czesc postu juz wiem, ze za sprytny to ty nie jestes. Zapytaj pani Ani czy jej tak przyklaskuje jak ci sie wydaje ;)


I taaaaaak Janek ora nas wszystkich tekstami o kuzynce i waleniu harnasi. Dorosnij chlopie

Post Merge: Stycznia 04, 2023, 20:53:44
W Puławach jak zawsze wesoło 😉
http://www.zzprc.pulawy.pl/news.php?readmore=1855
Haha obserwuje od dluzszego czasu wojenke miedzy tamtejsza Solidarnoscia a ZZPRC i z jednej strony ciekawa telenowela, a z drugiej dobrze ze to u nich a nie u nas xD
« Ostatnia zmiana: Stycznia 04, 2023, 20:53:44 wysłana przez Rasowy_Aparatowy »

Offline Tom ek

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15078 dnia: Stycznia 04, 2023, 21:03:27 »
... a propo dialogu. Właśnie wróciłem z białej góry. Awaria. Brak możliwości dojazdu samochodu do miejsca awarii. Musieliśmy elementy rusztowania przenosić 200m w błocie. Trzeba było zrobić wiatę z rusztowania i pomóc gumiarzą skleić taśmę, bo jeśli zatrzyma się druga to wszystko będzie trzeba zatrzymać. Nie mamy obowiązku zostawać po godzinach, ani dyżurów. Zostaliśmy tylko na prośbę naszego Pana Dyrektora. Tego typu awarie są na porządku dziennym. Naprawdę uważa Pani, że GAPS jest oddzielną spółkąi nie należy nam się równe traktowanie? Osoby z Zarządu GAP, które odpowiadają za wyróżnienie pracowników GAPS i brak premii równej pracowników GAP to jedno wielkie dziadostwo. Według moich kryteriów myślowych normalnie uważał bym, że właśnie obraziłem swój zarząd i pracodawcę, ale idąc Pani tokiem myślenia skoro uważa Pani, że jesteśmy osobną spółką okazuje się, że jednak nie obraziłem swojego Zarządu. W tym zakładzie nauczyłem się czegoś nowego. Zawsze myślałem, że produkcja-sprzedaż to zysk, a wszelkie remonty naprawcze to koszty czyli strata. Okazuje się, że byłem w błędzie. Dla niektórych ludzi remont również powinien być zyskiem. ( Jaki zysk osiągneło PDH?)

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 913
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15079 dnia: Stycznia 04, 2023, 21:30:43 »
Było to pier... i niech się zatrzyma. Przecież to osobna spółka. Dopóki będziecie tacy "uprzejmi", to dalej będą Was dymać.  Trzeba było Iść na browar i śmiać się z nich, tak jak oni z Waszej "premii" świątecznej. Nawet Wam nie podziękują, a Pani Ania pogrozi kodeksem.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15080 dnia: Stycznia 04, 2023, 22:35:40 »
Tomek-faktem jest, że GAPS to odrębna spółka prawa handlowego, którego 100 % udziałów ma GAP. Podobnie jak Transtech. W GAPoly GAP ma 34 procent akcji. Spółki mają osobne zarządy, odrębne ZUZP, regulaminy wynagradzania itd. Ja pracuję w GAP i jeśli chce Pan ze mną porozmawiać zapraszam na spotkanie.
Jan_ nie będę już tu nikogo edukowała bo ileż można. Każdy dorosły i bierze odpowiedzialność za siebie.

Offline rawiki

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15081 dnia: Stycznia 05, 2023, 09:11:57 »
Pani Aniu,to wszystko pracownicy spółki rozumieją.
Tylko nikt nie rozumie dlaczego wszystkie spółki dostały dodatkową kasę, a polimery w szczególności! Dla czego tak się dzieję? Proste pytanie.

Offline Tom ek

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15082 dnia: Stycznia 05, 2023, 10:21:10 »
Pani Aniu,to wszystko pracownicy spółki rozumieją.
Tylko nikt nie rozumie dlaczego wszystkie spółki dostały dodatkową kasę, a polimery w szczególności! Dla czego tak się dzieję? Proste pytanie.

rawiki może w takim razie GAP powinna się domagać premii od Mosze Kantora z jego wszystkich spółek skoro posiada on 19,82% udziałów🙂 Zawsze myślałem, że ten co nabył udziały czerpie korzyści od tego co te udziały oddał, a nie odwrotnie

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15083 dnia: Stycznia 05, 2023, 12:49:23 »
A co ma GAP do Kantora?

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 913
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15084 dnia: Stycznia 05, 2023, 13:08:33 »
A co ma GAP do Kantora?
Pewnie wymienia waluty, nie wie Pani co się robi w kantorze?

Offline rawiki

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15085 dnia: Stycznia 05, 2023, 13:23:01 »
Wiaczesław Mosze Kantor, został objęty sankcjami UE. Kantor posiada pośrednio ok. 20 proc. udziału w kapitale zakładowym Grupy Azoty.

Post Merge: [time]Styczeń 05, 2023, 13:31:11 [/time]

Tak propozycja dla ZZ przed spotkaniem z Zarządem.

Brak spełnienia żądania oznacza wszczęcie sporu zbiorowego z pracodawcą i upoważnia stronę społeczną do podjęcia wszelkich kroków, przewidzianych w ustawie o rozwiązywaniu sporów zbiorowych, do strajku włącznie.Zadanie wyplacania nagrody wynika przede wszystkim z dużego zaangażowania pracowników w realizację zadań produkcyjnych, w tym w dni wolne od pracy, czyli w sobotę, niedzielę i święta, często kosztem życia rodzinnego"

Post Merge: Stycznia 05, 2023, 13:34:27
Brak spełnienia żądania oznacza wszczęcie sporu zbiorowego z pracodawcą i upoważnia stronę społeczną do podjęcia wszelkich kroków, przewidzianych w ustawie o rzwiązywaniu sporów zbiorowych, do strajku włącznie" -
« Ostatnia zmiana: Stycznia 05, 2023, 13:34:27 wysłana przez rawiki »

Offline Tom ek

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15086 dnia: Stycznia 05, 2023, 15:49:48 »
A co ma GAP do Kantora?
Poza udziałami kompletnie nic tak samo jak PDH. Nie miało udziału w produkcji, ani utrzymaniu na ruchu.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15087 dnia: Stycznia 05, 2023, 16:42:21 »
Acron nie ma akcji GAP.

Offline Tom ek

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15088 dnia: Stycznia 05, 2023, 17:51:24 »
Acron nie ma akcji GAP.

Pani Anno mniejsza o tego kacapa, w necie jest ogólnie, że ma udziały w GA. Chodzi o to, że PDH otrzymało premie my nie i nikt nie potrafi tego wyjaśnić. Najbardziej przykre jest to, że za taki stan rzeczy odpowiadają osoby, które wcześniej były w naszej spółce, a jak tylko zamknęli za sobą drzwi w głowie totalny reset. Bardzo to słabe.
Życzę miłego weekendu

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15089 dnia: Stycznia 05, 2023, 18:06:41 »
Ma udziały ale w Tarnowie. Nie u nas. Na nas robił wezwanie ale nagłośniliśny to, że jest to próba wrogiego przejęcia i transakcja nie doszła do skutku. Ale to już dekada temu.
PDH- oni są w fazie budowy, mają z tym związane zadania wpisane do planu finansowego. Każdy zarząd wie w jakich ramach finansowych może się  poruszać z wydatkami. Dlatego Zarząd GAPs podjął uważam taką a nie inną decyzję.  Z tego co widziałam porozumienie GAPS  decyzja zawieszona jest do 15go stycznia. Nie wiem jakoby były inne ustalenia tam. Co do osób, które „tam pracowały”- a co wg. Pana takie osoby mają/mogą zrobić w tym stanie rzeczy? Za finanse odpowiadają zarządzający firmą i to jest ich decyzja. Ja ze swojej strony podpisuję szereg zleceń do tej firmy, systematycznie, bez zwłoki. Co co jeszcze mam zrobić?
« Ostatnia zmiana: Stycznia 05, 2023, 18:50:13 wysłana przez An_na »