Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6783512 razy)

Offline PracownikZCh

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 90
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14670 dnia: Listopada 22, 2022, 23:09:06 »
A janusze chcieliby z lunchpassa żyć cały miesiąc

Offline Sproket

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14671 dnia: Listopada 22, 2022, 23:38:54 »
Lynch pass jest przece na miesiąc.
Może jakiś postulat na zarządzie,co by te kotlety większe byli

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14672 dnia: Listopada 23, 2022, 10:28:00 »
Tak analizuję te wpisy tutaj i niech mi ktoś jasno i wyraźnie napiszę jak to w końcu ma być z tą podwyżką i tym dodatkiem antyinflacyjnym czy jak zwał tak zwał. To ma być 5tys na kartęczy 5tys brutto do wypłaty czy 5tys z tym co na święta czy to w ogóle jest ustalone czy wy tak sobie tu wypisujcie jeden z drugim? 500zl podwyżki to od stycznia w całości czy 250 stycxen 250 po tym jak będzie wyglądał pierwszy i drugi kwartał? Co za oferty leżą tam u prezesa na stole? Bo póki co to wiem z tych waszych wypocin tyle ,że nic nie wiem . Co mówią związki,co chcą związki...co mówi prezes?

Offline Mlodyapatatowy

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 145
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14673 dnia: Listopada 23, 2022, 10:42:10 »
Pisałem wcześniej spotkanie Zarząd ZZ w piątek nic nie jest ustalone.

Offline karrambaz

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14674 dnia: Listopada 23, 2022, 10:43:49 »
Tak analizuję te wpisy tutaj i niech mi ktoś jasno i wyraźnie napiszę jak to w końcu ma być z tą podwyżką i tym dodatkiem antyinflacyjnym czy jak zwał tak zwał. To ma być 5tys na kartęczy 5tys brutto do wypłaty czy 5tys z tym co na święta czy to w ogóle jest ustalone czy wy tak sobie tu wypisujcie jeden z drugim? 500zl podwyżki to od stycznia w całości czy 250 stycxen 250 po tym jak będzie wyglądał pierwszy i drugi kwartał? Co za oferty leżą tam u prezesa na stole? Bo póki co to wiem z tych waszych wypocin tyle ,że nic nie wiem . Co mówią związki,co chcą związki...co mówi prezes?


Co tu analizować ? Trzeba czekać za oficjalnymi informacjami. Tylko tyle.  Będzie wiadomo to będą wszyscy poinformowani. A tu same ploty. Nic z tego nie wynika. I po co?

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 823
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14675 dnia: Listopada 23, 2022, 13:31:54 »
Jest nowy komunikat na stronie związków zmianowych! W końcu komunikacja na odpowiednim poziomie!






XDDDDDDDDD

Offline kod79

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 66
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14676 dnia: Listopada 23, 2022, 13:54:55 »
Jest nowy komunikat na stronie związków zmianowych! W końcu komunikacja na odpowiednim poziomie!






XDDDDDDDDD
Dobry żart XD

Offline karrambaz

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14677 dnia: Listopada 23, 2022, 14:22:57 »
Jest nowy komunikat na stronie związków zmianowych! W końcu komunikacja na odpowiednim poziomie!


Rasowy_Apartowy zrobiłeś mi dzień :D






XDDDDDDDDD

Offline Topolol

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14678 dnia: Listopada 23, 2022, 14:50:40 »
Kurde tyle podwyżki to nie wiem czy zarząd da, ile napisali na stronie związków.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14679 dnia: Listopada 23, 2022, 15:42:18 »
Jest napisane wyżej, że spotkanie w piątek.

Offline Mlodyapatatowy

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 145
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14680 dnia: Listopada 23, 2022, 15:57:20 »
Jest napisane wyżej, że spotkanie w piątek.
Tylko to kolejne spotkanie , a sama Pani napisała, że muszą dogadać się do końca listopada z nagroda.. czas leci.. miało byc info w pon co takiego się wydarzyło,  że informacji nie było.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14681 dnia: Listopada 23, 2022, 16:10:34 »
W poniedziałek od rana do 19 było posiedzenie rady nadzorczej i zarząd jest cały czas na posiedzeniu. We wtorek bylo posiedzenie zarządu GA. Dzisiaj i jutro prezes jest poza firmą. Zostaje piątek i też godzina nie kest na sztywno z uwagi na inne ważne spotkanie.

Offline zaksiu

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14682 dnia: Listopada 23, 2022, 19:31:40 »
inne ważne spotkanie
Dziwne że sprawy pracownicze nie są ważnymi sprawami. I pani to mówi , a czy pracownicy nie są najważniejsi jako "sól tej firmy"?. Prawdopodobnie przeciąganie w czasie że niby coś się dzieje. Czasy trudne a w ZZ i na górze bez zmian.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 823
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14683 dnia: Listopada 23, 2022, 20:17:45 »
inne ważne spotkanie
Dziwne że sprawy pracownicze nie są ważnymi sprawami. I pani to mówi , a czy pracownicy nie są najważniejsi jako "sól tej firmy"?. Prawdopodobnie przeciąganie w czasie że niby coś się dzieje. Czasy trudne a w ZZ i na górze bez zmian.

Nie chce tu nikogo bronić czy stawac po jakiejś stronie, ale "nasz" prezes ma pod sobą też cała Grupę, a w innych zakładach cyrki też się dzieja. Jak go nie ma na miejscu 2 dni, to wątpię żeby pojechał na windsurfing albo jeździć na nartach.

Ja wiem, że sytuacja jest "delikatna", też się wkurzam na sytuację (szczególnie mając w pamięci brak jakiejkolwiek dyskusji za czasów Wardackiego, czy przeciągające się w nieskończoność negocjacje w poprzednich latach), wkurzam się na brak JAKIEJKOLWIEK informacji że strony związków, bo np komunikat "rozmowy posuwają się powoli, ale w porozumieniu, prosimy o jeszcze trochę cierpliwości, następne spotkanie w piątek" mogliby wypuścić, a nikt mi nie wmówi ze związkowcy nie wiedzą co się dzieje na tym forum i jak źli są ludzie. Wkurza mnie jeszcze wiele innych rzeczy w tym zakładzie, ale na ten moment dajmy ludziom pracować. Jak coś się posypie wtedy będziemy rozliczać albo związki, albo Prezesa, a narazie apeluje o trochę cierpliwości.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14684 dnia: Listopada 23, 2022, 22:36:54 »
inne ważne spotkanie
Dziwne że sprawy pracownicze nie są ważnymi sprawami. I pani to mówi , a czy pracownicy nie są najważniejsi jako "sól tej firmy"?. Prawdopodobnie przeciąganie w czasie że niby coś się dzieje. Czasy trudne a w ZZ i na górze bez zmian.

Szanowny Panie, czy myśli Pan, że zarząd jest sobie sterem i okrętem na samotnym morzu? Spotkań ważnych jest w tygodniu bardzo dużo i wszystkie są ważne dla pracy zakładu, miejsc pracy, sprzedaży, prowadzonej działalności. Wiele z nich jest zaplanowanych z bardzo dużym wyprzedzeniem.  Dlatego spotkanie zaplanowane jest w przedziale 8.30 lub 14.30 i taka informacja została przekazana do zz. Dwa negocjacje płacowe dotyczą wejścia od 1 stycznia a nagrody grudnia br.
« Ostatnia zmiana: Listopada 23, 2022, 22:41:31 wysłana przez An_na »