Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6840355 razy)

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14505 dnia: Listopada 10, 2022, 23:19:42 »
Prawie 6000 po 15 latach to byś chciał mieć, więc nie pierdol takich kocopolow. No chyba, że w tą stawkę to w liczyłeś premie i lunch pass.

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 391
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14506 dnia: Listopada 11, 2022, 07:09:25 »
Swoją drogą 6 000 zł, to teraz zarabia moja niepełnosprawna kuzynka w Manufakturze Dobrych Serc. xD A Typ się jara taka pensją w strategicznej SSP.
"prawie 6 podstawy", czyli pewnie z 5300, po 15 latach pracy, brutto. To rzeczywiście chłop osiągnął szczyt ambicji i nie dziwię się, że mu tak super w tej firmie. Pewnie jest najbardziej ogarnięty z całej rodziny od 3 pokoleń XD
A czego ty się spodziewałeś,że ile tu ludzie mają po 15latach. I tak obstawiam że te 6tys to ma bo wpadły mu jakieś indywidualne. Fakty są takie że i tak jest stratny bo kiedyś to nie dawali podwyżek za przedłużenie umowy,do tego był okres gdzie w ogóle nie było podwyżek no i jest w plecy to jak wardacki odchodził,a więc myślę że z dobrego tysiska jest i tak w plecy a może i więcej.



 Stażowe powinni od nowego roku wcielić w życie bo patologią jest to żeby typ który przyjął się rok temu miał stawkę taką samą jak ziomeczki którzy pracują 5lat i którzy więcej potrafią.


Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4666
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14507 dnia: Listopada 11, 2022, 07:10:36 »
6000 pln (niecałe 1300 euro) brutto po 15 latach pracy w jednej z kluczowych gałęzi polskiego przemysłu... Ludzie to jest jakaś masakra! Tłuste koty nigdy tego nie zrozumieją. Co ci rządzący zrobili z tym pięknym krajem? Polska jest prawie 20 lat w UE, a ludzie nadal pracują za jakieś ochłapy, bo przecież ceny w sklepach mamy wszędzie prawie takie same (niektóre są w Niemczech niższe!).

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14508 dnia: Listopada 11, 2022, 09:37:18 »
To się zwolnijcie i idźcie do Lidla patusy.
Żaden z was tam nie pójdzie a wiecie dlaczego? Bo tam trzeba zapierdalać i nikt wam tego nie zapłaci co podajecie tutaj ładnie w rubrykach.
Hahahaha co za kurła dzban....😂😂😂

Offline Temerczyk

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 60
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14509 dnia: Listopada 11, 2022, 15:28:46 »
Dobra. Pokrzyczeli, powypominali i tyle. Proponuje pobawić się w prognoste i zadac pytanie - ile będzie inflacyjnego wyrownania. Osobiście strzelam. 2,5-3k

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 836
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14510 dnia: Listopada 11, 2022, 15:36:37 »
Dobra. Pokrzyczeli, powypominali i tyle. Proponuje pobawić się w prognoste i zadac pytanie - ile będzie inflacyjnego wyrownania. Osobiście strzelam. 2,5-3k
Strzelam że 2-2,5k dołożą na święta jednorazowo. Podwyżki myślę że 200-300 od stycznia i "pogadamy w połowie roku". Pytanie co że stażowym, bo tu nie potrafię nawet strzelić w którą stronę pójdzie

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14511 dnia: Listopada 11, 2022, 16:12:03 »
Inflacyjnego nie będzie, a podwyżka 200 że względu na ceny surowców. Moje przypuszczenia.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 836
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14512 dnia: Listopada 11, 2022, 16:53:48 »
Inflacyjnego nie będzie, a podwyżka 200 że względu na ceny surowców. Moje przypuszczenia.
Ceny surowców są podobne do tych przed wojną. Inflacyjnego na pewno nie będzie, bo nikt nam nie da podwyzek 20%

Offline peter

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 397
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14513 dnia: Listopada 11, 2022, 18:05:40 »
Inflacyjnego nie będzie, a podwyżka 200 że względu na ceny surowców. Moje przypuszczenia.
Ceny surowców są podobne do tych przed wojną. Inflacyjnego na pewno nie będzie, bo nikt nam nie da podwyzek 20%

Jakich surowców ceny są podobne jak sprzed wojny? Bo postoje instalacji są tłumaczone wysokimi cenami surowców. Ja obstawiam że jak do końca roku nie będzie podwyżek to w przyszłym roku będzie można zapomnieć. Czwarty kwartał stawiam stratę rzędu 80 milionów.

Offline Bobster10

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14514 dnia: Listopada 11, 2022, 18:28:49 »
Witam

Czy ktoś się orientuje jakie stawki proponują w Polyofenis, przykładowe stanowisko Sterowniczy lub Operator instalacji Chemicznej,

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 836
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14515 dnia: Listopada 11, 2022, 18:36:47 »
Witam

Czy ktoś się orientuje jakie stawki proponują w Polyofenis, przykładowe stanowisko Sterowniczy lub Operator instalacji Chemicznej,
Jak jesteś pracownikiem ZCH to wcale nie proponują

Post Merge: Listopada 11, 2022, 18:37:57
Inflacyjnego nie będzie, a podwyżka 200 że względu na ceny surowców. Moje przypuszczenia.
Ceny surowców są podobne do tych przed wojną. Inflacyjnego na pewno nie będzie, bo nikt nam nie da podwyzek 20%

Jakich surowców ceny są podobne jak sprzed wojny? Bo postoje instalacji są tłumaczone wysokimi cenami surowców. Ja obstawiam że jak do końca roku nie będzie podwyżek to w przyszłym roku będzie można zapomnieć. Czwarty kwartał stawiam stratę rzędu 80 milionów.
Np gazu

Offline Benek

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 93
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14516 dnia: Listopada 12, 2022, 00:07:42 »
Witam

Czy ktoś się orientuje jakie stawki proponują w Polyofenis, przykładowe stanowisko Sterowniczy lub Operator instalacji Chemicznej,
Jak były oferty w pośredniaku to oferowali zasadniczą dla aparatowego 4500 zł brutto, a dla sterowniczego 6000 zł brutto, ale praca niby w systemie 4bop po 12h, co sprawia, że w zakładach płacą więcej w przeliczeniu na 1 godzinę pracy.

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 391
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14517 dnia: Listopada 12, 2022, 07:53:33 »
Inflacyjnego nie będzie, a podwyżka 200 że względu na ceny surowców. Moje przypuszczenia.
Trzeba być dobrej myśli 😉...Tarnów dostał,Puławy się starają i przypuszczam że właśnie 28listooada ich szanowny prezes przekażę in taką informację.
https://solidarnosc-azoty.pulawy.pl/spotkanie-z-zarzadem-3/
A nasza śmietanka...w kółko będę to powtarzał, na siatkówkę kase potrafią znaleźć..to niech i znajdą dla załogi bo to dzięki załodze mają kasę na zabawę w siatkówkę. Przypuszczam że to co dają na siatkówkę na cały sezon to by śmiało im styklo właśnie na to inflacyjne dla załogi,ale nie po co wspomagać załogę w ciężkich czasach. Lepiej pompować kasę tam gdzie zarabiają jeszcze więcej bo przecież tam mają za mało.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14518 dnia: Listopada 14, 2022, 11:23:47 »
Koszty reklamy i reprezentacji a koszty stałe w tym wynagrodzeń to dwa różne zagadnienia. Odsyłam do Ustawy o CIT. http://www.reprezentacjaireklama.pl/artykul,18526,koszty-reklamy-i-koszty-reprezentacji-w-ksiegach-rachunkowych.html

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4666
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14519 dnia: Listopada 14, 2022, 13:01:56 »
Koszty reklamy i reprezentacji a koszty stałe w tym wynagrodzeń to dwa różne zagadnienia.

Gratuluję anielskiej cierpliwości :)