Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6852206 razy)

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 836
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13800 dnia: Sierpnia 05, 2022, 01:31:53 »
A jaką mają motywację do pracy? Brak podwyżek i wasze premie?
Twoja (ich) motywacja do pracy jest otrzymywanie wynagrodzenia zasadniczego. Nie wierzę, że trzeba to komuś tłumaczyć

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 934
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13801 dnia: Sierpnia 05, 2022, 09:20:17 »
A jaką mają motywację do pracy? Brak podwyżek i wasze premie?
Twoja (ich) motywacja do pracy jest otrzymywanie wynagrodzenia zasadniczego. Nie wierzę, że trzeba to komuś tłumaczyć
Odezwali się ci, co na każdej stronie wątku płaczą i skamlają o podwyżki, premie i 13ki. XD

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 836
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13802 dnia: Sierpnia 05, 2022, 09:44:10 »
A jaką mają motywację do pracy? Brak podwyżek i wasze premie?
Twoja (ich) motywacja do pracy jest otrzymywanie wynagrodzenia zasadniczego. Nie wierzę, że trzeba to komuś tłumaczyć
Odezwali się ci, co na każdej stronie wątku płaczą i skamlają o podwyżki, premie i 13ki. XD
Walczyć o podwyżki/premie a nie wykonywać swojej pracy na którą się ma podpisana umowę bo "oni zarabiają więcej" to różnica Jasiu Kapelo

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 590
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13803 dnia: Sierpnia 05, 2022, 10:30:30 »
Walczyć o podwyżki/premie a nie wykonywać swojej pracy na którą się ma podpisana umowę bo "oni zarabiają więcej" to różnica
Wy się weźcie za swoją robotę. Posprzątajcie przejścia żeby można było przejść suchą nogą, a nie przedzierać się przez usypy. Nauczcie się instalacji. Żeby tylko jedna osoba na 3 zmiany ogarniała swoją robotę to słabo. Na was też trzeba czekać bo śniadanko macie. Różnic nie widzę żadnych.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 836
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13804 dnia: Sierpnia 05, 2022, 10:47:11 »
Walczyć o podwyżki/premie a nie wykonywać swojej pracy na którą się ma podpisana umowę bo "oni zarabiają więcej" to różnica
Wy się weźcie za swoją robotę. Posprzątajcie przejścia żeby można było przejść suchą nogą, a nie przedzierać się przez usypy. Nauczcie się instalacji. Żeby tylko jedna osoba na 3 zmiany ogarniała swoją robotę to słabo. Na was też trzeba czekać bo śniadanko macie. Różnic nie widzę żadnych.
Ja robotę za którą biorę pieniądze mam zrobione. "nauczcie się instalacji" XDDDD bys miał taką wiedzę jak ja to może byś tak nie płakał. U mnie praca jest ważniejsza niż śniadanie. Jak mam czas zjeść to jem. Jak jest coś do zrobienia to zjem pozniej. Pół godziny mnie nie zbawi. Za to widziałem już osobiście zatrzymywanie instalacji bo chłopy sobie poszli na śniadanie a potem przerażenie że "ta pompa była taka ważna?".

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 590
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13805 dnia: Sierpnia 05, 2022, 11:08:28 »
Ja robotę za którą biorę pieniądze mam zrobione. "nauczcie się instalacji" XDDDD bys miał taką wiedzę jak ja to może byś tak nie płakał. U mnie praca jest ważniejsza niż śniadanie. Jak mam czas zjeść to jem. Jak jest coś do zrobienia to zjem pozniej. Pół godziny mnie nie zbawi. Za to widziałem już osobiście zatrzymywanie instalacji bo chłopy sobie poszli na śniadanie a potem przerażenie że "ta pompa była taka ważna?".
Więc uogólniasz tylko na podstawie władnych doświadczeń. To samo mógłbym zrobić ja z tą różnicą, że w drugą stronę. Ja nie "płaczę" bo nie mam "twojej wiedzy" która jest pewnie żałosna w stosunku do mojej (rozumiem że to zawody w stylu "kto ma większego siura"), tylko dlatego że takie są wymogi podyktowane przez GAP, obsługiwać GAPSowi nie wolno nic, głupi guzik musi wcisnąć ktoś od was, nie wiesz tego to się doucz. Ostatnie 2 tygodnie śniadanie jem po 12 albo po 13 bo takie macie problemy ze sprzętem który zaniedbaliście latami, że wszystko siada kiedy musi chodzić na wczoraj. Osobiście spotykam się z sytuacja, że ktoś mi czegoś nie uruchomi bo nie ma na danej zmianie nikogo z uprawnieniami.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 836
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13806 dnia: Sierpnia 05, 2022, 12:27:46 »
Ja robotę za którą biorę pieniądze mam zrobione. "nauczcie się instalacji" XDDDD bys miał taką wiedzę jak ja to może byś tak nie płakał. U mnie praca jest ważniejsza niż śniadanie. Jak mam czas zjeść to jem. Jak jest coś do zrobienia to zjem pozniej. Pół godziny mnie nie zbawi. Za to widziałem już osobiście zatrzymywanie instalacji bo chłopy sobie poszli na śniadanie a potem przerażenie że "ta pompa była taka ważna?".
Więc uogólniasz tylko na podstawie władnych doświadczeń. To samo mógłbym zrobić ja z tą różnicą, że w drugą stronę. Ja nie "płaczę" bo nie mam "twojej wiedzy" która jest pewnie żałosna w stosunku do mojej (rozumiem że to zawody w stylu "kto ma większego siura"), tylko dlatego że takie są wymogi podyktowane przez GAP, obsługiwać GAPSowi nie wolno nic, głupi guzik musi wcisnąć ktoś od was, nie wiesz tego to się doucz. Ostatnie 2 tygodnie śniadanie jem po 12 albo po 13 bo takie macie problemy ze sprzętem który zaniedbaliście latami, że wszystko siada kiedy musi chodzić na wczoraj. Osobiście spotykam się z sytuacja, że ktoś mi czegoś nie uruchomi bo nie ma na danej zmianie nikogo z uprawnieniami.
Nie masz. Siura też mam większego. Co do zaniedbania instalacji zgadzam się w 50% bo jest zaniedbana, ale to wina obsługi? Mam przynieść wkład do pompy z domu? Wybacz, akurat mi się skończyły XD. Co do uprawnień się zgadzam. Sam mam tego naklepane od cholery, a i tak często nie mam tego co jest potrzebne. Inna sprawa, że zależy na kogo trafisz. Często jest "dobra weź się odwróć" i się odpala 🙈

Post Merge: Sierpnia 05, 2022, 12:29:30
Ale to też nie jest wina ludzi. Jest taki przemiał na zakładach, że firma nie nadąża robić uprawnień bo zaraz ktoś się zwalnia. Inna sprawa że motywacji zero, ja np. za żadne z moich uprawnień nie dostałem ani grosza, za to obowiązków dołożyli bo "ty masz papier to idź zrób"
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 05, 2022, 12:29:30 wysłana przez Rasowy_Aparatowy »

Offline rawiki

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13807 dnia: Sierpnia 05, 2022, 13:13:19 »
A jak myślicie,  ile uprawnień ma mechanik, automatyk,  elektryk,  żeby,,ta Waszą " firmę utrzymać przy ruchu?
Nikt się nie pchał do spółek,  a zauważcie jak są traktowani przy każdej podwyżce, regulacji płac itp.
I niech mi Pani Ania, aparatowy nie mówi, że mamy swój Zarząd.
Mamy jeden i ten sam Zarząd, działamy wspólnie dla dobra Zch.
A resztę sobie dopowiadajcie.

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 934
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13808 dnia: Sierpnia 05, 2022, 13:36:35 »
A jak myślicie,  ile uprawnień ma mechanik, automatyk,  elektryk,  żeby,,ta Waszą " firmę utrzymać przy ruchu?
Nikt się nie pchał do spółek,  a zauważcie jak są traktowani przy każdej podwyżce, regulacji płac itp.
I niech mi Pani Ania, aparatowy nie mówi, że mamy swój Zarząd.
Mamy jeden i ten sam Zarząd, działamy wspólnie dla dobra Zch.
A resztę sobie dopowiadajcie.
Dokładnie. Ciekawe jakby czuł się taki Rasowy Aparatowy jakby nagle jego Wydział wyodrębnili jako osobna spółka i ch..., a nie podwyżki by dostawał, a jego koledzy z innych wydziałów by mówili, że ch... z nim  to odrębna spółka.

Post Merge: Sierpnia 05, 2022, 13:40:44
A Pani Ania milczy jak zaklęta. Wiadomo jakie ma zdanie. Wielu moich znajomych z GAPS ma już dość i żałuję, że poszło na te wybory ostatnie i przedostatnie, bo i tak ci wybrani mają ich w dupie. Szykuje się ciekawa końcówka roku u Was Panowie i Panie. :)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 05, 2022, 13:40:44 wysłana przez Jan z nerką »

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 590
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13809 dnia: Sierpnia 05, 2022, 13:59:01 »
Nie masz. Siura też mam większego.
Widzisz, znowu uogólniasz. To, że Twoja stara powiedziała, że masz największego wśród wszystkich swoich kolegów to nie znaczy, że to się tyczy innych. Skoro sam mówisz, że wszystko zależy od zmiany i wydziału to po co oblewać pomyje na cały Gaps? Trafili Ci się tacy i tyle.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 836
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13810 dnia: Sierpnia 05, 2022, 14:44:12 »
Nie masz. Siura też mam większego.
Widzisz, znowu uogólniasz. To, że Twoja stara powiedziała, że masz największego wśród wszystkich swoich kolegów to nie znaczy, że to się tyczy innych. Skoro sam mówisz, że wszystko zależy od zmiany i wydziału to po co oblewać pomyje na cały Gaps? Trafili Ci się tacy i tyle.
Wszystko się zgadza tylko drobna korekta. To twoja stara powiedziała, że mam największego. Trochę zmian i wydziałów widziałem więc siła rzeczy trochę gapsowcow też przerobilem. Uważam że Gaps powinien zostać zlikwidowany, a pracownicy wcieleni do ZCH. Nie mówiąc już o tym, że połowę robót nie robi Gaps tylko prywaciarze już.

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 590
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13811 dnia: Sierpnia 05, 2022, 15:22:08 »
Zasady internetowego "trash talk" mówią, że nie można wykorzystywać argumentów przeciwnika. Jeżeli tak robisz to jesteś cienki bolek i nie umiesz w internety.
Za dużo biurokratów w Gapsie poszłoby na bruk. Nikt się na to nie zgodzi.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 836
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13812 dnia: Sierpnia 05, 2022, 15:59:51 »
Zasady internetowego "trash talk" mówią, że nie można wykorzystywać argumentów przeciwnika. Jeżeli tak robisz to jesteś cienki bolek i nie umiesz w internety.
Za dużo biurokratów w Gapsie poszłoby na bruk. Nikt się na to nie zgodzi.
Użyłeś "znowu uogólniasz" niewłaściwie więc ja sobie też pozwoliłem. Ja nie trzymam się zasad internetowego trashtalku, ja je tworzę. I wlansie o tych biurokratów chodzi. Milion kierowników a robić nie ma komu 🙈

Offline Martin

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13813 dnia: Sierpnia 05, 2022, 18:23:34 »
Ale Ania dobrze mówi, gaps to gaps i zarząd Polic nie ma tu nic do gadania, jesteście po prostu w chujowej sytuacji :(

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 836
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13814 dnia: Sierpnia 05, 2022, 19:01:13 »
Ale Ania dobrze mówi, gaps to gaps i zarząd Polic nie ma tu nic do gadania, jesteście po prostu w chujowej sytuacji :(
A to też prawda. To tak jak u "nas" sa podwyżki niższe niż w Puławach np. tam większe zyski to i większą pula do podziału. Gaps jest biedny to i podwyżki mniejsze