Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6785161 razy)

Online Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 913
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13335 dnia: Kwietnia 30, 2022, 10:46:31 »
Mogę. Zapraszam do siebie do biura i opowiem.
A gdzie jest Pani biuro?

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13336 dnia: Kwietnia 30, 2022, 10:53:09 »
P.235 w biurowcu głównym. Proszę tylko wcześniej o kontakt na messenger celem wpisania do kalendarza. Zapraszam.

Post Merge: Kwietnia 30, 2022, 12:56:34
Dla dopytujących: cała trójka startujących to moi znajomi. Iwona jest mi najbliższa sercu, gdyż bardzo mnie wspierała podczas trudnego dla mnie czasu- czasu zawieszenia. Wygrała Iwona i Krzysiek. Każdą z tych trzech osób ( Iwonę, Krzyśka i Andrzeja) lubię i szanuję za szereg dokonań i aktywności na rzecz innych.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 30, 2022, 12:56:34 wysłana przez An_na »

Offline tomasini

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13337 dnia: Kwietnia 30, 2022, 15:35:35 »
Więcej optymizmu. Wczoraj było spotkanie na wniosek organizacji związkowych z Zarządem. Strony się porozumiały z korzyścią dla pracowników.
Czy był może poruszany temat podwyżek? Czy jest to sprawa zamknięta przez postoje?

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13338 dnia: Kwietnia 30, 2022, 15:36:31 »
Był

Online Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 823
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13339 dnia: Kwietnia 30, 2022, 19:16:41 »
Był
I coś możemy się dowiedzieć czy raczej nie?

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13340 dnia: Kwietnia 30, 2022, 21:01:24 »
Jeszcze bez konkretów.

Online Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 823
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13341 dnia: Kwietnia 30, 2022, 22:14:54 »
Jeszcze bez konkretów.
Ok. Pewnie jak coś się w miarę wyklaruje to związki coś "powiedzą". Dziękuję za info

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13342 dnia: Maja 01, 2022, 04:06:19 »
Jeszcze bez konkretów.
Ok. Pewnie jak coś się w miarę wyklaruje to związki coś "powiedzą". Dziękuję za info
Intuicja mi podpowiada,że szykuję się powtórka z końca kadencji Doktora Wojciecha W  jak i pana Panasa. Mianowicie nie mamy co liczyć na podwyżki,a najchętniej to byśmy wam jeszcze zabrali. Chociaż nie...z tym zabraniem to może przesadziłem,ale nie sądzę by zarząd był chętny obdarowywaniem nas podwyżkami. Mam nadzieję,że związki nie pozwolą na to by powtórzyła się sytuacja jaka miała miejsce z Wardackim, bo przez niego jesteśmy jedną podwyżkę w plecy.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13343 dnia: Maja 01, 2022, 11:55:33 »
Wróż Szuwarek… ech. Dobrze, że w zarządzie jest wola osiągania lepszych wyników.
Jak szanowny Wodnik zauważa po raportach bieżących Zakład stawał w tamtym roku z powodu wielu awarii,  bomby, naciski środowisk rolniczych na obniżanie cen nawozów (i małe ich zrozumienie, że koszty produkcji wzrosły- mi na jednym spotkaniu z rolnikami osoba wykrzyczała nawet, że mamy obniżać koszty stałe czyli m.on. wynagrodzenia to nawozy będą tańsze- tego nikt nie ma zamiaru robić a podwyżki muszą nastąpić), teraz też zakład stał a nikt ludzi na postojowe nie wysłał do domu, były i wynegocjowane podwyżki na ten rok, w zeszłym roku dużo indywidualnych, wynagrodzenie płatne  na czas pomimo postojów wywołanych awariami, będzie premia pomimo awarii na EC które naraziły zakład na 63 mln, będzie wypłacona nagroda roczna. Uzgodniono zasilenie kart z okazji trzech świąt. Jeśli budżet i wyniki pozwolą to pieniądze dla pracowników będą wyższe, oby firma działała niezakłócenie wtedy jest pula do rozdziału. Dzisiaj wyzwań jest co nie miara ale dajemy radę, czasami i ręcznym sterowaniem które jest wymuszone sytuacjami.

Offline Czaki

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13344 dnia: Maja 02, 2022, 16:16:08 »
Obserwuję te forum od dość dawna i niektóre wypowiedzi jeżą mi włosy na głowie. Pracuje w Zch i widzę co się dzieje. Pani Ania ciągle mówi jak mamy dobrze i cudownie. Mamy niesamowite szczęście że w ogóle nam płacą. Wypomina że mimo tylu awarii i postojów dostaliśmy to co mieliśmy dostać. A ja chcę się zapytać o dwie bardzo ważne rzeczy. Po pierwsze to przez czyje działania było tyle postojów? Czy to nasze działania były głównym winowajcą tego wszystkiego, czy może braku remontów i niekompetencji całego zarządu. A może tego że każda złotówka jest z tego zakładu wyprowadzana. Może to cały zarząd powinien się podać do dymisji i wyrównać straty które wyrządzili. Bo to tylko i wyłącznie wasza wina , a próbujecie tworzyć jakąś propagandę a La TVP, że robicie z siebie takich bohaterów. A druga rzecz to sprawa płacy. Czy uważacie że te wynagrodzenie za pracę w ciężkiej chemii to są dobre pieniądze? Wszystko opiera się na dodatkach i jakiś premiach, ale gdy przyjdą naprawdę ciężkie i powtórzy się sytuacja sprzed ponad dekady to zostaniemy z tymi drobniakami w dobie kolejnego kryzysu. Robię tu ponad 14 lat i takiego syfu to tu jeszcze nie było. Ten zakład wygląda jakby ktoś albo specjalnie chciał go położyć, albo doprowadza do tego swoją niekompetencją

Offline Kamul90

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 66
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13345 dnia: Maja 02, 2022, 18:31:01 »
Zgadzam się z przedmówca. Ktos powinien odpowiedzieć za ostatnie awarie i za to wszystko co się dzieje z zakładem. Musimy koledzy udupić tych ludzi

Offline Samsonowicz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 176
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13346 dnia: Maja 02, 2022, 21:42:08 »
Zgadzam się z przedmówcami. Awaria to nie jest wina pracowników, a Ludzi zarządzających. W przyszłym roku najniższa krajowo 3,5 tys na rękę.  Ja pracuje ponad 10 lat i ktoś przyjdzie i będzie zarabiał 400 pln mniej ode mnie. A GDZIE TU URWA STAZ ZA PRACE!!!

Post Merge: Maja 02, 2022, 21:49:00
I mam pytanie do Pani Ani, to nie my ustalamy najniższą krajową , tylko rząd.  Jeżeli najniższą krajową wzrośnie o 440 pln
 To czy pracownicy nie powinni dostać podwyżki 450 plus 200 , taka polityka rządu. NIE NASZA WINA. POZDRAWIAM pis
« Ostatnia zmiana: Maja 02, 2022, 21:49:00 wysłana przez Samsonowicz »

Online Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 823
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13347 dnia: Maja 02, 2022, 22:30:53 »
Zgadzam się z przedmówcami. Awaria to nie jest wina pracowników, a Ludzi zarządzających. W przyszłym roku najniższa krajowo 3,5 tys na rękę.  Ja pracuje ponad 10 lat i ktoś przyjdzie i będzie zarabiał 400 pln mniej ode mnie. A GDZIE TU URWA STAZ ZA PRACE!!!

Post Merge: [time]Maj 02, 2022, 21:49:00 [/time]
I mam pytanie do Pani Ani, to nie my ustalamy najniższą krajową , tylko rząd.  Jeżeli najniższą krajową wzrośnie o 440 pln
 To czy pracownicy nie powinni dostać podwyżki 450 plus 200 , taka polityka rządu. NIE NASZA WINA. POZDRAWIAM pis
Ogólnie się zgadzam, ale skąd wziąłeś 3500 NA REKE? Przeciez to kwota brutto

Offline Kamul90

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 66
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13348 dnia: Maja 02, 2022, 22:32:00 »
Anna według mnie powinna odpowiadać za to wszystko. Wybierajcie ja dalej. Dobra mina do złej gry.

Online Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 913
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13349 dnia: Maja 02, 2022, 23:01:20 »
Trolling trollingiem, ale jestem już poza tym zakładem wiele lat, a mimo to wiem dobrze jak tam wygląda. Syf i kutasówa na instalacjach. Co chwilę wypadki i wszystko trzyma się na "trytytki". Niech w końcu ktoś to usłyszy i zrobi porządek. Panią Anię szanuję, ale dobrze wie, jak wygląda to wszystko. Andrzej coś próbował ogarnąć, to go "nie wybrano". Pajacujcie dalej, to ten region zejdzie na dno bez tego zakładu. Amen [ciach!].