Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6783756 razy)

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12450 dnia: Sierpnia 21, 2021, 20:47:18 »
Przychodzi młody 20 lat dostaje 2600+1050 dodatku i do 26 roku życia nie płaci podatku to zarobi więcej niż 27 latek który przyjmie się w tym samym czasie.

PiS da! ;)

Offline Czterdziestolatek

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12451 dnia: Sierpnia 21, 2021, 21:50:38 »
PiS rozdaje a jak od władzy odejdą to będą w dupie mieli że dług publiczny trzeba spłacić bo sami na kontach kasę będą mieli. Zadłużają nasze dzieci obiecując obecnym emerytom złote góry by tylko być przy władzy i by głosy zdobyć podczas wyborów, ale to się odbije za kilkanaście lat jak Polska będzie bankrutem.
Przychodzi młody 20 lat dostaje 2600+1050 dodatku i do 26 roku życia nie płaci podatku to zarobi więcej niż 27 latek który przyjmie się w tym samym czasie.

PiS daje a nie DA.
Płakać będą nasze dzieci gdy będą dług publiczny spłacać.
Dobra Zmiana i Polski ŁAD 👏

« Ostatnia zmiana: Sierpnia 21, 2021, 21:55:18 wysłana przez Czterdziestolatek »

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 913
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12452 dnia: Sierpnia 22, 2021, 08:55:24 »
A dług Gierka spłacałeś?

Offline Czterdziestolatek

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12453 dnia: Sierpnia 22, 2021, 11:31:29 »
A dług Gierka spłacałeś?

Zostały mi 2 raty. Już wkrótce emerytura i będziesz na mnie zapi....ał.
Janek Ty k...a wszędzie widzisz minusy.
Jak masz żonę to pewnie też jesteś zawiedziony bo Ona zapewne że musi z takim burakiem siedzieć a dzieci jak masz to nawet na dzień ojca do szkoły Cię nie zapraszają bo im głupio. Peowcy nas okradali pisiory okradają i następni też będą okradać i oszukiwać siejąc propagandę ze jest dobrze.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 22, 2021, 11:39:16 wysłana przez Czterdziestolatek »

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 913
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12454 dnia: Sierpnia 22, 2021, 11:37:06 »
Zostały mi 2 raty
A dług Gierka spłacałeś?

To jak spłacisz, to naucz się podstawowych funkcji obsługi tego forum. Bo widzę, że nawet to Cie przerasta.

Offline Czterdziestolatek

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12455 dnia: Sierpnia 22, 2021, 11:41:50 »
Zostały mi 2 raty
A dług Gierka spłacałeś?

To jak spłacisz, to naucz się podstawowych funkcji obsługi tego forum. Bo widzę, że nawet to Cie przerasta.
Wszystko mnie przerasta ale nie płacze jak Ty na forach w których się udzielasz, dzbanie.

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12456 dnia: Sierpnia 22, 2021, 12:36:19 »
Jasio Ty jak byś miał kolegów i poszedł byś z nimi na wódkę, to niezłe cięgi byś zebrał 😂😂😂

Offline wladcaszerszeni

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12457 dnia: Sierpnia 24, 2021, 18:57:16 »
mnie to zastanawia jedno co z odszkodowaniem za lakier  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Post Merge: Sierpnia 24, 2021, 19:39:36
no tak PiS da itp  nam ,wam się to porostu należny  zapieprzasz na to wszystko ja tez chociaż dzieci nie mam i fajnie ze  jest 500,300 plus i już lepiej przestańcie płakać ze nowy dostaje więcej na starcie niż stary pracownik  jak ma się takiego "mistrza,kierownika"ze nie wnioskuje o podwyżkę to chyba coś jest na rzeczy? ???
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 24, 2021, 19:39:36 wysłana przez wladcaszerszeni »

Offline Aparatowy

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12458 dnia: Sierpnia 24, 2021, 22:55:26 »
Idź na pakowanie i spytaj się ilu dostało podwyżki indywidualne🤨🤨🤨

Offline Martin

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12459 dnia: Sierpnia 25, 2021, 11:47:27 »
mnie to zastanawia jedno co z odszkodowaniem za lakier  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Post Merge: [time]Sierpień 24, 2021, 19:39:36 [/time]
no tak PiS da itp  nam ,wam się to porostu należny  zapieprzasz na to wszystko ja tez chociaż dzieci nie mam i fajnie ze  jest 500,300 plus i już lepiej przestańcie płakać ze nowy dostaje więcej na starcie niż stary pracownik  jak ma się takiego "mistrza,kierownika"ze nie wnioskuje o podwyżkę to chyba coś jest na rzeczy? ???

zapraszam na siarkowy ;) po 3 latach miałem mniej niż młody co pracuje rok i dostał już na stałe

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12460 dnia: Sierpnia 25, 2021, 12:59:52 »
Dobre rozwiązanie to ponowne wprowadzenie stażowego.

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 913
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12461 dnia: Sierpnia 25, 2021, 14:04:21 »
Albo złożenie wypowiedzenia.

Offline wladcaszerszeni

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12462 dnia: Sierpnia 25, 2021, 17:29:06 »
Witam, kurde 20 lat temu ludzie zarabiali po 2tysie i nie płakali ze maja mniej od młodego ;D ;D ;D ;D ,kiedyś za 100zl kupowałeś cały koszyk teraz za 100 zł kupujesz mniej niż polowe ,dobrze jeden tu napisał powinno być stażowe i tyle ,tylko kto ci tu przyjdzie za 2,5tysia do roboty? teraz młodzi chcą zarabiać po 4k i nic nie robić  ;D ;D ;D ;D ;D ;D spokojnie ,widzę co ludzie robią na pakowni to czasami śmiać mi się chce ze maja tak zwany "zapierdol" ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Post Merge: Sierpnia 25, 2021, 17:34:26
mnie to zastanawia jedno co z odszkodowaniem za lakier  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Post Merge: [time]Sierpień 24, 2021, 19:39:36 [/time]
no tak PiS da itp  nam ,wam się to porostu należny  zapieprzasz na to wszystko ja tez chociaż dzieci nie mam i fajnie ze  jest 500,300 plus i już lepiej przestańcie płakać ze nowy dostaje więcej na starcie niż stary pracownik  jak ma się takiego "mistrza,kierownika"ze nie wnioskuje o podwyżkę to chyba coś jest na rzeczy? ???

zapraszam na siarkowy ;) po 3 latach miałem mniej niż młody co pracuje rok i dostał już na stałe 


Ale to już nie te czasy że ludzie za peo mieli po 3-4 lata na zlecenie teraz 3 umowy i na stałe  a to ze masz mniej to idź do kierownika i napisz o podwyżkę a nie płaczesz  "3 lata temu była inna najniższa krajowa "
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 25, 2021, 17:34:26 wysłana przez wladcaszerszeni »

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 823
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12463 dnia: Sierpnia 25, 2021, 18:12:59 »
Witam, kurde 20 lat temu ludzie zarabiali po 2tysie i nie płakali ze maja mniej od młodego ;D ;D ;D ;D ,kiedyś za 100zl kupowałeś cały koszyk teraz za 100 zł kupujesz mniej niż polowe ,dobrze jeden tu napisał powinno być stażowe i tyle ,tylko kto ci tu przyjdzie za 2,5tysia do roboty? teraz młodzi chcą zarabiać po 4k i nic nie robić  ;D ;D ;D ;D ;D ;D spokojnie ,widzę co ludzie robią na pakowni to czasami śmiać mi się chce ze maja tak zwany "zapierdol" ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Post Merge: [time]Sierpień 25, 2021, 17:34:26 [/time]
mnie to zastanawia jedno co z odszkodowaniem za lakier  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Post Merge: [time]Sierpień 24, 2021, 19:39:36 [/time]
no tak PiS da itp  nam ,wam się to porostu należny  zapieprzasz na to wszystko ja tez chociaż dzieci nie mam i fajnie ze  jest 500,300 plus i już lepiej przestańcie płakać ze nowy dostaje więcej na starcie niż stary pracownik  jak ma się takiego "mistrza,kierownika"ze nie wnioskuje o podwyżkę to chyba coś jest na rzeczy? ???

zapraszam na siarkowy ;) po 3 latach miałem mniej niż młody co pracuje rok i dostał już na stałe 


Ale to już nie te czasy że ludzie za peo mieli po 3-4 lata na zlecenie teraz 3 umowy i na stałe  a to ze masz mniej to idź do kierownika i napisz o podwyżkę a nie płaczesz  "3 lata temu była inna najniższa krajowa "
Do kierownika se możesz pisać i pisać i pisać, a niszczarka robi brrr

Offline wladcaszerszeni

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12464 dnia: Sierpnia 25, 2021, 18:29:16 »
a to nie jest tak ze musi być odpowiedz pisemna itp ? np z jakiego powodu nie i kropka ? :o :o