Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6783792 razy)

Offline MiskaRyżu

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 30
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12435 dnia: Sierpnia 19, 2021, 18:54:08 »
Niech poczekają jeszcze troszke. Kolejnych kilku  pracowników się zwolni i będą takie braki kadrowe, że ludzi na nadgodziny ciężko będzie znaleźć :). Czasy kiedy zakłady to było coś elitarnego dawno minęły. Jak można proponować 2600 na start? Chyba, że już zamykamy zakłady i nie chcemy nowych pracowników to trzeba dać 2000 brutto, wtedy na pewno nikt nowy się nie zatrudni i będzie można zamykać. Wprowadźcie jeszcze przymus szczepień na zakładach to sami będziecie rękawy podwijać do pracy. Tfu

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 823
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12436 dnia: Sierpnia 19, 2021, 23:03:57 »
Niech poczekają jeszcze troszke. Kolejnych kilku  pracowników się zwolni i będą takie braki kadrowe, że ludzi na nadgodziny ciężko będzie znaleźć :). Czasy kiedy zakłady to było coś elitarnego dawno minęły. Jak można proponować 2600 na start? Chyba, że już zamykamy zakłady i nie chcemy nowych pracowników to trzeba dać 2000 brutto, wtedy na pewno nikt nowy się nie zatrudni i będzie można zamykać. Wprowadźcie jeszcze przymus szczepień na zakładach to sami będziecie rękawy podwijać do pracy. Tfu
Te nadgodziny to jeszcze zależy na jakim wydziale, bo na niektórych nie ma i się robi w 8-9 chłopa mimo, że minimalna bezpieczna obsada jest 12 :D

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12437 dnia: Sierpnia 19, 2021, 23:22:48 »
"Aaaaaaj, następny lockdown... szkoda, bo chcieliśmy wam dać po 2 tys. zł netto podwyżki od września, ale sami widzicie, że pandemia. Przełóżmy rozmowy na przyszły rok, może to cholerstwo się skończy. A teraz pracujcie 300% normy, bo mi Jarek rodzinę z państwowych spółek pozwalnia!"
Idealnie w punkt!
A teraz pracujcie 300% normy
A ludzie idioci tak niestety robią, w tym kraju nigdy lepiej nie będzie, bo znajdzie się taki brygadzista, mistrz czy inny kretyn zatrudniony po rodzinie i będzie ludzi ganiał z pałą w rączce. Niestety ludzie też dają się tą pałką "bić"...

Offline Arkona

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 362
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12438 dnia: Sierpnia 20, 2021, 08:35:10 »
Tak popieram przedmówcę. Ludzie na to wszystko pozwalają, dajecie się dymać w imię niczego. Jakbyście pracowali zgodnie z bhp to by inaczej do nas podchodzili. Nie dali podwyżki, a ci robią jeszcze więcej... :D

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 913
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12439 dnia: Sierpnia 20, 2021, 13:35:18 »
Tak popieram przedmówcę. Ludzie na to wszystko pozwalają, dajecie się dymać w imię niczego. Jakbyście pracowali zgodnie z bhp to by inaczej do nas podchodzili. Nie dali podwyżki, a ci robią jeszcze więcej... :D
To w Grupie Azoty Police nie pracuje się zgodnie z przepisami BHP?

Offline Arkona

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 362
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12440 dnia: Sierpnia 20, 2021, 13:50:13 »
Pracowałem w swojej karierze zawodowej w 4 państwówkach, 3 prywaciarzach i śmiało mogę powiedzieć, że bhp to tylko jak coś się stanie. Wtedy wiedzą kogo udupić. Dla porównania powiem, że pracowałem w Niemczech, tam pracują zgodnie z bhp.

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 913
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12441 dnia: Sierpnia 20, 2021, 16:06:04 »
Pracowałem w swojej karierze zawodowej w 4 państwówkach, 3 prywaciarzach i śmiało mogę powiedzieć, że bhp to tylko jak coś się stanie. Wtedy wiedzą kogo udupić. Dla porównania powiem, że pracowałem w Niemczech, tam pracują zgodnie z bhp.
Czyli świadomie łamiesz prawo?

Offline Arkona

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 362
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12442 dnia: Sierpnia 20, 2021, 16:25:27 »
Buhahahahaha

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 913
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12443 dnia: Sierpnia 20, 2021, 16:35:38 »

Offline Pustelnik

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 37
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12444 dnia: Sierpnia 20, 2021, 21:09:57 »
NERKA co ty pajacu tu na forum robisz .Pisałem Ci do długopisów goń bo normy nie będzie pajacu!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12445 dnia: Sierpnia 21, 2021, 01:57:35 »
Amazon szuka pracowników za 22,50 zł/h, z możliwością premii 15%. Dowóz z Polic gratis. To tylko jedna z wielu alternatyw. Do odważnych świat należy. Wiem to z własnej autopsji. Powodzenia!!!

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 913
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12446 dnia: Sierpnia 21, 2021, 09:41:02 »
Amazon szuka pracowników za 22,50 zł/h, z możliwością premii 15%. Dowóz z Polic gratis. To tylko jedna z wielu alternatyw. Do odważnych świat należy. Wiem to z własnej autopsji. Powodzenia!!!
Brutto.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12447 dnia: Sierpnia 21, 2021, 11:06:34 »
Przy średnio 22 dniach roboczych i 15% premii wychodzi około 4500 brutto. Praca 4 dni w tygodniu po 10 godzin. 3 dni wolnego. Koszty dojazdu odpadają (a te małe nie są). Można sobie porównać ile płacą Zakłady na wejściu?

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 913
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12448 dnia: Sierpnia 21, 2021, 12:58:18 »
Przy średnio 22 dniach roboczych i 15% premii wychodzi około 4500 brutto. Praca 4 dni w tygodniu po 10 godzin. 3 dni wolnego. Koszty dojazdu odpadają (a te małe nie są). Można sobie porównać ile płacą Zakłady na wejściu?
Ale tam się zapier... nie można siedzieć na dupie w klapkach

Offline Czterdziestolatek

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12449 dnia: Sierpnia 21, 2021, 17:47:29 »
Przy średnio 22 dniach roboczych i 15% premii wychodzi około 4500 brutto. Praca 4 dni w tygodniu po 10 godzin. 3 dni wolnego. Koszty dojazdu odpadają (a te małe nie są). Można sobie porównać ile płacą Zakłady na wejściu?
Ale tam się zapier... nie można siedzieć na dupie w klapkach

A tu narzekają że pieniądze biorą za to że nic nie robią. No Kur....a żenada. Przychodzisz na 8 godzin, robisz co masz zrobić i idziesz do domu a tu w Amazonie źle bo trzeba zapier...ać od gwizdka do gwizdka. PANOWIE zastanówcie się co Wy tu wypisujecie? Przychodzi młody 20 lat dostaje 2600+1050 dodatku i do 26 roku życia nie płaci podatku to zarobi więcej niż 27 latek który przyjmie się w tym samym czasie.
Pozdrawiam wszystkich malkontentów