Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6785341 razy)

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12255 dnia: Czerwca 02, 2021, 16:13:53 »
Od wieków w tym zakładzie na wszystko trzeba wypełniać masę papierów, i wszystko idzie jak po grudzie i wyszukuje się jak najwięcej problemów, nic w jak najprostszy sposób. Według mnie to chyba ci, co uzgadniaj wszystko, chcą pokazać, jacy to oni są inteligetni, a ze wychodzi im na odwrót, no to już inna para butów.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12256 dnia: Czerwca 02, 2021, 16:18:00 »
Tak. Nie utworzono odpisu na doładowania kart z okazji Wielkanocy, Dnia Chemik oraz Bożego Narodzenia. Przez to, po uzgodnieniu piątkowym Porozumienia dot. doładowania z okazji DCh trzeba było wprowadzić zmiany do Regulaminu ZFŚS. ZFŚS jest uprawnieniem pracowników z którego mogą korzystać a świadczenia przyznawane są na podstawie złożonego wniosku. Niektórzy może tego nie pamiętają, bo robili to na szybko, z automatu jednak bez takiego wniosku świadczenie z ZFŚS nie jest przyznawane. Tworzenie ZFŚS reguluje prawo. Doładowanie jest z okazji DCh a nie na DCh. Wszyscy starają
się, aby było jak najszybciej ale nie jest to na kiwnięcie palcem. Muszą być wszystkie formalności.

Offline adik144

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12257 dnia: Czerwca 02, 2021, 16:24:12 »
A mamy środę i żadnych informacji aby coś wypełniać... Pewnie panowie z góry mają za dużo na glowie

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12258 dnia: Czerwca 02, 2021, 16:24:47 »
 RPzpl_ to chyba dobrze, że firma nie wysyła Panu pieniędzy gołębiem pocztowym tylko troszczy się o to, aby był Pan w zgodzie i z urzędem podatkowym i z zakładem ubezpieczeń społecznych? To wszystko jest tylko w trosce o pracowników, w tym i o Pana aby miał Pan większą kwotę netto.

Offline SiaKws

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12259 dnia: Czerwca 02, 2021, 16:29:44 »
Mhm proste rozumowanie, decyzja w piatek, ale mniejsza 😂 moze dostaniemy przed dniami chemika 👌 "no na pewno" w środę przed swietem okazuje sie ze nagle wszyscy praownicy zostali delikatnie mówiąc nabici w butelke

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12260 dnia: Czerwca 02, 2021, 16:38:07 »
No wie Pan co... dlaczego  Pan się czuje nabity w butelkę?
Przykro mi to pisać, ale po większości komentarzy tutaj  wnioskuję, że niektórym nawet nie chce się przeczytać tego co ich dotyczy: czyli Regulaminu Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (a każdy  z Was podpisał się pod tym, że go zna oraz Zakładowego Układu Zbiorowego Pracy.
Jeśli ktoś ma pytania zapisów ww aktów to ja bardzo chętnie wytłumaczę. Proszę tylko napisać do mnie na messenger.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 02, 2021, 16:40:31 wysłana przez An_na »

Offline SiaKws

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12261 dnia: Czerwca 02, 2021, 16:42:45 »
Pani Aniu, mi juz nie chodzi czy dostane te pieniążki dziś czy jutro czy za tydzień chodzi bardziej oto kiedy mozemy sie ich spodziewać

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12262 dnia: Czerwca 02, 2021, 16:46:33 »
Rozumiem. Myślę, że w przyszłym tygodniu. Ale nie daję tego za pewnik, by mnie tutaj zaraz nie wieszano. Uważam, że z uwagi na formalności nie ma szans na ten tydzień. Sprawa byłaby prosta gdyby było doładowanie na Wielkanoc ale nie było wiec sprawa się wydłuża.

Offline SiaKws

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12263 dnia: Czerwca 02, 2021, 16:51:44 »
No chociaż jakakolwiek informacja, dziękuję Pani bardzo i życzę Miłego popołudnia.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12264 dnia: Czerwca 02, 2021, 16:53:30 »
O! Jak milo:) wzajemnie.

Offline Czarny

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12265 dnia: Czerwca 02, 2021, 17:51:18 »
To co pani Aniu trzeba jakiś wniosek składać na doładowanie karty

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 913
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12266 dnia: Czerwca 02, 2021, 18:03:24 »
To co pani Aniu trzeba jakiś wniosek składać na doładowanie karty
xD
Kocham ten temat.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12267 dnia: Czerwca 02, 2021, 18:43:17 »
Czarny_tak. Ale to będzie stosowne info.
Jan z n._ja też

Offline Czarny

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12268 dnia: Czerwca 03, 2021, 09:30:41 »
Janek my też cię Kochamy  ;D

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12269 dnia: Czerwca 03, 2021, 17:40:29 »
No tak dla ułatwienia pracownikom, daje im się wkoło do podpisywania, szczerze 99,9 papierków jaki podpisujemy nie czytamy, nie ma czasu na czytanie pierdół, robota czeka. Wie pani co jakiś czas dostajemy do podpisu jakieś papiery, wystarczy że coś się wydarzy na zakładzie, zakład się zabezpiecza aby w razie czego zwalić wszystko na pracownika, podpisujemy chociaż praktycznie nas to nie dotyczy bo nie ma u nas takich urządzeń. Jak pisałem wcześniej wszystko jest załatwiane strasznie wolno, chociaż można to załatwić wszystko na jednym spotkaniu, i bez takich wielkich formalności. Co do wysyłania pieniędzy gołębiem, no wie pani zanim byście się dogadali to gołąb mógłby że starości zdechnąć, a po drugie pracownicy mają konta, 21 wiek.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.