Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6784244 razy)

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11280 dnia: Grudnia 12, 2020, 15:50:31 »
Tygodnik NIE. Równie dobrze można dać zdjęcie obsranego kibla.
Takich kibli na Nowogrodzkiej zatrzęsienie.Wielbiciele nie nadążają kaczafiemu dostarczać pampersów
jestem gorszego sortu

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11281 dnia: Grudnia 12, 2020, 18:04:17 »
Celiusz- nie toczy się przeciwko mnie i nie toczyło dotychczas żadne postępowanie. Nie jestem i nigdy nie byłam oskarżona przez Sąd. Nie mam i nie miałam nigdy postawionych jakichkolwiek zarzutów. 
Póki co w tym kraju o winie lub jej braku decyduje Sąd Najwyższy a nie publikacje prasowe inicjowane przez takich czy innych lobbystów.
Nigdy nie działałam przeciwko zakładom. Działałam natomiast przeciwko różnym szkodnikom, których tu na przełomie mojej ponad 25 letniej pracy kilku spotkałam.
Przyjdzie czas na podsumowania. Liczę cały czas na zdrowy rozsądek innych. Pożyjemy zobaczymy. Ten zakład to 4 tys miejsc pracy.
Pozdrawiam! Trzymajcie się razem.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 12, 2020, 18:05:56 wysłana przez An_na »

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11282 dnia: Grudnia 12, 2020, 19:49:57 »
Ten zakład to 4 tys miejsc pracy.
A ilu z tych czterech tysięcy to pracownicy zmianowi??? 1/4 czy 1/5 ???

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11283 dnia: Grudnia 12, 2020, 20:03:51 »
Nie. No skąd, przecież większość pracowników to pracownicy pracujący na zmiany. Same GA Police to na ok 2600 ogółem 1800 to pracownicy pracujący na zmiany.

Offline Celiusz

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11284 dnia: Grudnia 12, 2020, 22:05:41 »
Pani Aniu oczywiście ja to wiem, dlatego przcieram oczy ze zdumieniem że tak długi okres czasu nie podano powodów i nie postawiono zarzutów skoro jest Pani "winna"    jeśli ich rzeczywiście nie ma i nie było to już dawno powinna być Pani odwieszona. To zresztą jest w interesie całej załogi. Jak i samych zakładów.

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11285 dnia: Grudnia 13, 2020, 11:50:46 »
Pani Aniu oczywiście ja to wiem, dlatego przcieram oczy ze zdumieniem że tak długi okres czasu nie podano powodów i nie postawiono zarzutów skoro jest Pani "winna"    jeśli ich rzeczywiście nie ma i nie było to już dawno powinna być Pani odwieszona. To zresztą jest w interesie całej załogi. Jak i samych zakładów.

Zz już dawno powinny tupnąć noga, a nie pisemka rozsyłać (zresztą nie wiem czy dostali na któreś odpowiedź). Może boją się Prezesia i o cieplutkie posadki.

Offline npk-pompa

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11286 dnia: Grudnia 13, 2020, 13:43:00 »
"boją się Prezesia"
Myślę, że NIKT się nie obawia...
Proponuję odwiedziny i życzenia świąteczne dla "szefa" może to być ostatnia szansa zyczeń swiątecznych od ZAŁOGI 😎
Flanela – symbol pracownika fizycznego

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11287 dnia: Grudnia 13, 2020, 14:23:22 »
Pani Aniu oczywiście ja to wiem, dlatego przcieram oczy ze zdumieniem że tak długi okres czasu nie podano powodów i nie postawiono zarzutów skoro jest Pani "winna"    jeśli ich rzeczywiście nie ma i nie było to już dawno powinna być Pani odwieszona. To zresztą jest w interesie całej załogi. Jak i samych zakładów.
Tak działają narodowosocjalistyczne struktury.Kto jest bez winy nie musi niczego się obawiać,to gwarantuje mgr Zbyszek robiący za MS kontrolujący jednocześnie Prokuratora Generalnego.Swoją droga to trochę dziwne,żeby tak obcesowo traktować trybuna ludowego.
jestem gorszego sortu

Offline Garagardo

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11288 dnia: Grudnia 13, 2020, 20:53:38 »
Jutro rozmowy. Atmosfera na forum gorąca, można rzec "podgrzana" przez paru użytkowników, a  w spółce wcale gorąco nie jest. Pracownicy mają dużo cierpliwości - tak do zarządu jak i do związków.


Co do dziwnego zawieszenia, to chyba nie ma większych szans na przywrócenie przedstawiciela pracowników w zarządzie przed końcem kadencji. Swoją drogą, jak zachowali się przedstawiciele załogi w radzie nadzorczej w tej sprawie? Ktoś wie? Czy zrobili coś, żeby ponownie sprawa stanęła na posiedzeniu? Nikt nie wie, bo tacy są nasi przedstawiciele. Bez komentarza. Wybraliśmy sobie to mamy.

Offline npk-pompa

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11289 dnia: Grudnia 13, 2020, 22:54:47 »
Garagardo jakie działania można podjąć w realu? Atmosfera podgrzana, będziesz zapalnikiem? 😉 Dogadają się, yzn ZZ osiągną to o co będą postulowały 😎
Flanela – symbol pracownika fizycznego

Offline Topolol

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11290 dnia: Grudnia 14, 2020, 15:38:11 »
No to zarząd podtrzymuje swoje stanowisko na temat płac. Związki mają teraz pole do popisu żeby udowodnić co potrafią.

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11291 dnia: Grudnia 14, 2020, 16:52:28 »
To co ten nasz prezio gada to kpina z ciężko pracujących ludzi. Nic nie zabiera... Ale jednak zabiera. Jprdl. Czekam na decyzję zz o pogotowiu strajkowym

Offline adik144

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11292 dnia: Grudnia 14, 2020, 19:51:13 »
I jak tam po spotkaniu?

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11293 dnia: Grudnia 14, 2020, 20:08:40 »
Prezes się nie zgadza. Jutro związki podejmą decyzję jakie będą dalsze kroki.

Offline Jan bez nerki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 212
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11294 dnia: Grudnia 14, 2020, 20:34:02 »
Prezes się nie zgadza. Jutro związki podejmą decyzję jakie będą dalsze kroki.
Wojna!!!