Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6785801 razy)

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10935 dnia: Lipca 18, 2020, 08:57:55 »
Bardzo dużo Pani mówi ;)

wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Jan bez nerki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 212
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10936 dnia: Lipca 18, 2020, 09:38:47 »
Czarny chleb i czarna kawa...

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10937 dnia: Lipca 18, 2020, 10:32:07 »
Przeczytałem oświadczenie Zarządu, które Pani Anna wstawiła i przyznam, że jestem zdumiony. Fakty wydają się być oczywiste, a gość siedzi sobie za granicą i nadal kręci lody. Dlaczego dom, który jest na sprzedaż, nie został zabezpieczony przez prokuraturę na poczet przyszłych kar, a za byłym prezesem nie został wystawiony międzynarodowy list gończy? Przecież ten facet po tym co wyrabiał, w ogóle nie powinien przebywać na wolności. Zegarki za 50 tys. zł, kluby "go, go", z resztą sam podejrzany w zeznaniach potwierdza, że to dla niego było "normalne zarządzanie" przedsiębiorstwem. Rany, to się w głowie nie mieści, że ktoś taki w ogóle znalazł się na stanowisku prezesa w tak poważnej firmie. Żeby było ciekawiej, nadal ogrywa wszystkich dookoła jak małe dzieci. Dla mnie to pseudo-menadżer bez podstawowej wiedzy z zakresu nowoczesnej etyki biznesu.

Offline Validator

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 846
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10938 dnia: Lipca 18, 2020, 11:01:53 »
Bardzo łatwowierny jesteś Detonatorze! Kiedy Krzysztof Jałosiński ocalił "Police" przed upadkiem i osiągnął (w 2013) największy zysk w dziejach firmy - to był "cacy". Obecny prezes cierpi wobec niego na jakiś kompleks i buduje swą "wielkość" oskarżając poprzednika o straszliwe występki. Rzecz w tym, że są to oskarżenia,ochoczo podejmowane przez prokuraturę, ale nie wyroki niezawisłego sądu. A oskarżyć, zwłaszcza dziś, można każdego o wszystko. Pomyśl, a jakby ktoś, w miarę racjonalnie, oskarżył Ciebie, że przyjeżdżając do Polski szmuglujesz holenderskie narkotyki? Które pozyskujesz podczas pracy w Niemczech, a w Polsce ich dystrybucją zajmuje się Twoja rodzina. Możliwe? Teoretycznie możliwe. Wiesz ile po takim donosie miałbyś kłopotów? I wizyt smutnych panów w rodzinnym domu. Zapuszkowano by Cię również przy pierwszej okazji podczas wizyty w Polsce, wprawdzie tylko na 72 godziny, bo żaden sąd na więcej by nie pozwolił, ale zawsze. "Taki [dziś] mamy klimat". Więc nie osądzaj pochopnie, a naiwnie, bo ktoś, coś napisał i uprawdopodobnił.     

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10939 dnia: Lipca 18, 2020, 11:24:48 »
Spokojnie. Nikogo i niczego się nie boję, bo żyję uczciwie, pracuję w poważnym koncernie, nie muszę dorabiać uprawiając przestępcze procedery. Nie jestem z układu, ani nie mam powiązań z żadną partią polityczną. Proszę mnie nie porównywać, do człowieka, który sam przyznał, że wręczał drogie, moim zdaniem nie były to prezenty tylko łapówki, i sam przyznał, że szlajał się po klubach nocnych "go, go". Takiego zachowania nic nie usprawiedliwia. Być może jest konflikt między starym i nowym prezesem, jednak niewygodne fakty mówią same za siebie i używanie argumentu "zakompleksionego następcy" w ogóle mnie nie przekonuje. To jest raczej zasłona dymna. Poza tym Szanowny Validatorze, moim skromnym zdaniem, jako dziennikarz powinieneś być bardziej neutralny. Ja nie sympatyzuję tutaj z żadną ze stron, uważam jednak, że sprawa ta budzi spore kontrowersje, bez względu na panujący konflikt polityczny, który absolutnie nie powinien wciągać dziennikarzy, bo to trąci brakiem profesjonalizmu. 

Offline Validator

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 846
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10940 dnia: Lipca 18, 2020, 12:14:40 »
A jednak oskarżasz, nie mając dowodów. Piszesz: Proszę mnie nie porównywać, do człowieka, który sam przyznał, że wręczał drogie, moim zdaniem nie były to prezenty tylko łapówki, i sam przyznał, że szlajał się po klubach nocnych "go, go". Potwierdzenie dotyczy jedynie owego zegarka, K. Jałosiński w klubach "go, go" nie bywał. Całą aurę rzekomego utracjuszostwa i nadużyć, jako podglebie "uwiarygodniania" oskarżeń o przekręty ekonomiczne (najpierw miało to być "przestępstwo managerskie", teraz ponoć wyprowadzono pieniądze z zakładów) zmontował pan Wardacki. Mam kilkanaście nagrań z lat 2016 -2020, kiedy to pan Wardacki, udzielając różnych wywiadów, stale i ze swadą mówi o służbowych kartach, choć zarzut ich nadużywania nie dotyczył pana Jałosińskiego. Ani pozostałych członków zarządu. Ale jak się mówi o płaceniu służbowymi kartami za operację powiększenia biustu  - każdy mniema: "aha, chodzi o panią Podolak". Otóż nie, biustu nie powiększała.
Po zbudowaniu odpowiedniej atmosfery w oparciu o zarzuty maglowe  - niezrozumiałe dla szarego człowieka wyliczenia finansowe stały się od razu wiarygodne. Czego Ty sam, Detonatorze jesteś najlepszym dowodem. Daruj, ale o arkanach propagandy wiem nieco więcej od Ciebie.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10941 dnia: Lipca 18, 2020, 12:29:01 »
Sprytnie manewrujesz faktami, nikogo nie oskarżam, bo od tego jest prokuratura, która takowe oskarżenia stawia, zapewne świadomie idzie na kompromitację, bo to wszystko jest tylko polityką nowego "zakompleksionego" prezesa. "Potwierdzenie dotyczy jedynie owego zegarka", właśnie, dla Ciebie to jak splunąć, 50 tysięcy za zegarek. Bagatela. Szczególnie jak się wydaje nieswoje pieniądze. Myślę, że dalsza dyskusja nie ma sensu. Co do propagandy, to pełna zgoda. Nie mogę się porównywać do mistrza, dla którego skandaliczne nadużycia sprowadzane są do poziomu zachowań powszechnie akceptowanych.

Offline Celiusz

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10942 dnia: Lipca 18, 2020, 18:17:56 »
Moim zdaniem jest to zwykła nagonka kiedy trzeba było wymienić prezesa. Nie mówię że nie ma nic za uszami, bo tego nie wiem. Wymiar sprawiedliwości szczególnie prokuratura jak wiadomo popychadło Ziobry. Gdyby rzeczywiście były dowody jak twierdzą już dawno by siedzieli. Kolejna sprawa jest taka że gdyby nie Pani Ania to pracownicy by nic nie wiedzieli bo jakoś reszta zarządu się nie da kwapi do rozmowy z pracownikami. Czyli Panią Anie trzeba jakoś zdyskredytować żeby ją uciszyć i myślę że to właśnie miało na celu przeszukania itp.

Offline Validator

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 846
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10943 dnia: Lipca 18, 2020, 21:23:53 »
Zdziwiłeś mnie Detonatorze. Wyżej Cię oceniałem. Wydajesz z daleka, bez znajomości szczegółów, arbitralne sądy, do tego dyskutujesz atakując "ad personam". Zaczyna wyglądać na to, że wg Twego mniemania wszystko wiesz, wszystko znasz, pojadłeś wszystkie rozumy. Przykro mi wyprowadzać Cię z błędu, ale zapewniam, że tak nie jest.
Do tego wykazujesz niebywałą wiarę w prawdziwość wszystkiego, co ktokolwiek napisze i nada temu postać oficjalnego dokumentu. Nie analizujesz źródeł, nie obchodzą Cię konteksty polityczne i prywatne, widzisz, że coś sygnowała jakaś obecna, chwilowa persona, więc jesteś przekonany, że to musi być prawda. Wszak zobaczyłeś "pismo urzędowe".
Tak rozumują ludzie określani przez dzisiejszego żonkosia (Jacek Kurski) mianem "ciemnego ludu". Który "wszystko kupi". Jacek Kurski ma rację. Tacy ludzie istnieją. Ale w najśmielszych wizjach Ciebie do tej grupy nigdy nie zaliczałem...

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10944 dnia: Lipca 18, 2020, 23:37:51 »
Validatorze, Twoje zdanie o mnie jest mi totalnie obojętne. A wiesz dlaczego? Bo kiedyś sam siebie określiłeś, jako tego, który pisze dla tych, którzy Ci zapłacą... Ocenę pozostawiam czytającym. Nieudolnie próbujesz się kreować na wyrocznię wiedzy, co trąci totalną arogancją z Twojej strony. Wpisujesz się w nurt myślowy "totalnej opozycji" co jako niby "dziennikarza" totalnie Cię kompromituje. Na tym forum już nie raz poszła Ci słoma z butów, jeszcze jak byłeś Yak-iem i Beobachter-em, co pewnie było powodem do wielokrotnej zmiany Twojej wirtualnej tożsamości. Więc nie pociskaj tutaj ludziom pierdół.  Wiem więcej niż Ci się wydaje, więc mnie nie obrażaj.
« Ostatnia zmiana: Lipca 18, 2020, 23:40:02 wysłana przez DEtonator »

Offline Validator

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 846
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10945 dnia: Lipca 19, 2020, 01:11:58 »
Nie obrażam Cię. To Ty, z braku argumentów merytorycznych, czynisz to w odniesieniu do mnie. I Ty nicki zmieniałeś więc o co chodzi? A co do meritum: siedzisz w Niemczech, kilkaset km od Polic, a wypowiadasz się jako ten, co wie najlepiej. Nie lubię besserwisserów, zwłaszcza, kiedy rekrutują się z emigrantów zarobkowych.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10946 dnia: Lipca 19, 2020, 01:21:12 »
Obrażasz i to bardzo perfidnie. Argumenty mam bardzo merytoryczne, bo widać ewidentnie, że manipulujesz czytelnikami dopasowując swoje wypowiedzi do aktualnych okoliczności. Nie, nie jestem ciemną masą za którą mnie uważasz. Nicka zmieniłem raz, i to była raczej uprzejma prośba do adminów, wynikająca ze zwykłej chęci zmiany nicka ze speedbax na DEtonator. Jednak takim buractwem jak Ty, nigdy się tutaj nie popisałem. Dobranoc.

Post Merge: [time]Lipiec 19, 2020, 01:38:16 [/time]

A i jeszcze jedno, nie traktuj mnie jako emigranta zarobkowego, bo plujesz w twarz człowieka, o którym zielonego pojęcia nie masz.


I wiesz co, jesteś zwykłym prymitywnym chamidłem z parciem na ślizgacze łatwe życie po układach.
« Ostatnia zmiana: Lipca 19, 2020, 01:52:58 wysłana przez DEtonator »

Offline Validator

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 846
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10947 dnia: Lipca 19, 2020, 04:00:24 »
Plujesz nienawiścią - sam sobie wystawiasz świadectwo. W tej sytuacji Twoje sądy są mało wiarygodne, bo jesteś sfrustrowany i nienawidzisz bez powodu. Tylko dlatego, że ktoś ośmiela się mieć odmienne zdanie. Nic Ci nigdy nie zrobiłem, nie mieliśmy żadnych punktów stycznych poza wymianą poglądów na forum a Ty mnie odsądzasz od czci i wiary i to w prymitywnych łowach. Proponuję: daj spokój Policom,nie wtrącaj się i nie oceniaj świata, w którym nie uczestniczysz. To już nie Twój rewir i nie potrzeba nas "ustawiać" obserwując z Niemiec.
« Ostatnia zmiana: Lipca 19, 2020, 04:31:15 wysłana przez Validator »

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10948 dnia: Lipca 19, 2020, 09:17:15 »
Kto tutaj pluje nienawiścią? Ja? Dobre. Nie będziesz mnie ustawiał, bo kim Ty jesteś? To nie ja osądzam, bo nie mam takiego prawa. Mam tylko własne zdanie, a do tego już prawo mam. I powiem więcej, nie będziesz sobie uzurpował prawa do tego, by decydować kto ma się odzywać w sprawach Polic, a kto nie. To nie jest Twój prywatny folwark. Żegnam ozięble.

Offline DMC

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 77
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10949 dnia: Lipca 19, 2020, 17:01:57 »
Panowie weźcie załóżcie sobie osobny temat i tam do siebie piszcie te smuty, to jest wątek o Z.Ch. ;)