Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6784009 razy)

Offline oli

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10680 dnia: Kwietnia 09, 2020, 20:50:44 »
ja tylko dodam ,że bardzo dużo drugich połówek pracuje w handlu ci też muszą być walnięci albo się zwolnić

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10681 dnia: Kwietnia 09, 2020, 20:58:28 »
Tej, Wodnik. A jakby zamiast tego gościa, który sobie dorabia robiła by to jego żona/córka/jakikolwiek inny domownik, z którym ten człowiek na co dzień przebywa?

Wy już serio ludzie trochę wariujecie.
Edit: o, już mnie kolega wyżej uprzedził.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Online Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10682 dnia: Kwietnia 09, 2020, 21:00:28 »
ja tylko dodam ,że bardzo dużo drugich połówek pracuje w handlu ci też muszą być walnięci albo się zwolnić
Widzisz różnicę w pracowaniu,a dorabianiu? Czy tak nie bardzo? Bo ja widzę znaczącą. Ci co tam pracują to tam pracują bo to ich praca. Ja pracuję tu i nosa nie wtykam gdzie indziej chociaż bym mógł i może mam taką potrzebę...ja widzę że co niektórzy nie rozumieją jednej podstawowej rzeczy w tym bajzu który serwuję nam ten wirus...im nas mniej w miejscach gdzie zaludnienie jest duże tym jest mniejsze prawdopodobieństwo złapania tego czegoś. Czy to rak ciężko pojąć 🤦🏻‍♂️

Offline oli

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10683 dnia: Kwietnia 09, 2020, 21:04:30 »
dobranoc

Offline maslo888

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10684 dnia: Kwietnia 09, 2020, 22:48:08 »
ja tylko dodam ,że bardzo dużo drugich połówek pracuje w handlu ci też muszą być walnięci albo się zwolnić
Widzisz różnicę w pracowaniu,a dorabianiu? Czy tak nie bardzo? Bo ja widzę znaczącą. Ci co tam pracują to tam pracują bo to ich praca. Ja pracuję tu i nosa nie wtykam gdzie indziej chociaż bym mógł i może mam taką potrzebę...ja widzę że co niektórzy nie rozumieją jednej podstawowej rzeczy w tym bajzu który serwuję nam ten wirus...im nas mniej w miejscach gdzie zaludnienie jest duże tym jest mniejsze prawdopodobieństwo złapania tego czegoś. Czy to rak ciężko pojąć 🤦🏻‍♂️

Powinno krytykować się nierobów a nie że ktoś pracuje. Jeśli nie ma chętnych do pracy to kto ci wyłoży towar i sprzeda? Może trzeba zamknąć sklepy i wszyscy zostańmy w domu. Wszędzie słyszę, że powinno się szanować ludzi z handlu a ty ich szykanujesz. Dla tych co siedzą w domach też możesz być osobą nie odpowiedzialną, bo przecież pracujesz. Rozumie, że w czasie wojny też byś siedział w domu i potrafił krytykować za to, że ktoś wziął karabin i poszedł walczyć za ciebie. No bo jak żołnierz nie pójdzie walczyć to nikt nie zginie a przecież okupant cię nie zabije. Co za czasów się do czkaliśmy. Boże widzisz a nie grzmisz.

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10685 dnia: Kwietnia 10, 2020, 09:30:07 »
Gdybanie, zreszta co to za porównanie wojny z szalejącym wirusem, puknij się gościu w łeb. Wodnik ma racje. Trzeba minimalizować ryzyko kontaktu z osobami, które mogą być nosicielami. Dorabianie w tym czasie jest nierozsądne i głupie jeżeli masz w dupie to czy przyniesiesz coś do swojej głównej pracy to zastanów się jaki los możesz sprawić swojej rodzinie.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10686 dnia: Kwietnia 10, 2020, 10:31:21 »
Gdybanie, zreszta co to za porównanie wojny z szalejącym wirusem, puknij się gościu w łeb. Wodnik ma racje. Trzeba minimalizować ryzyko kontaktu z osobami, które mogą być nosicielami. Dorabianie w tym czasie jest nierozsądne i głupie jeżeli masz w dupie to czy przyniesiesz coś do swojej głównej pracy to zastanów się jaki los możesz sprawić swojej rodzinie.

No to weźcie zwolnienie i siedźcie miesiącami na dupie jak się boicie, w czym problem?
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Czterdziestolatek

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10687 dnia: Kwietnia 10, 2020, 10:54:53 »
Chciałbym tylko zaznaczyć że każdy z nas jest nosicielem wirusów. Coronavirus u niektórych występuje bezobjawowo i wszyscy jesteśmy potencjalnymi roznosicielami nawet o tym nie wiedząc.
Co roku w Polsce jest sezon GRYPY i czy w tym czasie także siedzicie w domu, nosicie maseczki, dezynfekujecie ręce, nogi i co tam jeszcze trzeba? W okresie tym nie bylo tak drastycznych wzrostów cen środków higienicznych typu maski, rękawiczki i pewnie nawet zalegały na magazynach.
Sianie paniki nie pomaga tylko pogarsza sprawę. Ile ludzi traci pracę podczas sezonu grypowego? Myślę że promil procenta a ile traci teraz? Znalazłem statystyki sezonu grypowego i warto to porównać z tym co się dzieje teraz. Nie szukałem ale pewnie statystyki zachorowań i śmiertelności na grypę na całym świecie były by ogromne.
A oto kilka danych :
W sezonie grypowym 2019/2020, w okresie od 1 września 2019 r. do 31 marca 2020 r., odnotowano łącznie 3 636 950 zgłoszeń przypadków zachorowań lub podejrzeń zachorowań na grypę w Polsce. Z powodu grypy od początku sezonu zmarło 56 osób: 2 w listopadzie, 1 w grudniu, 10 w styczniu, 23 w lutym, 20 w marcu - wynika z meldunków epidemiologicznych NIZP-PZH.

Cały artykuł na stronie :
https://www.google.com/amp/s/pulsmedycyny.pl/amp/sezon-grypowy-2019-2020-liczba-zachorowan-i-zgonow-na-grype-982828
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 10, 2020, 11:04:30 wysłana przez Czterdziestolatek »

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10688 dnia: Kwietnia 10, 2020, 12:22:36 »
Jutro już piątek. Czyli informacja dopiero w przyszłym tygodniu?
Będzie przedłużone.

Offline Łotr1

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10689 dnia: Kwietnia 10, 2020, 16:48:55 »
Dziękuję za odpowiedź.

Online Topolol

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10690 dnia: Kwietnia 10, 2020, 16:54:30 »

Chciałbym tylko zaznaczyć że każdy z nas jest nosicielem wirusów. Coronavirus u niektórych występuje bezobjawowo i wszyscy jesteśmy potencjalnymi roznosicielami nawet o tym nie wiedząc.
Co roku w Polsce jest sezon GRYPY i czy w tym czasie także siedzicie w domu, nosicie maseczki, dezynfekujecie ręce, nogi i co tam jeszcze trzeba? W okresie tym nie bylo tak drastycznych wzrostów cen środków higienicznych typu maski, rękawiczki i pewnie nawet zalegały na magazynach.
Sianie paniki nie pomaga tylko pogarsza sprawę. Ile ludzi traci pracę podczas sezonu grypowego? Myślę że promil procenta a ile traci teraz? Znalazłem statystyki sezonu grypowego i warto to porównać z tym co się dzieje teraz. Nie szukałem ale pewnie statystyki zachorowań i śmiertelności na grypę na całym świecie były by ogromne.
A oto kilka danych :
W sezonie grypowym 2019/2020, w okresie od 1 września 2019 r. do 31 marca 2020 r., odnotowano łącznie 3 636 950 zgłoszeń przypadków zachorowań lub podejrzeń zachorowań na grypę w Polsce. Z powodu grypy od początku sezonu zmarło 56 osób: 2 w listopadzie, 1 w grudniu, 10 w styczniu, 23 w lutym, 20 w marcu - wynika z meldunków epidemiologicznych NIZP-PZH.

Cały artykuł na stronie :
https://www.google.com/amp/s/pulsmedycyny.pl/amp/sezon-grypowy-2019-2020-liczba-zachorowan-i-zgonow-na-grype-982828



Siedźcie dalej zastraszeni w tych domach, Kaczor wam właśnie dzisiaj prosto w twarz napluł. A propos obostrzeń wszystkich.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 10, 2020, 16:57:29 wysłana przez Topolol »

Offline Arkona

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 362
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10691 dnia: Kwietnia 10, 2020, 17:22:43 »
Od przyszłego czwartku maski obowiązkowe, rozumiem, że na terenie zakładu podczas pracy też będziemy musieli je nosić. Czy zakład jest przyszykowany na to?

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10692 dnia: Kwietnia 10, 2020, 19:09:18 »
Od przyszłego czwartku maski obowiązkowe, rozumiem, że na terenie zakładu podczas pracy też będziemy musieli je nosić. Czy zakład jest przyszykowany na to?

Obowiązkowe w miejscach publicznych.

Post Merge: Kwietnia 10, 2020, 19:11:31
Siedźcie dalej zastraszeni w tych domach, Kaczor wam właśnie dzisiaj prosto w twarz napluł. A propos obostrzeń wszystkich.

Dlatego wyjebane. Dziś była piękna pogoda w lesie. Polecam ten stan.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 10, 2020, 19:11:31 wysłana przez KrP »
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10693 dnia: Kwietnia 10, 2020, 20:05:18 »
Arkona_ a tym razem Pan powinien być od czwartku przyszykowany 🤗😷 obywatel ma posiadać zakryte usta i nos w przestrzeni publicznej (tak, zakłady w części publicznej też).  Nie mniej jednak wychodząc naprzeciw pracownikom zakład dokonał dzisiaj zakupu maseczek wielorazowego użytku i gdy zostaną dostarczone do firmy zostaną przekazane po dwie na pracownika. Jeśli dostawca nie dostarczy ich do czwartku- a deklaruje wstępnie 20.04 (pierwsza partia a druga parę dni później), to w przyszłym tygodniu zostaną przekazane te które są na stanie magazynu. Dzisiaj robiliśmy akcje zakupową tych wielokrotnego użytku ( zakład plus spółki).
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 10, 2020, 20:08:01 wysłana przez An_na »

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 586
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10694 dnia: Kwietnia 10, 2020, 20:26:46 »
Mowa tu o maskach z wymiennymi filtrami czy bawełniane przewidziane do prania i ponownego użytku?