Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6784656 razy)

Offline TO ksyczny

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10335 dnia: Marca 01, 2020, 19:43:34 »
Dostaniesz podwyżkę i będziesz zadowolony na cały rok ;D
Może jeszcze jakiegoś banusa wygrzebią i coś obiecają żeby tylko załoga uśmiechała się na widok zarządu, a za rok … będziemy czytać podobne wpisy.

Offline Garagardo

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10336 dnia: Marca 01, 2020, 22:28:25 »
Męczy mnie już to wplatanie koronowirusa w każdy wątek. Każdego roku w Polsce w wypadkach drogowych ginie 5.000 osób, a jakoś nie zauważyłem, żeby to było jakimś tematem dnia, żeby eksperci przestrzegali, że nie jest bezpiecznie zasuwać 120 jak jest ograniczenie do 60. Tymczasem mamy wirusa, który ma mniejszą siłę rażenia niż grypa i nagle płacz i trwoga.


Jutro spotkanie w sprawie podwyżek. Liczę na dobrą wolę i osiągnięcie korzystnego dla pracowników porozumienia. No i oczywiście dobrą postawę naszych związków zawodowych w zakresie informowania pracowników o ustaleniach :)

Offline Celiusz

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10337 dnia: Marca 02, 2020, 02:51:51 »
Męczy mnie już to wplatanie koronowirusa w każdy wątek. Każdego roku w Polsce w wypadkach drogowych ginie 5.000 osób, a jakoś nie zauważyłem, żeby to było jakimś tematem dnia, żeby eksperci przestrzegali, że nie jest bezpiecznie zasuwać 120 jak jest ograniczenie do 60. Tymczasem mamy wirusa, który ma mniejszą siłę rażenia niż grypa i nagle płacz i trwoga.


Jutro spotkanie w sprawie podwyżek. Liczę na dobrą wolę i osiągnięcie korzystnego dla pracowników porozumienia. No i oczywiście dobrą postawę naszych związków zawodowych w zakresie informowania pracowników o ustaleniach :)
A może to właśnie o to chodzi jutro rozmowy to trzeba znaleźć temat zastępczy pracownicy będą myśleć że mogą umrzeć. A co ich wtedy podwyżki?

Offline Abcdef

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 50
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10338 dnia: Marca 02, 2020, 12:30:14 »
Ma ktoś jakieś info odnośnie dzisiejszego spotkania z prezesem?

Offline Celiusz

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10339 dnia: Marca 02, 2020, 12:52:56 »
Znając życie to nic nie ustalono, myślę że gdyby przystał prezes na te postulaty to już byłoby głośno.
Zapewne walczą z koronawirusem.
A jeśli dogadali się na warunki poniżej tych w żądaniu to pochwalą się dopiero po podpisaniu zapewne byle by buntu nie zrobić
« Ostatnia zmiana: Marca 02, 2020, 12:56:39 wysłana przez Celiusz »

Offline Abcdef

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 50
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10340 dnia: Marca 02, 2020, 12:56:24 »
Znając życie to nic nie ustalono, myślę że gdyby przystał prezes na te postulaty to już byłoby głośno.
Zapewne walczą z koronawirusem.

250 od lutego, dodatki 5%,  na święta 20% więcej. Jak dobrze pójdzie to w połowie roku jeszcze 100 do wypłaty.

Offline ewalab

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10341 dnia: Marca 02, 2020, 13:01:22 »
Hahahaha 😂😂😂😂😂🤣🤣🤣

Offline Celiusz

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10342 dnia: Marca 02, 2020, 13:06:12 »
Znając życie to nic nie ustalono, myślę że gdyby przystał prezes na te postulaty to już byłoby głośno.
Zapewne walczą z koronawirusem.

250 od lutego, dodatki 5%,  na święta 20% więcej. Jak dobrze pójdzie to w połowie roku jeszcze 100 do wypłaty.
Mam nadzieję że zwyczajnie pomyliłeś miesiące marzec z kwietniem , bo jeśli to prawda co mówisz to wszyscy zostaliśmy zrobieni ładnie .... wiadomo dlaczego zwlekał tak długo pan szanowny prezes. Bo można zapłacić od lutego zawsze coś w kasie zostanie.....

Offline ewalab

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10343 dnia: Marca 02, 2020, 13:07:59 »
PRIMA APRILIS W MARCU

Offline Abcdef

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 50
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10344 dnia: Marca 02, 2020, 13:08:13 »
Znając życie to nic nie ustalono, myślę że gdyby przystał prezes na te postulaty to już byłoby głośno.
Zapewne walczą z koronawirusem.

250 od lutego, dodatki 5%,  na święta 20% więcej. Jak dobrze pójdzie to w połowie roku jeszcze 100 do wypłaty.
Mam nadzieję że zwyczajnie pomyliłeś miesiące marzec z kwietniem , bo jeśli to prawda co mówisz to wszyscy zostaliśmy zrobieni ładnie .... wiadomo dlaczego zwlekał tak długo pan szanowny prezes. Bo można zapłacić od lutego zawsze coś w kasie zostanie.....

Pewne info. I jeszcze dodatek ratowniczy do 300 zł.
« Ostatnia zmiana: Marca 02, 2020, 13:12:37 wysłana przez Abcdef »

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10345 dnia: Marca 02, 2020, 13:11:13 »
Znając życie to nic nie ustalono, myślę że gdyby przystał prezes na te postulaty to już byłoby głośno.
Zapewne walczą z koronawirusem.

250 od lutego, dodatki 5%,  na święta 20% więcej. Jak dobrze pójdzie to w połowie roku jeszcze 100 do wypłaty.
Czyli związki jaj jednak nie mają...4miesiace "negocjacji"i wynegocjowali to co zawsze czyli tak jak prezes sobie mniej więcej chciał,w ogóle jak tak można "negocjować"...te karty niech sobie w 👃 wsadzą...jak w ogóle można było odpuścić stażowe 🤦🏻‍♂️

Offline tomasini

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10346 dnia: Marca 02, 2020, 13:12:44 »
Jesli to prawda, to jest to kompromitacja zwiazkow na calej linii, bo takie cos to mogli juz ustalic listopad/grudzien i byloby normalnie od stycznia i do tego juz nic nie powiedziane o premii na Swieta. Normalnie smiech na sali

Offline Celiusz

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10347 dnia: Marca 02, 2020, 13:16:26 »
Znając życie to nic nie ustalono, myślę że gdyby przystał prezes na te postulaty to już byłoby głośno.
Zapewne walczą z koronawirusem.

250 od lutego, dodatki 5%,  na święta 20% więcej. Jak dobrze pójdzie to w połowie roku jeszcze 100 do wypłaty.
Czyli związki jaj jednak nie mają...4miesiace "negocjacji"i wynegocjowali to co zawsze czyli tak jak prezes sobie mniej więcej chciał,w ogóle jak tak można "negocjować"...te karty niech sobie w 👃 wsadzą...jak w ogóle można było odpuścić stażowe 🤦🏻‍♂️


Żeby to było tylko stażowe ale nawet zrezygnowali z podwyżki od stycznia ....
Tak jak myślałem nie odzywa się nikt bo dobrze wiedzą jaka będzie reakcja....
Negocjacje śmiechu warte ...
Niech już zaczną negocjować przyszły rok bo może się okazać że prezes znajdzie czas na rozmowy w czerwcu 2021 i podwyżka od lipca..

Offline Siwy1

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10348 dnia: Marca 02, 2020, 13:20:59 »
5 procent wzrost dodatki. O jakie chodzi? Brygadzistowski, zmianowy, szkodliwe,  za skoczka?

Offline tommen0

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10349 dnia: Marca 02, 2020, 13:21:47 »
porozumienie uzgodnione,podpisanie o 14.00