Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6785239 razy)

Offline Celiusz

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10185 dnia: Lutego 17, 2020, 07:19:48 »
Lewicujacy napewno trochę w tym racji masz , ponieważ napewno część "pytań " tudzież ataków w kierunku czy to Pani Ani albo kogoś innego jest na gruncie politycznym. Aczkolwiek dużo ludzi czyta te forum bo defakto jest to dla nich jedyne źródło informacji. W związkach zawsze słychać że nic nie wiadomo itp. Myślę że większość wie co mam na myśli.  Jednak większość to pracownicy fizyczni którzy nie mają nawet dostępu do intranetu itp.  Natomiast chciałbym zauważyć że większość poprostu widzi wzrost cen,  nierówności w poziomie płac itd.
Detonator nawiązując do twojej wypowiedzi uważam że zarząd nie zareaguje oficjalnie , ze względu na to że wtedy musiałby przyznać że problem istnieje. Zgodzę się z Tobą że powinno być jakieś wewnętrzne "forum " tylko wtedy zarządowi było by nie na rękę.  Jak to się mówiło głupim narodem się łatwiej rządzi? A no dlatego że muszę wierzyć w to co mi powie zarząd bo nie mam możliwości weryfikacji informacji.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10186 dnia: Lutego 17, 2020, 07:47:44 »
Zgodzę się z Tobą że powinno być jakieś wewnętrzne "forum " tylko wtedy zarządowi było by nie na rękę.  Jak to się mówiło głupim narodem się łatwiej rządzi? A no dlatego że muszę wierzyć w to co mi powie zarząd bo nie mam możliwości weryfikacji informacji.

Dlatego to bylby sprawdzian dla przedstawicieli pracownikow, ktorych zadaniem byloby czuwanie nad niezaleznoscia takiego forum.

Offline johnnie.winterfeld

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 102
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10187 dnia: Lutego 17, 2020, 15:07:50 »
Zgodzę się z Tobą że powinno być jakieś wewnętrzne "forum " tylko wtedy zarządowi było by nie na rękę.  Jak to się mówiło głupim narodem się łatwiej rządzi? A no dlatego że muszę wierzyć w to co mi powie zarząd bo nie mam możliwości weryfikacji informacji.

Jest duży problem z pracownikami, bo nie każdy ma dostęp do intranetu. Wiem, że Pani Ania proponowała możliwość przyjścia i sprawdzenie u siebie w gabinecie, ale to nie to. Może trochę abstrakcyjny pomysł, ale utworzyć takie wewnętrzne forum - rejestracja przykładowo możliwa po weryfikacji w Biurowcu.
Wyznaczyć osoby odpowiedzialne za rzetelne informacje oraz moderujące.
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 586
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10188 dnia: Lutego 17, 2020, 18:03:15 »
Jeżeli nie tu, to w innym miejscu ludzie będą się wymieniać informacjami. Na pewno nie będzie to na żadnym forum/serwisie pod nadzorem Zakładów. Tubę informacyjną należąca do konkretnego obozu władzy już mamy (TVP/TVN) i każdy widzi jakie tego są skutki.

Offline johnnie.winterfeld

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 102
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10189 dnia: Lutego 17, 2020, 19:13:22 »
Jeżeli nie tu, to w innym miejscu ludzie będą się wymieniać informacjami. Na pewno nie będzie to na żadnym forum/serwisie pod nadzorem Zakładów. Tubę informacyjną należąca do konkretnego obozu władzy już mamy (TVP/TVN) i każdy widzi jakie tego są skutki.

Właśnie tego najbardziej bym się obawiał.
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Offline ROMUR

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 107
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10190 dnia: Lutego 17, 2020, 22:20:17 »

Offline Foxtrot

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10191 dnia: Lutego 18, 2020, 12:56:48 »
Witam Państwo sobie tutaj gadu gadu o zmianach w sprawie forum dla pracowników GA a ważny temat negocjacji został oddalony a z checią bym sie dowiedział co słychać w sprawie podwyżek na 2020r

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Offline peter

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 395
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10192 dnia: Lutego 18, 2020, 13:37:02 »
Brat prezesa umarł ponoć?

Offline Siwy1

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10193 dnia: Lutego 18, 2020, 13:47:31 »
Dlatego ostatnie spotkanie się nie odbyło

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10194 dnia: Lutego 18, 2020, 14:56:19 »
Kolejne spotkanie w czwartek.

Offline Garagardo

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10195 dnia: Lutego 18, 2020, 22:00:31 »

Co pewien czas na forum można zauważyć aktywność osób, które insynuują złe intencje próbując zdobyć poklask internautów (pod płaszczem rzekomej znajomości życia). Dezawuują wzniosłe hasła, a słabość merytoryczną ogólnie szanowanych osób pomijają milczeniem, posługiwanie się wiedzą przedstawiają jako żonglerkę, a zadawanie pytań - nawet tych kluczowych - uznają za coś niedopuszczalnego. Szczególnie pogrubioną czcionką. Dziwią się wciąż zadawanym pytaniom, lawinowo - mimo, że nie ma na nie żadnych odpowiedzi. Dociekliwość przedstawiają jako szukanie poklasku. Następnie przewidują przyszłość, choć nie mają ku temu żadnych predyspozycji i po prostu bardzo się mylą. Zawsze ten sam scenariusz. Zawsze ten sam typ człowieka. Desipere est iuris gentium ;)


Jak tam Twoje przewidywanie przyszłości lewicującyprawicowiec? Tak tylko przypominam...


Od 1 lutego będą podwyżki płac.
Nie dziękujcie za informacje.
Uznajcie ją za noworoczny prezent.


A związkom przed czwartkowym spotkaniem podpowiadam, że inflacja w styczniu wg GUS wyniosła 4,4% :)

Offline peter

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 395
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10196 dnia: Lutego 20, 2020, 10:20:55 »
350 zł plus jakieś procent do dodatków od 1stycznia

Offline Siwy1

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10197 dnia: Lutego 20, 2020, 10:33:25 »
Potwierdzone info czy zasłyszane między kominami? 🤪

Offline peter

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 395
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10198 dnia: Lutego 20, 2020, 11:04:21 »
Dzwonili ze związku

Offline Bobster10

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10199 dnia: Lutego 20, 2020, 11:20:30 »
Dzwonili ze związku
.....

Wysłane z mojego DLI-L22 przy użyciu Tapatalka