Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6784602 razy)

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10035 dnia: Stycznia 24, 2020, 19:11:53 »
w kwestii podwyżek powiem krótko...Kasa na Siatkarki jest? JEST  na Pogoń jest? JEST...to i na podwyżki ma być proste jak konstrukcja cepa,a jak nie ma to w cholerę z tą siatkówką,zadowoli mnie sama Pogoń!!!!!Zarząd chyba widzi ile szmalu wydają na sport,a człowiekowi żałują!!! dzięki komu ten sponsoring jest i ta firma istnieje? Nawozy,Biel i całą reszta sama się nie produkuję!!!!Miłego weekendu wszystkim :P

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10036 dnia: Stycznia 24, 2020, 21:13:53 »
Spójrz na siebie, potem na siatkarki i piłkarzy, potem na siebie i znów na siatkarki i piłkarzy.
codziennie patrzę na siebie :D i Ci powiem,że jestem wart więcej niż te siatkarki i ta Pogoń razem wzięta :P

dodam,że to w jakiejś mierze dzięki nam pracownikom jest szmal na sponsoring. Nie twierdzę,że sponsoring jest zły bo pewnie nie ja jeden pracownik jestem dumny z tego,że piłkarze Pogoni czy siatkarki Grupa Azoty Chemik Police są wspierani i wspierane przez naszą firmę,i w końcu są tego wyniki,ale skoro jest szmal na to...to i niech będzie dla tych którzy wyrabiają ten szmal bo on się chyba nie bierze z kosmosu?

Post Merge: Stycznia 24, 2020, 21:20:10
chciałbym to zobaczyć bo pisać to możesz sobie wiesz , dla mnie takie płaczki jak ty są nikim nawet nie porówna cię do brudy u moich paznokciach bo " wydaje ci sie ze jestes nie zastapiony " ale to moja  opinia ^^ pozdrawiam
powiem Ci tak serdeczny kolego :) ja nie narzekam jeżeli chodzi o wynagrodzenie w Grupie Azoty Zakłady Chemiczne Police...cieszę się ,że tu pracuję ,lubię swoją pracę...a to że piszę o tym o czym piszę to po prostu tak uważam...a czy jestem nie zastąpiony? nikt z nas nie jest,ale nie w tym rzecz...ja po prostu piszę o tym,że szmal jest na to czy tamto,a skoro jest to i niech będzie dla ludzi...skoro jest dla innych ludzi to i niech będzie dla tych którzy na to zasługują w 1 kolejności
« Ostatnia zmiana: Stycznia 24, 2020, 21:20:10 wysłana przez Wodnik Szuwarek »

Offline Garagardo

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10037 dnia: Stycznia 24, 2020, 21:38:11 »
Działanie związków w sprawie jubileuszówek jest bardzo korzystne dla pracowników długofalowo. Każde zobowiązanie długofalowe dla pracowników to wzrost kosztów i obniżenie wyniku. I jubileuszówki i podwyżki i zasilenie FŚS 125 % czyli duuuuużo więcej niż mówi prawo. Natomiast rolą związków jest dążenie do zwiększania i wynagrodzeń i składników opisanych i wynegocjowanych w ZUZP.

Pai Aniu, ma pani rację - zwiększenie jubileuszówek jest korzystne, tak jak likwidacja R i wyższe zasilenie FŚS. Ale można to było zrobić mądrze (na przykład etapowo, co rozłożyłoby zawiązanie rezerwy na kilka lat i nie obniżało wyniku tak znacznie jak teraz) albo niezbyt mądrze (czyli tak jak to zrobiono). Dociekam tylko czy związki miały świadomość podpisując porozumienie w tym zakresie, że skutkiem będzie obniżenie wyniku o 10 mln. Póki co nie dostałem jednoznacznej odpowiedzi.

Offline kod79

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 66
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10038 dnia: Stycznia 25, 2020, 05:38:50 »
Jeszcze trochę i naprawdę ludzie na odpowiedzialnych stanowiskach będą tu zarabiać jak sprzątaczki które nie mają żadnej odpowiedzialności. Jak zaczną ludzie odchodzić bo będą już mieli dość takiego traktowania to będzie już za późno, a coraz mniej osób chce się zatrudniać na zakładach bo są firmy które płacą o wiele więcej. Ludzie tu pracują bo żyją jeszcze nadzieja na lepsze warunki płacowe, ale bańka goryczy kiedyś pęknie i wtedy nie będzie fajnie udziałowców.

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka


Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10039 dnia: Stycznia 25, 2020, 10:35:48 »
Geragardo_tak się zastanawiam...a jak etapowo Pan by to widział?

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10040 dnia: Stycznia 25, 2020, 10:40:15 »
Wodnik Szuwarek , piłkarze, siatkarki, pal licho jakoś jeszcze reklamują grupę azoty, ale Fundacja Narodowa, nie reklamuje nas, a kasę dajemy, tam jest dopiero marnowanie naszej kasy.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 25, 2020, 10:44:09 wysłana przez RPzpl »
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10041 dnia: Stycznia 25, 2020, 11:01:32 »
Police nie płacą na FN.

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10042 dnia: Stycznia 25, 2020, 11:37:47 »
A grupa azoty ?
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10043 dnia: Stycznia 25, 2020, 11:41:22 »
Tarnowska spółka tak. PFN tworzy kilkanaście spółek z udziałem skarbu państwa.

Offline lewicującyprawicowiec

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10044 dnia: Stycznia 25, 2020, 14:30:10 »
Cytuję: "...ludzie na odpowiedzialnych stanowiskach będą tu zarabiać jak sprzątaczki które nie mają żadnej odpowiedzialności.". Naprawdę? Wystarczy dwudniowa weekendowa nieobecność tych Pań a wokół roboli robi się chlew (czytaj: robią chlew).
Niska kultura osobista plus niski status społeczny sprawia, że duża część pracowników Zakładów powinna pobierać korepetycje z podstaw dobrego wychowania. Naukę najlepiej rozpocząć od wykładu na temat dbania o wspólne toalety.
Kiedyś pisałem, że podwyżki będą w lutym. Potwierdzam. Ale nie róbcie sobie nadziei. Nie stawiajcie wygórowanych żądań. Macie zapierd...ć za miskę ryżu.

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 586
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10045 dnia: Stycznia 25, 2020, 14:43:22 »
Co wy się tych sprzątaczek czepiliście? Niedoceniony zawód! Zmienicie o nim zdanie jak sami popracujecie jako specjalista-konserwator powierzchni płaskich. Jaką to ma odpowiedzialność aparatowy, który ma posprzątać taśmociągi, poukładać worki, przejechać szlaufem podłogę?

Offline Jan bez nerki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 212
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10046 dnia: Stycznia 25, 2020, 15:02:31 »
Co wy się tych sprzątaczek czepiliście? Niedoceniony zawód! Zmienicie o nim zdanie jak sami popracujecie jako specjalista-konserwator powierzchni płaskich. Jaką to ma odpowiedzialność aparatowy, który ma posprzątać taśmociągi, poukładać worki, przejechać szlaufem podłogę?
Aparatowi to w ogóle są asy. xD

Offline kod79

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 66
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10047 dnia: Stycznia 25, 2020, 20:45:42 »
Nie chodzi o to że sprzątaczki są nie potrzebne czy coś w tym stylu ale nie poruwnujcie sprzątania do prowadzenia produkcji, nie ujmuje pracy sprzataczek tylko to pokazuje jak są wynagradzani ludzie odpowiedzialni za produkcję.

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka


Offline Arkona

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 362
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10048 dnia: Stycznia 26, 2020, 00:12:52 »
Jak człowiek, który nie zna podstaw ortografii jest odpowiedzialny za produkcję, nie daj boże amoniaku to ja dziękuję.

Offline Garagardo

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10049 dnia: Stycznia 26, 2020, 01:04:01 »
Geragardo_tak się zastanawiam...a jak etapowo Pan by to widział?

Nie mam dostępu do danych, ale wyobrażam sobie to tak, że porozumienie obejmuje najpierw te grupy pracowników, którym najwcześniej przysługują świadczenia - czyli tych z wymaganym stażem pracy. Trzeba byłoby to dokładnie przeanalizować.

Proszę wybaczyć, ale byłbym wdzięczny za odpowiedź: Czy na etapie podpisywania porozumienia zarząd przekazał związkom zawodowym jaki będzie wpływ porozumienia na wynik spółki za rok 2019? Czy związki zarządzały takiej informacji?