Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6783032 razy)

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9945 dnia: Stycznia 13, 2020, 18:27:03 »
Kolejne spotkanie negocjacyjne zaplanowane jest na 15.01

Offline Celiusz

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9946 dnia: Stycznia 13, 2020, 19:18:20 »
Szanowna Pani Aniu
Czy aktualnie są sporządzane scenogramy ww. spotkań tak jak wnioskowały o to związki? Oraz jeśli takowe są kto je posiada i w jakiej formie można się z nimi zapoznać

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9947 dnia: Stycznia 13, 2020, 19:32:18 »
Nie ma stenogramów ze spotkań.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 13, 2020, 19:41:46 wysłana przez An_na »

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9948 dnia: Stycznia 15, 2020, 15:33:57 »
Czyli każdy opowiada swoją wersję. Może ktoś ma jakieś przecieki, co ustalono, czy wyznaczono tylko nowy termin. Pani Aniu czy coś pani słyszała o pomyśle zbierania rachunków, przy zakupie karta lanczową, ( tą na posiłki ), ja bym proponował podnieść wartosc, bo niedługo będziemy mogli sobie tylko kupić pieczywo.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline AAK

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 30
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9949 dnia: Stycznia 15, 2020, 15:48:35 »
We wtorek kolejne spotkanie. Nic konkretnego nie ustalono.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9950 dnia: Stycznia 15, 2020, 15:58:49 »
Dzisiaj było kolejne spotkanie negocjacyjne. Omawialiśmy sytuację na rynku nawozowym. Kolejne spotkanie wstępnie zaplanowano na wtorek.
W sprawie paragonów- było to omawiane na komisji bhp a wynika z interpretacji instytucji podatkowej, która kładzie nacisk na to,aby pracownicy spożywali/komponowali przy tym posiłki zgodnie z Rozporządzeniem. Dlatego bardzo ważne jest, aby pracowniku wykorzystywali karty zgodnie. regulaminem i tak komponowali posiłki. Dlatego będą teraz podane przykładowe jadłospisy.

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9951 dnia: Stycznia 15, 2020, 17:19:44 »
Gdzie bada podane te jadłospisy? W urzędzie skarbowym?
Czyli teraz nie będę mógł jeść kanapki z krakowską tylko będę musiał jeść z tą co mi ktoś wymyślił. A jak technicznie chcecie to rozwiązać? Ale nie zastanawialiście się aby podnieść wartosc, bo inflacja i podwyżki żywności.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9952 dnia: Stycznia 15, 2020, 17:44:51 »
Naprawdę uważa Pan, że to dobry pomysł o tym tutaj pisać? Ja stoję na stanowisku, że każdy pracownik komponuje posiłki zgodnie z prawem.

Offline Chivas

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9953 dnia: Stycznia 15, 2020, 17:57:52 »
Pani Aniu. Czy nie martwi to Pani że mamy środek stycznia a dalej nic nie jest ustalone odnosnie podwyżek. Tak szczerze proszę powiedzieć?

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9954 dnia: Stycznia 15, 2020, 18:19:16 »
Ja też uważam. A dlaczego nie tu, a gdzie ? Nie uważa pani że takie nowiny i informacje dotyczące szerokiej rzeszy pracowników powinny  być przekazywane jak najszerszemu gronu. Wie pani poprostu chcemy wiedzieć  co nam przygotowujecie na przyszłość, nie chcemy stanąć przed faktem dokonanym. Ja nie zdradzam tu informacji objętej klauzurą, tajne przez poufne. Jest to informacja ogólnie dostępna, skoro ludzie w zakładzie o niej mówią. I dalej nie odpowiedziała mi pani na pytanie, czy była oporuszana kwestia podniesienia wartości na tych kartach.

Post Merge: Stycznia 15, 2020, 18:24:04
Co do podwyżek, nikogo to nie martwi, bo tak jest prawie co rok, na koniec stycznia i tyle co prezes da.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 15, 2020, 18:24:04 wysłana przez RPzpl »
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9955 dnia: Stycznia 15, 2020, 18:26:46 »
Mam nadzieję, że w styczniu negocjacje zostaną zakończone. Mnie to martwi również bardzo import nawozów do Polski. Prawie milion tysięcy ton weszło do kraju, a ostatnio też i 35 tysięcy ton mocznika z Iranu. 

Post Merge: [time]Styczeń 15, 2020, 18:30:47 [/time]

RPzpl_no tak, poinformujemy cały świat, że je Pan krakowską z chlebem 🍶🥒🥬🍅🧀🥯🍗🥩. A gdzie inne składniki spożywcze? Proszę komponować posiłki zgodnie z Rozporządzeniem i pamiętać że to nie tylko forum dostępne dla pracowników.
Co do podniesienia zasilenia kart lunch pass: teraz trwają negocjacje i ze wzrostu kosztów negocjowana jest pula wzrostu wynagrodzeń.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 15, 2020, 19:00:19 wysłana przez An_na »

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9956 dnia: Stycznia 15, 2020, 18:40:43 »
Przepraszam zapomniałem dodać że pieczywo było razowe, posmarowałem masłem i wziąłem jeszcze jabłko.  Teraz chyba się zmieściłem w kosztach. No tak przecież nasze forum czyta cały świat, tylko proszę zauważyć że to forum czyta góra 20 osób. Znam kilka gdzie frekwencja jest o wiele większą. 
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline zaksiu

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9957 dnia: Stycznia 15, 2020, 18:41:00 »
Ja też uważam. A dlaczego nie tu, a gdzie ?
   Racja .Przecież ZZ nie informują swoich członków na wydziałach. Wszystko "tajne przez poufne"

Offline Celiusz

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9958 dnia: Stycznia 15, 2020, 18:50:35 »
Nie no nie do końca muszę się zgodzić informują przecież. Spotkanie się odbyło, negocjacje trwają, żadnych konkretnych kwot nie ustaliliśmy. Mnie również Pani Aniu nie dziwi że ktoś wypowiada się tu A nie w związkach bo tam się nic nie dowiedzą.  A nie ma co się oszukiwać ceny wszystkiego wzrosły i dalej będzie notowany wzrost, nawet podstawowych produktów.

Offline zaksiu

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9959 dnia: Stycznia 15, 2020, 19:00:02 »
"Spotkanie" Przecież  wiadomo że każdego interesuje nie czy spotkanie było tylko o ile i o jakie postulaty ZZ "walczą" konkretnie. Spotykac się moga tzw."sztuka dla sztuki"