• Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 2589461 razy)

Offline Łotr1

• Nowicjusz
  • *
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9900 dnia: Styczeń 07, 2020, 16:32:20 »
Płaca minimalna w 2019r to 2250zł w 2020r to 2600zł czyli wzrost o 350zł.

Offline Beny2002

• Wielka Gaduła
« Odpowiedź #9901 dnia: Styczeń 07, 2020, 20:33:02 »
No niestety, nasza praca to nie SPA i powinna być adekwatnie wyliczona podwyżka. Z tego co czytałem biuletyn to związki chcą 350zl i sadze ze to powinno być minimum co zarząd przyklepie. No i kwestia stawek nowo przyjętych jak i tych co pracują ok 3 lat i różnica w tych stawkach jest raniąca tych z dłuższym stażem.

Offline fafik

• Gaduła
« Odpowiedź #9902 dnia: Styczeń 07, 2020, 20:46:49 »
Płaca minimalna w 2019r to 2250zł w 2020r to 2600zł czyli wzrost o 350zł.
No niestety za dużo ludzi tak myśli... Błąd!!!
Płaca minimalna do KOŃCA 2020 roku ma wynosić 3000 złotych...

Post Merge: Styczeń 07, 2020, 20:52:44
Co do podwyżek. Patrząc na wzrost minimalnej o 650złotych w 2020 do roku 2019 ja osobiście oczekiwał bym wzrostu stawki 400 złotych od stycznia tego roku plus 400 złotych powiedzmy w lipcu tego roku. I to w wersji minimum. Dlaczego? A no dlatego, że już ceny spozywki, paliwa, rachunków rosną, a co będzie później to nie chce nawet myśleć. Prosty rachunek 650 złotych rośnie minimalna plus 150 złotych moja ciężka praca. Moim zdaniem taki cel i to minimalny powinny założyć sobie zz które szanują ludzi. Pracodawca nie może nagradzać wieczną 100 procentową premia zz, nagradzać niemałymi premiami ludzi z "Pentagonu". Na dole jest pracownik który też chcę godnie żyć. To jest tylko moja wizja sprawiedliwej podwyżki. Pozdrawiam.
Poprawię się. Minimalna do konca roku ma wynieść 3000, więc wzrost w 2020 roku wyniesie 750 złotych. Reasumując: 400 złotych od stycznia i 500 od lipca było by ok.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2020, 20:52:44 wysłana przez fafik »

Offline Garagardo

• Gadatliwy
« Odpowiedź #9903 dnia: Styczeń 07, 2020, 22:44:42 »
Widzę, że poprzeczka wisi coraz wyżej. Napiszę tak: pomarzyć można  ;)

Offline Abcdef

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #9904 dnia: Styczeń 08, 2020, 10:26:14 »
Nigdzie nie jest podane że do końca 2020 stawka minimalna ma wynosić 3000. W planach jest do końca 2021. Nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Offline fafik

• Gaduła
« Odpowiedź #9905 dnia: Styczeń 08, 2020, 12:24:08 »
Nigdzie nie jest podane że do końca 2020 stawka minimalna ma wynosić 3000. W planach jest do końca 2021. Nie wprowadzaj ludzi w błąd.
https://dziennikpolski24.pl/pensja-minimalna-2020-o-ile-wzrosnie-placa-minimalna-brutto-i-netto-beda-rekordowe-stawki-080120/ar/c3-14473177
Człowieku pierwszy link jaki znalazłem. Przeczytaj do końca. Jest zapowiedź Jarka, że 3000. A ze strachu o stratę wyborców już mogę domniemać, że tyle wyniesie. Ps. zawsze może być zapis w porozumieniu, że jeżeli wzrośnie minimalna to automatycznie idzie pensja w górę o Przykładowo te 500zł.

Offline lewicującyprawicowiec

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #9906 dnia: Styczeń 08, 2020, 15:20:47 »
Solidarność siedzi cichutko (z wiadomym powodów), więc nie będzie znaczących podwyżek.
Zapomnicie o pieniądzach.
Do roboty!

Offline dapol

• Weteran
« Odpowiedź #9907 dnia: Styczeń 08, 2020, 16:45:25 »
Za gierka chodził taki wierszyk:
Nie cieszta się osły, że wam pensje urosły. Ja wam ceny podwoje i i tak wyjdę na swoje.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Arkona

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #9908 dnia: Styczeń 08, 2020, 18:18:46 »
Czyli tak na prawdę stoimy w miejscu, albo się cofamy.
Bo co z tego, że pensje podnoszą, jak wszystko idzie w górę.
Równie dobrze można się cofnąć 20lat wstecz, zarabiać o połowę mniej, ale wszystko o co najmniej połowę tańsze było. Dobrze to rozumuje? :)

Offline Abcdef

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #9909 dnia: Styczeń 08, 2020, 18:22:31 »
Równie dobrze można się cofnąć 20lat wstecz, zarabiać o połowę mniej, ale wszystko o co najmniej połowę tańsze było. Dobrze to rozumuje?
Równie dobrze można się cofnąć 20lat wstecz, zarabiać o połowę mniej, ale wszystko o co najmniej połowę tańsze było. Dobrze to rozumuje? :)
Więcej zarabiamy a i ta5k jesteśmy w plecy. Dziękujemy panie Kaczyński.

Offline johnnie.winterfeld

• Stały bywalec
« Odpowiedź #9910 dnia: Styczeń 08, 2020, 19:54:17 »

<bezradny>
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Online RPzpl

• Wielka Gaduła
« Odpowiedź #9911 dnia: Styczeń 08, 2020, 22:30:20 »
No patrz Duduś odkrył Amerykę, normalnie, ale zaje....... Inteligencją. Ciekawe kto mu to napisał,  nie wieże że sam na to wpadł. Ale jak byliśmy w czarnej dupie tak jesteśmy w czarnej dupie. Co do podwyżek u w ZCh. Na wiele z naszymi związkami nie ma co liczyć. Standarcik, tyle co prezes da, udowodnili przy karpiowym. Spełnia się to co pisałem wcześniej. 
Nie walcz z idiotami. Mają przewagę liczebną.

Offline DEtonator

• Stara Gwardia
« Odpowiedź #9912 dnia: Styczeń 08, 2020, 23:11:11 »
Kolejny miszcz poszanowania Polski, tak właśnie plujesz na siebie i swojego, mimo wszystko, demokratycznie wybranego prezydenta. Jak nie zmienicie tego burackiego podejścia, to w Polsce nigdy nie będzie dobrze...

Offline Garagardo

• Gadatliwy
« Odpowiedź #9913 dnia: Styczeń 08, 2020, 23:18:17 »
No patrz Duduś odkrył Amerykę, normalnie, ale zaje....... Inteligencją. Ciekawe kto mu to napisał,  nie wieże że sam na to wpadł.

Za to Ty błysnąłeś ortografią jak prezydent... tyle, że poprzedni.

Online RPzpl

• Wielka Gaduła
« Odpowiedź #9914 dnia: Styczeń 08, 2020, 23:48:35 »
No tak każdy kto się z wami nie zgadza to fe i be. Dla mnie ani jeden,  ani drugi nie są autorytetami, tylko że obecny bije wszystkich poprzedników na głowę, nawet Wałęsę. No tylko że zapomniałem że ten obecny, nawet jak się nie uczy,  to się uczy, no i cały czas się uczy. To tak w temacie prezydenta. Co do podwyżek idąc tokiem jego wywodów, to gdzie jest sens podwyżek, no chyba tylko po to żeby pokazać jaki ten rząd jest super, a winni są inni bo też podnoszą ceny. I mamy następnych wrogów rządu. 
Nie walcz z idiotami. Mają przewagę liczebną.