Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6784406 razy)

Offline Garagardo

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9675 dnia: Grudnia 03, 2019, 22:42:29 »

http://zzprc.pulawy.pl/news.php?readmore=1566
Zostawię żeby było wiadomo o czym mowa.

3 grudnia jest dziś, zatem efekt żądań puławskich związkowców powinien być jutro znany. Ciekawy jestem co to jest ten algorytm dr Bednarza - ktoś się orientuje? Jest tu ktoś ze związków - może da się to wykorzystać podczas rozmów z zarządem?

Offline Granulat 99.9%

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9676 dnia: Grudnia 03, 2019, 23:36:05 »
Widać że w Puławach nie pierdzielą się z zarządem, umieszczają w swoich postulatach słowo "rządamy" A u nas się prosi haha
A tak poważnie to prezes w zeszłym roku już wiedział ile da na podwyżki dla ludzi żeby uwzględnić budżet, A związki tylko to przyklepią i tyle. Martwi mnie tylko to że jak coś będzie to będzie każdemu po równo, brakuje tych 5 dych na głowę pracownika bo są nygusy co opierdzielają się maksymalnie tylko telefon i gierki A są też ludzie którym się należy.

Offline johnnie.winterfeld

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 102
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9677 dnia: Grudnia 04, 2019, 02:07:50 »
Widać że w Puławach nie pierdzielą się z zarządem, umieszczają w swoich postulatach słowo "rządamy" A u nas się prosi haha
A tak poważnie to prezes w zeszłym roku już wiedział ile da na podwyżki dla ludzi żeby uwzględnić budżet, A związki tylko to przyklepią i tyle. Martwi mnie tylko to że jak coś będzie to będzie każdemu po równo, brakuje tych 5 dych na głowę pracownika bo są nygusy co opierdzielają się maksymalnie tylko telefon i gierki A są też ludzie którym się należy.

Nalegamy i żądamy!
RZĄDAMY - RZĄD DA (np. 500+), A MY i tak swoje zabierzemy z podatków i innych. - PiS.

Chemia ciężka to nie Rossmann, pensje porównywalne do wcześniej wspomnianej drogerii. W dzisiejszych czasach naprawdę nie zazdroszczę kolegom (bo mimo parytetów nie uświadczy się pań pracujących w ciężkich warunkach) w kopalniach, aparatowych lub aparatowczyniach (?) itd.
Ciekawe również jaki algorytm odnośnie tematów płacowych/szacunku do pracowników stosowany jest przez Pana Wardackiego? Przy dzisiejszej władzy (stojąc dumnie w Wiśle przy prezydencie Rzeczpospolitej) wygląda to dość jednostajnie - polityka. Czyżby nowy kierunek?

A ludzie?

"za miskę ryżu"
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Offline ROMUR

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 107
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9678 dnia: Grudnia 04, 2019, 15:02:43 »

Widać że w Puławach nie pierdzielą się z zarządem, umieszczają w swoich postulatach słowo "rządamy" A u nas się prosi haha
W Puławach związki ze sobą współpracują a u nas jest jeden który uważa że ma wyłączność na wszystko.
 

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9679 dnia: Grudnia 04, 2019, 15:35:23 »
Ja bym nie mówiła o odwlekaniu. Rok temu negocjacje zakończyły się pod koniec listopada. Teraz spotkanie zaplanowane jest na 2 grudnia (tak słyszałam).
Spotkanie się nie odbyło zostało przełozona na przyszły poniedziałek, co było prawdziwym powodem ?
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline Gagarinowicz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 143
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9680 dnia: Grudnia 04, 2019, 18:46:10 »
To co się wyprawia na naszych zakładach to jest kpina z pracownika, jeszcze z 5-6 lat temu pensje  jako tako wynagradzały prace w trudnych warunkach a teraz?  Jedyna dobra rzecz to system pracy srednio 18 dni w miesiącu (z tym ciężko polemizować). Opiekę   medyczną i karty świąteczne dają teraz na lewo i prawi w Lidlach biedronkach i innych takich.

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9681 dnia: Grudnia 04, 2019, 19:22:44 »
Co Ty w Biedronce dostaniesz chłopie, znając życie nic nie robisz w pracy, a najwięcej szczekasz. Już to co tu piszecie robi się żałosne. Dadzą znać jak będzie podwyżka, spokojnie.

Offline Gagarinowicz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 143
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9682 dnia: Grudnia 04, 2019, 19:44:52 »
w Lidlu moja znajoma zarabia na czystko 2900zl ja 3100 po 7 latach pracy w zakładach ( pełen pakiet uprawnień ) ja odpowiadam za ludzi i instalacje a ona za nic, widzisz różnicę ?

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9683 dnia: Grudnia 04, 2019, 19:53:09 »
To idź do Lidla nie będziesz nic robił i na start dostaniesz 2900zl na rękę.
Myślisz, że jesteś poszkodowany? Ja pracuje dłużej i mam zbliżoną netto do Ciebie i co z tym zrobię? Cieszymy się, że jesteśmy w UE, a tak naprawdę to jesteśmy najbiedniejszym krajem po 16 latach i co z tego że dotacje, drogi itd jak zarobki są żałosne... Więcej im wkładamy do koryta jak bierzemy na pewno.

Offline kod79

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 66
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9684 dnia: Grudnia 04, 2019, 20:35:49 »


Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
« Ostatnia zmiana: Grudnia 04, 2019, 20:38:09 wysłana przez kod79 »

Offline kod79

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 66
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9685 dnia: Grudnia 04, 2019, 20:37:33 »
Związku z budową nowej instalacji powinniśmy dołożyć swoją cegiełkę i zrzec się podwyżek.
Weź się lepiej nie udzielaj

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka


Offline kod79

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 66
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9686 dnia: Grudnia 04, 2019, 20:47:00 »
To idź do Lidla nie będziesz nic robił i na start dostaniesz 2900zl na rękę.
Myślisz, że jesteś poszkodowany? Ja pracuje dłużej i mam zbliżoną netto do Ciebie i co z tym zrobię? Cieszymy się, że jesteśmy w UE, a tak naprawdę to jesteśmy najbiedniejszym krajem po 16 latach i co z tego że dotacje, drogi itd jak zarobki są żałosne... Więcej im wkładamy do koryta jak bierzemy na pewno.
Jak narazie dostajemy a napewno dostali byśmy więcej z UE gdyby rząd i samorządy pisały lepsze projekty, już nie mówię o tym ile przepadł przez niedbalstwo i machloje na szczeblu rządowym, gdyby nie UE to nic w tym kraju by nie było. Państwo jest biedne bo rozdaje nie swoje pieniądze tylko nasze i z kredytów w innych państwach. Niestety rozdawnictwo PiS tylko pogrąża kraj i nas wszystkich.

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka


Offline peter

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 395
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9687 dnia: Grudnia 05, 2019, 07:24:29 »
Kod79 piszesz jak typowy żebrak"dostajemy a napewno dostali byśmy więcej" to z kościoła idź pod katedrą żebraj to dostaniesz więcej."Gdyby nie Unia to nic w tym kraju by nie było" - Chiny nie należą do Unii i są potęgą gospodarczą. Jeżeli komuś nie podobają się zarobkii, system pracy może się zwolnić. Za tyle godzin miesięcznie gdzie dostaniesz taką kasę i zus i reszta opłacona.Robota nie jest ciężka i przy tej ilości godzin istnieje możliwość dorobienia. Zobacz ilu kolegów z pracy dorabia. Blisko Niemcy urlop i na szparagi i truskawki i euro w kieszeni.

Offline Promienista

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9688 dnia: Grudnia 05, 2019, 08:16:40 »
Nie no rzeczywiście super. Pracujmy w Zakładach, bo tutaj można sobie dorobić po godzinach! Chyba nie po to się idzie do  pracy na "etat"... a tak mówiąc szczerze to stawka jest raczej słaba. Co z tego że trochę mniej godzin  skoro praca jest zmianowa? Za pracę w tym trybie wypłata powinna być zdecydowanie większa.

Offline zaksiu

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9689 dnia: Grudnia 05, 2019, 09:50:20 »
    ??? ??? ? O co "kaman" Wszystko wpożo.?
Jeżeli komuś nie podobają się zarobkii, system pracy może się zwolnić. Za tyle godzin miesięcznie gdzie dostaniesz taką kasę i zus i reszta opłacona.Robota nie jest ciężka i przy tej ilości godzin istnieje możliwość dorobienia. Zobacz ilu kolegów z pracy dorabia. Blisko Niemcy urlop i na szparagi i truskawki i euro w kieszeni.
  :o :o :o  Jak bym słyszał związkowca przed spotkaniem u prezesa w sprawie podwyżek. ;D ;D ;D
« Ostatnia zmiana: Grudnia 05, 2019, 09:59:09 wysłana przez zaksiu »