Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6783301 razy)

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9555 dnia: Października 02, 2019, 16:50:50 »
http://www.zzprc.pulawy.pl/print.php?type=N&item_id=1552

Tam cały czas zz działają dla pracowników. I każde pismo i każda odpowiedź na pismo publikują. U nas jakoś ciężko z informacjami...

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 586
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9556 dnia: Października 02, 2019, 16:57:58 »
Bo nasze ZZ są mocno zacofane w dziedzinie przekazywania informacji. Ile związków prowadzi na bieżąco swoj profil na "social media"? Dobrze, że niektóre wiedzą co to WWW, bo do niedawna wszystko było tylko na telefon, bądź kontakt osobisty w biurze.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9557 dnia: Października 02, 2019, 17:03:53 »
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9558 dnia: Października 02, 2019, 17:12:56 »
MZZPRC prowadzi i stronę WWW i Facebooka. Od dawna.
http://mzzprc.com/O-nas
https://www.facebook.com/policemzzprc/
« Ostatnia zmiana: Października 02, 2019, 17:14:47 wysłana przez An_na »

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 586
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9559 dnia: Października 02, 2019, 17:29:41 »
Jeden związek na pięć, szok i niedowierzanie. Prowadzić to jedno, prowadzić na bierząco to co innego.

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9560 dnia: Października 03, 2019, 11:27:31 »
Jeszcze stronę ma Solidarność, ale tam głównie można znaleźć info o pielgrzymkach :D lub mało istotnych rzeczach dla samego pracownika.


50 lat minęło, dużo ludzi się przewinęło, miłe wspomnienia na pewno i płyta z Lenonem...

« Ostatnia zmiana: Października 03, 2019, 11:33:35 wysłana przez policzek »

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9561 dnia: Października 03, 2019, 11:48:16 »
An_na chodzi o inf krok po kroku, co np prezes odpowiedział na pismo itp, a nie tylko wygodne rzeczy raz na 3 miesiące. Konkretne informacje dla ludzi. Nie wszystko jest tajemnicą Zakladową. Ile my wogule dostajemy dziennie na posiłki? U nas ceny chyba też poszły w górę? Czy tylko w Puławach? Czas ruszyć trochę 4 litery z tych zz foteli i działać bo szmal to zganiacie a nic nie słychać żebyście działali coś dla nas. Tam podwyżki dostają po 600 nie po 200. Ludzie się wkoncu zmobilizują i Was też oleją...

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9562 dnia: Października 03, 2019, 12:52:41 »
fafik- prezes odpowiedział, że jubileusz 50 lecia spółka obchodziła hucznie w 2015 roku.
Napisałam przecież http://radioszczecin.pl/276,3036,50-lat-polic-zaklady-swietuja-rozmowa&sp=165  Pan pracuje w Zakładach a nie zna Pan Regulaminu i wartości zasilenia na posiłki? 9 zł dziennie.
Nie rozumiem dlaczego cokolwiek porównuje Pan do Puław. To osobne spółki, każda ma inne przychody, koszty, wyniki, inne przychody na pracownika. W grupie jest jeszcze blisko 60 spółek.
A tak wogóle to w Puławach tak nas postrzegają:
https://www.facebook.com/1123124531048369/posts/3008730332487770?sfns=mo

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. U nas nigdy nie będzie tak samo jak w Puławach a w Puławach jak u nas. Teraz podpisano wzrost jubileuszówek, w Puławach nie.
« Ostatnia zmiana: Października 03, 2019, 13:03:12 wysłana przez An_na »

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9563 dnia: Października 03, 2019, 14:32:56 »
Tak, tylko ze podwyżka jubileuszówki to pieniądz raz na 5 lat, a podwyżka wynagrodzenia to kasa co miesiąc, taka mała różnica. Ja już od dawna mówiłem ze zwiazków w tym zakladzie stanowczo jest za duzo. Po drugie nasze ZZ zawodowe nigdy nic nie wywalczyły pracownikom, z reguły podpisują, to co zarząd podsunie, i tyle. Wcale nie dziwne, że postępują jak postepują, bądź co bądź pensje wysokie a premia czy się stoi, czy się leży 100% sie należy, a pracownik musi sie martwic ile dostanie.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9564 dnia: Października 03, 2019, 14:45:27 »
Ale Pan głupoty wypisuje.

Offline siwydzban

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9565 dnia: Października 03, 2019, 15:44:36 »
Problem leży w tym że zwiazki o każdym kolejnym wniosku informują na stronie lecz nie publikują odpowiedzi prezesa stąd flustracja ludzi na tym forum. O podniesieniu jubileuszówek z tego co mi wiadomo żadnego wniosku nie było chyba że nie widziałem. Jubileuszówki ok ale proszę spojrzeć na nowych pracowników.Oni skorzystają z tego dopiero za 10 lat a umówmy sie że pensje na start nie są zbyt duże. Dlatego liczą na jakieś informacje odnośnie nagrody po tym jak po na stronie opiblukowane zostały wnioski on wypłacenie nagrody. Pozdrawiam

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9566 dnia: Października 03, 2019, 16:00:36 »
Związki mają swoich członków i wiem, że bardzo chętnie z nimi rozmawiają szeroko i merytorycznie. Zapraszam Pana do związku gdzie Pan przynależy. Nie rozumiem frustracji. Skoro nie ma odpowiedzi publikowanych tu czy ówdzie to może po prostu ich nie ma. Odnośnie podniesienia jubileuszówek wniosek był z 2 lata temu i sporo czasu było to uzgadniane.
« Ostatnia zmiana: Października 03, 2019, 16:36:10 wysłana przez An_na »

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9567 dnia: Października 04, 2019, 01:15:40 »
Związki mają swoich członków i wiem, że bardzo chętnie z nimi rozmawiają szeroko i merytorycznie. Zapraszam Pana do związku gdzie Pan przynależy. Nie rozumiem frustracji. Skoro nie ma odpowiedzi publikowanych tu czy ówdzie to może po prostu ich nie ma. Odnośnie podniesienia jubileuszówek wniosek był z 2 lata temu i sporo czasu było to uzgadniane.


Post Merge: [time]Październik 04, 2019, 01:29:47 [/time]


Post Merge: Października 04, 2019, 11:09:23
Chyba trochę Pani poleciała. Owszem rozmawiają tylko w sposób taki żeby nas zbyć a konkretnego noc nie powiedzieć
(i bez pytań czy byłem).  Dla zwykłego "Kowalskiego" czyli też dla mnie dwa tysiące to spora kwota (dla Pani może nie za bardzo) i np. ja czekam na oficjalną odpowiedź, a tu nic. Informowanie ludzi przez zz to tragedia u nas. O każdym kroku powinni informować a nie wielkie tajemnice. Mam nadzieję że ludzie wkoncu zaczną ich też zlewać jak oni nas. Porównuję do Puław raczej przepływ informacji. Aczkolwiek czy według Pani tam ceny poszły w górę a u nas nie? Tam można wystosował pismo u nas nie? Tam można dostać odpowiedź na pismo (I TAKĄ PRZEKAZAĆ INFORMACYJNIE DLA PRACOWNIKÓW) u nas nie? Po Pani akurat się nie spodziewałem tego, że Pani frustracji nie zrozumie. Wręcz odwrotnie.
« Ostatnia zmiana: Października 04, 2019, 11:09:23 wysłana przez fafik »

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9568 dnia: Października 04, 2019, 18:18:15 »
Ale Pan głupoty wypisuje.
jak przypuszczam ten post dotyczył mnie, wiec:

- przez ostatnie lata ZZ podpisały to co zarzad zaproponował, co wywalczyły więcej od propozycji zarządu ?
- czy nie jest prawda, ze związkowcy w biurowcu mają 100% premii co kwartał bez względu na wysokość produkcji.
- co związki załatwiły w kwestii zmiany premiowania, od stycznia nic, no  bo chyba w styczniu miały  byc zmiany.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9569 dnia: Października 05, 2019, 18:16:53 »
Fafik- w Puławach prezesem jest pan Krzysztof Bednarz, u nas pan Wojciech Wardacki. To odrębne samodzielne spółki dlatego nie rozumiem porównań (i frustracji z tym związanej- grupa liczy z 60 samodzielnych spółek-pracownicy  Police Serwis nie mają ani nagrody rocznej, ani takiej jak u nas  premii, ani takiego socjalu, ani takiego systemu i  dodatku zmianowego- tego Pan nie zauważa).
RPzpl- nie czuję się adwokatem zz. To co dobre i wygodne szybko idzie w zapomnienie.