Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6758663 razy)

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8970 dnia: Stycznia 10, 2019, 22:51:12 »
Zaległy urlop mssz zaplanowany na ten rok, więc kazde niezaplanowane wolne wiąże się z UŻ.

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8971 dnia: Stycznia 11, 2019, 06:51:07 »
I jeszcze jedno pytanie.Czy muszę iść na planowany urlop jeżeli nie potrzebuję?Np. nie wypalił mi wyjazd siedział bym w domu?Jak to wygląda w ZCH?
Najzwyczajniej w świecie przenosisz urlop na inny termin.

Offline motyl

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8972 dnia: Stycznia 12, 2019, 20:14:46 »
O ile Twój przełożony (albo ten jeszcze szczebel wyżej) wyrazi zgodę.

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8973 dnia: Stycznia 18, 2019, 20:25:49 »


W dniu wczorajszym odbyło się spotkanie organizacji związkowych z pracodawcą odnośnie skracania czasu pracy. Wstępnie jako zespół uzgodniliśmy rekomendację, że przez najbliższe trzy lata zostaną zlikwidowane tzw. R. zaczynając stopniowo od najbliższego okresu rozliczeniowego. Pracownicy jednozmianowi otrzymaliby dodatkowe dni wolne. W 2019 roku 3 dni, w 2020 roku dwa dni i w 2021 dwa dni. W sumie ddw od 2021 roku będzie liczyło 10 dni. Będzie to powrót do stanu przed kryzysem w 2008 roku. Prawdopodobnie będzie możliwość wybierania godzinowego ddw, np 4 godzin.
Skrócone byłyby również 3 bop 2 bop, jednocześnie organizacje związkowe ponownie zwróciły się o likwidację 3 bop i zamianę na 5 bop. Czekamy teraz na decyzję Zarządu GA ZCh Police SA.
https://solidarnosczchpolice.blogspot.com


Nowa strona solidarności, częste newsy. Ciekawe jak długo. Szkoda  że reszta związków zapomniała o swoich stronach www.

« Ostatnia zmiana: Stycznia 18, 2019, 20:27:39 wysłana przez policzek »

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8974 dnia: Stycznia 18, 2019, 23:52:02 »
Policzek_tak, pracujemy nad tym tematem od dłuższego czasu. Temat czasu pracy i jego skrócenia był omawiany wielokrotnie. Jest też przedmiotem porozumienia płacowego. Omawialiśmy ten zakres na Zarządzie. Zyskał przychylność Zarządu. Informacja oficjalna zostanie opublikowana zgodnie z niepisaną umową  po podpisaniu porozumienia.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 19, 2019, 00:05:03 wysłana przez An_na »

Offline Gagarinowicz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 143
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8975 dnia: Stycznia 19, 2019, 16:07:31 »


W dniu wczorajszym odbyło się spotkanie organizacji związkowych z pracodawcą odnośnie skracania czasu pracy. Wstępnie jako zespół uzgodniliśmy rekomendację, że przez najbliższe trzy lata zostaną zlikwidowane tzw. R. zaczynając stopniowo od najbliższego okresu rozliczeniowego. Pracownicy jednozmianowi otrzymaliby dodatkowe dni wolne. W 2019 roku 3 dni, w 2020 roku dwa dni i w 2021 dwa dni. W sumie ddw od 2021 roku będzie liczyło 10 dni. Będzie to powrót do stanu przed kryzysem w 2008 roku. Prawdopodobnie będzie możliwość wybierania godzinowego ddw, np 4 godzin.
Skrócone byłyby również 3 bop 2 bop, jednocześnie organizacje związkowe ponownie zwróciły się o likwidację 3 bop i zamianę na 5 bop. Czekamy teraz na decyzję Zarządu GA ZCh Police SA.
https://solidarnosczchpolice.blogspot.com


Nowa strona solidarności, częste newsy. Ciekawe jak długo. Szkoda  że reszta związków zapomniała o swoich stronach www.



 ta strona to jakaś kpina xD dziecko w gimnazjum robi lepsza stronę na zaliczenie, ja jestem ciekaw jak będzie wyglądał temat szkoleń po zlikidowaniu R, teraz wiekszość z nich odbywa się właśnie na R.

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8976 dnia: Stycznia 20, 2019, 19:41:37 »

W sumie to masz rację, solidarność nigdy nie widoczna dla szarego pracownika, a raptem postanowili się jakoś pokazać.
Nigdy za nimi nie byłem ze swoich powodów i nigdy nie będę, a swoim postem chciałem pobudzić inne związki, by prowadziły swoje strony www i o nich nie zapominały. Nie każdy ma dostęp do intranetu.

Offline maks

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8977 dnia: Stycznia 24, 2019, 15:00:02 »
Kochani pytanie: Czy ktoś ubiega się o odszkodowanie za lakier. Czas oczekiwania u was to jaki jest? Bo wydaję mi się, że coś tu jest nie tak z okresem na odszkodowanie . Kiedyś było to już po 1,5 miesiąca a teraz to po 1,5 roku i jeszcze więcej.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8978 dnia: Stycznia 24, 2019, 17:58:18 »
Temat wałkowany do bólu w tym wątku. Przewiń i poszukaj kilka stron wstecz.
Bez asa, który wie jak zawalczyć o odszkodowanie marne szanse.
Azoty mają gdzieś twoje mienie i nie poczuwają się do obowiązku zapłaty za wyrządzone szkody. Podobno przez wcześniejsze nadużycia i wyłudzenia odszkodowań. Nawet takiego pierda nie dali rady ogarnąć.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8979 dnia: Stycznia 25, 2019, 09:48:21 »
Skończyło się eldorado dla Januszy, co to po 5 samochodów w roku mieli, najlepiej w kombi co by za lakier jak najwięcej wyrwać. Obwiniacie tylko zakład, podziekujcie swoich kolegom  bo każdy z Was pewnie takiego cwaniaka zna.

Offline zaksiu

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8980 dnia: Stycznia 25, 2019, 10:13:18 »
A kto zabroni mi mieć kilka aut i je systematycznie wymieniać(chyba że bliskie jest Ci centralne sterowanie kto ,jak ,ile,). Jest wina jest kara i wszystko w temacie.

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8981 dnia: Stycznia 25, 2019, 10:32:16 »
Typowe, zawsze jest wymówka ,kto mi zabroni. Jam jest najmadrzejszy. Za błędy niektórych teraz płacą wszyscy. Ciekawe czy teraz zmieniasz 5razy auta w roku.


I nawet gdybyś miał te kilka aut w co wątpię, to jeździł byś jednym do pracy  a nie kilkoma. A pojadę ta szóstkę tym, a następna innym, niech mi wszystko zniszczy, bo czemu ma jeden :D
« Ostatnia zmiana: Stycznia 25, 2019, 10:39:04 wysłana przez policzek »

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8982 dnia: Stycznia 25, 2019, 11:52:06 »
To że Ty jeździsz jakimś trupem i masz go gdzieś, ma się nijak do tego że ktoś walczy o swoje.
Wałki z pewnością się zdarzały, ale wystarczyło uszczelnić system i wyłapać wszystkich cwaniaków. Jak - bardzo prosto - zgłaszając szkodę masz do wyboru albo gotówka albo naprawa bezgotówkowe. Bierzesz gotówkę to z automatu jesteś z przyszłych roszczeń kasowane na tym aucie. Wybierzesz naprawę, którą wykonuje wskazany warsztat - masz otwartą furtkę do przyszłych roszczeń.
Pozatym istnieją specjalne firmy które zajmują się wymuszaniem odszkodowań i to do nich Azoty powinny się zwrócić w razie jakichkolwiek podejrzeń
« Ostatnia zmiana: Stycznia 25, 2019, 12:03:38 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8983 dnia: Stycznia 25, 2019, 11:59:22 »
Sorry, nie chwaląc się, ale moje auto jest więcej warte niż setki trupów zgłaszanych na lakier. Bawi mnie te oburzenie, każdy wie jak to z tym było w zakładach.

Offline maks

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8984 dnia: Stycznia 25, 2019, 12:57:33 »
Ale jak ktoś zgłosił np. jedno auto a nie 5 i nie kombinował. To też będzie się zaliczał do złodziei odszkodowań. Bo teraz to chyba wszyscy są podejrzani niezależnie czy ubiegasz się na jedno auto czy na 5.