Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6784616 razy)

Offline duch

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 42
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8745 dnia: Listopada 07, 2018, 13:49:20 »
Jeżeli nie likwidacja to chociaż prawo do "nieobecności usprawiedliwionej nieplatnej"
A dlaczego mają mieć nie płatne zmianowcy, skoro jedno-zmianowcy będą mieli dzień wolny płatny ???

Offline hdmi

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8746 dnia: Listopada 08, 2018, 08:18:38 »
12 listopad.Nowa ustawa,podpis prezydenta,a jak wygląda sprawa pracowników zmianowych?


Offline AAK

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 30
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8747 dnia: Listopada 08, 2018, 08:32:27 »
A jak ma niby wyglądać? Mają zatrzymać wszystkie wytwórnie, żeby zmianowi mieli wolne...

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8748 dnia: Listopada 08, 2018, 08:49:49 »
12 listopad.Nowa ustawa,podpis prezydenta,a jak wygląda sprawa pracowników zmianowych?


Tak w jak inne dni państwowe i religijne ?   Pracujemy pracujemy :)

Offline Sikora

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8749 dnia: Listopada 08, 2018, 10:30:18 »

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
« Ostatnia zmiana: Listopada 08, 2018, 10:45:25 wysłana przez pol »

Offline Gagarinowicz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 143
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8751 dnia: Listopada 08, 2018, 10:44:20 »
nie wieże żeby  ceny gazu i prądu aż tak wpłynęły na wyniki :o  "Zysk netto spółki po trzech kwartałach wyniósł tylko 7,65 mln zł. Rok temu było to ponad 453 mln zł."[/size][/color]

Offline maks

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 60
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8752 dnia: Listopada 08, 2018, 13:25:28 »
Nie pisz bzdur człowieku. Za trzy kwartały przy skonsolidowanym sprawozdaniu za 3 kwartały jest minus 34 mln zł, natomiast przy jednostkowym sprawozdaniu mamy zysk około 33 mln. Dlatego jest minus ponieważ mieliśmy jednorazowy odpis za Senegal około 36 mln.

Offline Gagarinowicz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 143
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8753 dnia: Listopada 08, 2018, 13:26:55 »
człowieku to są wyniki całej grupy

Offline maks

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 60
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8754 dnia: Listopada 08, 2018, 13:38:11 »
Pisałem o Policach. Jeżeli chodzi o całą grupę to masz rację. Natomiast jest to forum na temat spółki Police a nie Tarnowa.

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8755 dnia: Listopada 08, 2018, 13:57:50 »
No i fajnie, że wniosek poszedł. Kwestia czy przeszedl?

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8756 dnia: Listopada 08, 2018, 16:50:53 »
Te wszystkie R-ki w kosmos powinni wypier....

Offline Gagarinowicz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 143
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8757 dnia: Listopada 09, 2018, 11:08:04 »
ciekawe jak wyniki finansowe odbiją się na negocjacjach płacowych... Mam pytanie do osób pracujących na zakładach, głównie młodych pracowników ( może ktoś odpowie szczerze )  ile lat pracujecie, z jaką stawką zaczynaliście i ile macie aktualnie

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8758 dnia: Listopada 09, 2018, 13:01:39 »
11 lat temu, przyjęty ze stawką 1240zl, 2 umowy jedna na pół roku, później na rok i na stałe, żadnej podwyżki przy tych umowach. Obecnie mam 3400zl.


Dlatego śmieszy mnie to, że ktoś przyjdzie popracuje rok i myśli  że niewiadomo co mu się należy. Ja na swoje 3400 musiałem pracować 11 lat.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8759 dnia: Listopada 09, 2018, 14:33:44 »
Dlatego śmieszy mnie to, że ktoś przyjdzie popracuje rok i myśli  że niewiadomo co mu się należy. Ja na swoje 3400 musiałem pracować 11 lat.

Wiesz, to tak nie do końca działa. Teraz mamy inne czasy, wtedy były inne (kurła, kiedyś to było). Kiedyś Zakład bardziej liczył się na rynku jako pracodawca, obecnie konkurencja jest większa, wybór jest większy i przede wszystkim świadomość człowieka jest większa. Pomijam już też większe ceny podstawowych produktów.

Jeśli młodych zatrudnia się na stawkach sprzed 10 lat to nie dziwne, że się zwalniają i uciekają. Mnie to w ogóle nie śmieszy jeśli ktoś po roku pracy domaga się nawet takich stawek jak ty masz po 11 latach. Bo takie gadanie "hurr durr, ja na mój piniondz pracował 11 lat, a młody od razu by chcioł" to takie trochę gadanie leśnych dziadków, którzy poglądami zatrzymali się w poprzednim ustroju.

To dobrze, że młody chce więcej i szybciej, jeśli wykonuje swoją pracę dobrze i sumiennie, zdobył doświadczenie i pracuje równie ciężko jak reszta ekipy to miałby nie dostać tej kasy tylko dlatego, że pracuje rok czy dwa zamiast 11 lat?
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln