Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6784246 razy)

Offline Gagarinowicz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 143
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8715 dnia: Października 16, 2018, 23:54:36 »
Jakies wieści odnośnie negocjajci placowych ?

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8716 dnia: Października 17, 2018, 00:25:08 »
Tylko Pani Aniu niech pani zauważy ze Transtech i Gaps w tamtych latach nie mieli nagrody a samochody były uszkodzone pójdźmy tez w druga stronę zęby pani miała tę nagrodę Gaps i  Transtech musi zapieprzać oczywiście tak samo jak ludzie pracujący na zch .... a żeby naprawiać  auto uszkodzone przez zch Police za własne pieniądze to musiałbym być chyba chory . pozdrawiam ;)
Dojenie się skończyło i niektórych to boli, a kogo boli? Nie tych, którzy zgłaszali jedno auto na kilka lat, tylko tych, którzy zgłaszali kilka na rok.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8717 dnia: Października 17, 2018, 06:46:19 »
Mnie boli, jak patrzę na swój nowy samochód zniszczony przez zakłady. Boli mnie, że mnie zbyli, że nie jestem pracownikiem z.ch. i nic się nie należy. W życiu nic nie dostałem od z.ch. - więc może nie oceniaj ludzi po sobie.
Sprawa oddana do kancelarii prawnej.
Będę informował o wyniku
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Siwy1

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8718 dnia: Października 17, 2018, 06:57:42 »
Panią Anie i innych decydentów z audic i passatów nie boli jak patrzą na swój zniszczony lakier na samochodzie... a to dlatego że auto jest służbowe i nie musieli oni długo i bez wyrzeczeń na ten samochód odkładać pieniędzy. Przy sprzedaży też nie będą musieli świecić oczami i tłumaczyć że przecież auto jeździło koło Wielkiej Syntezy Chemicznej i to normalne ze tak wygląda. Oni po prostu wezmą kolejne auta w leasing a firma zapłaci więc czym tu sie martwić?

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8719 dnia: Października 17, 2018, 09:46:46 »
Jakies wieści odnośnie negocjajci placowych ?
Ruszają w Piątek i zapowiada się, że będzie gorąco.
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8720 dnia: Października 17, 2018, 17:13:02 »
Siwy1_Aut służbowych jest bardzo mało ponieważ zmniejszyliśmy ich ilość. Użytkownicy aut płacą za ich użytkowanie zgodnie z ogólnodostępnym Regulaminem korzystania z aut służbowych, który został wdrożony w 2017 r. Użytkownik o auto ma obowiązek dbać. Dlatego proszę nie sugerować, że ktoś niszczy bezmyślnie mienie Spółki. Co do mojej osoby: prawo jazdy mam od ok 1992 roku. Pracuję w zakładach ponad 20 lat. Oprócz korzystania z auta służbowego posiadam również auto prywatne. Autem prywatnym dojeżdżałam do pracy (do Zakładów) do 2017 do kwietnia i nigdy nie nadużywałam możliwości odszkodowawczych. I na koniec powiem tak, ja jestem od tego aby m.in. pracować nad  wypracowaniem kwot na podnoszenie wynagrodzenia dla osób ciężko pracujących na zakładach, a nie od nabijania kabzy kancelariom prawniczym. Na rynku jest wzrost cen surowca, rolnicy są po klęskach związanych z suszą. Dwoimy się i troimy, aby ten czas gorszy przejść bez szwanku dla instalacji i pracowników. Susza i cofka powoduje wzrost zasolenia w Odrze, to kolejne finansowe wyzwanie które musimy udźwignąć aby instalacje działały. Problemów legislacyjnych jest ogrom a Pan nam tutaj ubliża. To irytujące ale i smutne biorąc pod uwagę, iż sam zakład potrzebuje blisko ćwierć miliarda rocznie na wynagrodzenia dla pracowników.  Wolę jak dziś na zarządzie podejmować decyzje kierunkowe o wzroście stawek dla jednej ze spółek niż szukać oszczędności, aby tym kancelariom płacić. Od tego jestem w zarządzie i nie będe wspierała akcji sądzenia się pracowników ze spółką tym bardziej, że Zakłady co miesiąc od lat dopłacacają do autobusu który dowozi pracowników z Polic na każdą zmianę.  To jest ich wybór i nie mnie oceniać ich kroki. Ja mam inne zadania do realizacji. I mając świadomość, że takie stanowisko przyspoży mi wrogów stanowiska swego nie zmienię choćbyście mnie kroili.
« Ostatnia zmiana: Października 17, 2018, 17:33:17 wysłana przez An_na »

Offline Siwy1

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8721 dnia: Października 17, 2018, 17:31:40 »
Nie chce mi się już dyskutować na temat uszkodzeń lakieru itd bo Pani musi reprezentować stanowisko pracodawcy i szerzyć te brednie o wielkiej syntezie i co się z tym wiąże. Myślę że gdyby dalej Pani jezdziła prywatnym autem do pracy i była "po drugiej stronie rzeczki" to inaczej by Pani mówiła. Dajcie mi samochód służbowy  ( też będę płacił za korzystanie z niego zgodnie z regulaminem ) a słowem się nie odezwe nt chlapania. Będziecie mogli tryskać tęczą z komina ile wam się podoba. Ale teraz to niszczycie moją własność i waszych pracowników którzy ciężko pracują i jeszcze robicie z nich domniemanych złodziei. Macie dane ludzi co po 8 samochodów mieli... to im przetrzymujcie i przeciągajcie rozpatrywanie roszczeń. A od uczciwych ludzi się.... odczepcie.
« Ostatnia zmiana: Października 17, 2018, 17:33:48 wysłana przez Siwy1 »

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8722 dnia: Października 17, 2018, 17:45:03 »
Proszę nie być wulgarnym. Nerwy to zły doradca. W internecie też nikt nie jest anonimowy.
Alez jeździłam 20 lat do zeszłego roku, przecież napisałam. Moje zdanie było takie same 15 lat temu, 10 lat temu, 5 lat temu i teraz. Nic się nie zmieniło. Wtedy też byłam za to zdanie atakowana. A nawet słyszałam, że jestem głupia że nie składam regularnie jak niektórzy.
Jeśli zakład Panu  coś zniszczył to od tego jest ścieżka prawna wynikająca z odpowiedzialności cywilnej. Ja Panu tej ścieżki ułatwiać nie będę utrudniać oczywiście też nie.
Nikt z nikogo nie robi złodzieji. Pracownicy wiedzą gdzie pracują i jakie nabywają z tego tytulu prawa  i dodatki wynikające z ZUZP.
« Ostatnia zmiana: Października 17, 2018, 17:49:00 wysłana przez An_na »

Offline Siwy1

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8723 dnia: Października 17, 2018, 18:20:50 »
Wulgarnym?...  :o

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8724 dnia: Października 17, 2018, 21:11:30 »
Nie ma takiej potrzeby.
Rozumiem.Przyleci Morawiecki elektrycznym samolotem i wielkim cyrklem wyznaczy strefę zagrożenia
jestem gorszego sortu

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8725 dnia: Października 18, 2018, 07:37:22 »
Pracownicy wiedzą gdzie pracują
Ja na przykład nigdy nie pracowałem na zakładach (ani w okolicy) a też mam auto pochlapane.

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8726 dnia: Października 18, 2018, 10:53:54 »
Pani Anno, czy nie mogłaby Pani po zebraniach  Zarządu kilka zdań na temat spotkania napisać? Czy są to pilnie strzeżone rzeczy?

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8727 dnia: Października 18, 2018, 12:13:18 »
Chodzą słuchy, że w Logistyce mają odbyć się szkolenia, dzięki którym problemy wykazane w ankietach znikną.
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline lolek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8728 dnia: Października 18, 2018, 19:59:58 »
Wolę jak dziś na zarządzie podejmować decyzje kierunkowe o wzroście stawek dla jednej ze spółek
, co to znaczy,, wzrost stawek dla jednej ze spółek,, ?




Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8729 dnia: Października 18, 2018, 20:52:32 »
Fafik_niestety nie mogę. Tematy posiedzeń zarządu są tajemnicą przedsięborstwa i nie mogę tutaj w szczegółach pisać. Natomiast bardzo chętnie potozmawiam na spotkaniu z pracownikamy jeśli tylko ktoś zgłosi takową chęć i poświęci czas na spotkanie. Podjadę - najlepiej na popołudniowej zmianie lub w innym dogodnym czasie aby porozmawiać o tematach spółki i poodpowiadam na pytania. Do mnie kontakt poprzez telefon, emaila lub poprzez messenger, można też umówić się do biura 4005 lub poprzez LinkedIn. Założyłam również „służbową” stronę na facebooku gdzie zamieszczam informacje dotyczące pracowników i spółki. Tam też można do mnie napisać. https://m.facebook.com/Anna-Taroci%C5%84ska-Grupa-Azoty-Police-SA-339940956571103/
The Bill_tak, rozmawiamy na temat logistyki bardzo dużo w celu poprawienia tam miękkiego HR
Lolek_Transtech. Rozpoczęto negocjacje nt wzrostu stawek za poszczególne usługi.
« Ostatnia zmiana: Października 18, 2018, 20:54:53 wysłana przez An_na »