Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6785663 razy)

Offline lolek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8235 dnia: Lipca 29, 2018, 19:49:04 »
W pewnym momencie można było przejść na aparatowego do zakładu, ale jak to kalało czyjąś godność to już nie moja wina. Woleli dorabiac na umowach zlecenie. Taka jest prawda.
Jak Ty to sobie wyobrażasz , że elektryk, automatyk przejdzie na aparatowego , a usterki będzie usuwał...kto aparatowy ?
Możemy się zamienić, a zapomniałem ! Dla Was jest problem przejść na inną wytwórnie, wspomóc inną brygadę w sezonie urlopowym ( płacz na forum ) a tu trzeba będzie się wykazać znajomością wszystkich wytwórni ,sterowni lub rozdzielni ! Co wtedy zrobisz , napiszesz do Pani Ani , że nie pojedziesz na inny wydział np. na Białą Górę ?

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 586
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8236 dnia: Lipca 29, 2018, 20:17:00 »
W pewnym momencie można było przejść na aparatowego do zakładu, ale jak to kalało czyjąś godność to już nie moja wina. Woleli dorabiac na umowach zlecenie. Taka jest prawda.
Bzdury piszesz. Nigdy tak nie było. Przejść z aparatowego na pracownika GAPS - droga wolna. Przejść z pracownika GAPS na aparatowego - zupełnie co innego. Poprzechodzili tylko C,i którzy mieli koneksje i zapewnione miejsce po zwolnieniu się z GAPSu.

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8237 dnia: Lipca 29, 2018, 23:13:04 »
Znam osobiście dwóch pracowników byłej automatyki, którzy mieli taką możliwość  ale nie skorzystali. I nie pisz mi, że piszę bzdury, bo równie dobrze ja tobie mogę to napisać.


To tutaj pracownicy gaps jęczą jakby co teraz.
« Ostatnia zmiana: Lipca 29, 2018, 23:16:36 wysłana przez policzek »

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 586
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8238 dnia: Lipca 30, 2018, 08:26:53 »
Zapytaj w kadrach o przejściach, tam też powiedzą ci jak wygląda sytuacja skoro Ty wiesz lepiej.
Dwóch panów z automatyki to nie kilka setek tam pracujących. To, że oni dostali taką możliwość, nie oznacza, że każdy tak miał.
« Ostatnia zmiana: Lipca 30, 2018, 08:43:37 wysłana przez Qba99 »

Offline Gagarinowicz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 143
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8239 dnia: Lipca 31, 2018, 10:56:10 »
ile wy zarabiacie w gapsie ? pytam szczerze nowo przyjęty aparatowy ma teraz stawkę ~2250

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 586
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8240 dnia: Lipca 31, 2018, 11:13:02 »
Problem w GAPSie jest taki, że tu nie ma sztywno przyjętej stawki dla nowych pracowników. Wszystko zależy od tego ile się wynegocjuje na rozmowie z kierownictwem. Stawki są kosmicznie rozmyte. Są tacy którzy dostają 2250 i są tacy którzy na starcie dostają 4500.
Jak pokazuję życie, nie ma to nic wspólnego z posiadaną wiedzą/umiejętnościami.
« Ostatnia zmiana: Lipca 31, 2018, 11:15:40 wysłana przez Qba99 »

Offline kier

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8241 dnia: Lipca 31, 2018, 17:30:52 »
Wszystko zależy od tego
czy się przychodzi pracować czy jest sie znajomym "królika". to cała prawda- robol dostanie malutko, a ten, co to kogoś tam zna, nie dość, że zostaje specjalistą do spraw ....., to jeszcze dostaje dużo większa kasę

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8242 dnia: Lipca 31, 2018, 22:53:57 »
Co tam Wy, zwykłe szaraki możecie wiedzieć o podwyżkach i zarobkach w zch. Poproście i pomoc polickich misiewiczów (brzęcki, tokarczyk i tam trzeci z ledwo liceum skończonym) jak się doi firmę. 300 K rocznie za stanowiska z dupy. A może im się poprostu należało, za ciężką pracę, a Wy się opier.dalacie
« Ostatnia zmiana: Lipca 31, 2018, 22:55:29 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Policzanin_2

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 203
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8243 dnia: Sierpnia 01, 2018, 08:49:42 »
Przecież zarządom spółek nie jest na rękę przejście pod zakłady.Oni mają tam high life.

Offline kier

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8244 dnia: Sierpnia 02, 2018, 16:52:00 »
przejście pod zakład to mrzonka. może i zch chciałoby u siebie ludzi, ale raczej tylko tych fizycznych i z niższego szczebla zarządzania. tylko co zrobić z pozostałą połową? :o :o :o

Offline wladcaszerszeni

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8245 dnia: Sierpnia 05, 2018, 17:25:43 »
Witam , do kogo tu pójść  zęby coś się ruszyło z odszkodowaniami za lakier  i nie chodzi mi tu o firmę  cito  ,  już wstyd takim autem jeździć 

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8246 dnia: Sierpnia 06, 2018, 13:17:12 »
Przewiń kilka stron wstecz. Pan Ziajka, czy jakoś tak
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline masamix

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8247 dnia: Sierpnia 06, 2018, 22:36:56 »
No drodzy Państwo jutro wypłata z premią. Zobaczymy o ile niższą to pokaże nam w jakiej kondycji jest ten najlepszy pracodawca w Polsce. Firma ma już takie problemy z zachęcaniem do pracy u nas nowych młodych pracowników że aparatowych na olxie szukają. ;) A niby 10 za bramą na moje miejsce.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 06, 2018, 22:38:55 wysłana przez masamix »

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 823
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8248 dnia: Sierpnia 06, 2018, 23:42:24 »
No drodzy Państwo jutro wypłata z premią. Zobaczymy o ile niższą to pokaże nam w jakiej kondycji jest ten najlepszy pracodawca w Polsce. Firma ma już takie problemy z zachęcaniem do pracy u nas nowych młodych pracowników że aparatowych na olxie szukają. ;) A niby 10 za bramą na moje miejsce.

Na olxie jak na olxie ale widzialem nawet na grupach polickich typu "sprzedam, kupie, zamienie" no ale na moje miejsce tez 10 za brama :D

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8249 dnia: Sierpnia 07, 2018, 07:54:15 »
A niby 10 za bramą na moje miejsce.

Chyba Ukraińców. xD
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln