Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6784268 razy)

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8145 dnia: Czerwca 16, 2018, 21:11:44 »

Offline maks

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 60
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8146 dnia: Czerwca 18, 2018, 15:27:53 »
Kochani mam pytanie w sprawie odszkodowań za lakier. Złożyłem wniosek w lutym a mamy już czerwiec, a tu cisza w eterze. Dlatego mam pytanie - czy wy też tak długo czekacie na odszkodowanie. Bo jak pamiętam jak była WARTA, to już po półtora miesiąca sprawy się kończyły.

Offline Suvi

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8147 dnia: Czerwca 18, 2018, 15:30:02 »
Sam muszę złożyć papierek

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka


Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8148 dnia: Czerwca 19, 2018, 08:51:38 »
Buty_informacyjnie, dziś rano podpisałam aneks do umowy z Supon na nowe obuwie, przetestowane Urugwnd 100 Klima S1 TPU, będą również dostępne buty Kobra S3. Dziś podpisałam umowę, „chwilę”należy poczekać na towar w magazynie. Nadal testowane są inne.

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8149 dnia: Czerwca 19, 2018, 11:22:52 »
Buty_informacyjnie, dziś rano podpisałam aneks do umowy z Supon na nowe obuwie, przetestowane Urugwnd 100 Klima S1 TPU, będą również dostępne buty Kobra S3. Dziś podpisałam umowę, „chwilę”należy poczekać na towar w magazynie. Nadal testowane są inne.
Super, dziękujemy. Będziemy testować

Offline masamix

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8150 dnia: Czerwca 19, 2018, 21:26:51 »
Buty_informacyjnie, dziś rano podpisałam aneks do umowy z Supon na nowe obuwie, przetestowane Urugwnd 100 Klima S1 TPU, będą również dostępne buty Kobra S3. Dziś podpisałam umowę, „chwilę”należy poczekać na towar w magazynie. Nadal testowane są inne.
Super, dziękujemy. Będziemy testować
Policzek leć odrazu jak się pojawią i melduj.
Taki żarcik trzech pracowników rozmawia. -Ty widziałeś na forumów piszą o butach. Jakie masz 1.Gekony 2.Kajmany 3.Skorpiony. I każde nie wygodnę ...
Pomysł przyszedł taki w Chinach robią takie same na tej samej taśmie tylko nitke zmieniają. Wymieszają. W kontenerze przypłynie a w Polsce mają tylko nadruki na języki i sie zastanawiają jakiego jeszcze zwierzątka nie było.

Post Merge: Czerwca 19, 2018, 21:52:24
Człowieku pojawiles się raptownie po okazaniu podwyżek i liczysz na oklaski? Przecież to każdy widzi, że reprezentujesz kogoś kto chce zaszkodzić obecnej władzy. Jesteś takim trolem, który teraz będzie burkal i we wszystkim widział problem. Twoje indywidualne podwyżki zachowaj dla siebie, jeden co roku dostawał, a drugi wcale. Sprawiedliwośc
Heh nie mogłem sobie przypomnieć który to był taki mądry. I swoim wpisem mnie zachęcił do założenia konta. (niestety bardzo trudno się szuka po wcześniejszych komentarzach ale udało mi się)
Człowieku pisałeś jeszcze wcześniej na temat młody sie rozwija, stara i zdobywa uprawnienia. Taki twój ambitny pracownik.Czytając Panią Anie i innych baronów że podwyżki indiwidualne są w gestii kierowników . Dowiaduje się że Dyrektor podpisał jego wniosek o podwyżkę a w biurowcu bez żadnego argumentu ani wyjaśnień wniosek przepadł . Potem czyta komentaż Sami Swoi sprawdza w źródle że 5500 zł miesięcznie dostaje podwyżki jakiś znajomek królika to ma prawo się w.... Potem ogląda telewizje i wszędzie widzi pieniądze wydawane na lewo i prawo Z Grupy Azoty
« Ostatnia zmiana: Czerwca 19, 2018, 21:52:24 wysłana przez masamix »

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8151 dnia: Czerwca 20, 2018, 17:11:01 »
Byłem dziś odebrać nagrodę rzeczową w konkursie na najlepsza brygadę, i zauważyliśmy jedna rzecz, kierownik i st. mistrz, otrzymali nagrody również (mimo ze nie należą do żadnej brygady) na dodatek każdy z nich dostał inną niż nagrodzona brygada.  Wiec jaki wnioski sam się  nasuwa.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline syberianhusky

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8152 dnia: Czerwca 20, 2018, 20:53:53 »
Czy u Was na wydziałach starsi mistrzowie też zachowują się delikatnie mówiąc buraczano?
Większość których znam zachowuje się jakby mieli szeroko pojętą swobodę i władzę. Szczególnie na popołudniówkach i nockach, kiedy kierownictwo i dyrekcja jest fizycznie nie obecna. Na rankach mało ich widać i wydają się być bardziej zorganizowani w czasie. Na innych zmianach siedzą, gadają z brygadzistami (jest ich dwóch, czasu mają duuuuzo). I jest haa haa i haa haa.
Aparatowi zwykli robole w pyle przy łopatach, gracach lub na załadunkach bez końca.
pracuję krótko, może ze mną jest coś nie tak
Jak z tym jest u Was?

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8153 dnia: Czerwca 20, 2018, 21:00:45 »
Na bieli akurat brygadzisci przeważnie maja stanowiska, a w szczególności teraz w okresie urlopowym. Zresztą starszy mistrz jest tylko na rankach.

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8154 dnia: Czerwca 20, 2018, 22:09:31 »
Byłem dziś odebrać nagrodę rzeczową w konkursie na najlepsza brygadę, i zauważyliśmy jedna rzecz, kierownik i st. mistrz, otrzymali nagrody również (mimo ze nie należą do żadnej brygady) na dodatek każdy z nich dostał inną niż nagrodzona brygada.  Wiec jaki wnioski sam się  nasuwa.
przecież to nie od dziś dostają...przewiduję że cała piwnicę mają już tych nagród...w końcu w ciągu całego roku trochę tego jest,a na myśl mi się nasuwa to samo co Tobie...co oni mają wspólnego z jakąkolwiek z brygad? Bo z mojego punktu widzenia nie mają nic wspólnego...szkoda ,że nikt z tych co są u góry nie widzi tego że Ci państwo z wyżej wymienionych co kwartał tam ląduję i odbiera gratulację...w ogóle to jakiś absurd jest
« Ostatnia zmiana: Czerwca 20, 2018, 22:11:40 wysłana przez Wodnik Szuwarek »

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8155 dnia: Czerwca 21, 2018, 09:57:20 »
No tez tak przypuszczam, ale chodzi mi o to ze kierownictwo może sobie wybierać , a pracownicy nie. Ma być to zmienione, ale kiedy jak na razie trwają prace, a jak znam życie i realia w zch no to może do końca roku się wyrobią.  Co do bieli mają być  inne zasady i  sposób wybierania zwycięzcy, jest to spowodowane specyfikacja produkcji, która ni jak nie ma się do regulaminu konkursu. Uczciwie jestem ciekawy co wymyśla.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 21, 2018, 10:00:18 wysłana przez RPzpl »
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline aluwium

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8156 dnia: Czerwca 21, 2018, 12:50:33 »
No tez tak przypuszczam, ale chodzi mi o to ze kierownictwo może sobie wybierać , a pracownicy nie. Ma być to zmienione, ale kiedy jak na razie trwają prace, a jak znam życie i realia w zch no to może do końca roku się wyrobią.  Co do bieli mają być  inne zasady i  sposób wybierania zwycięzcy, jest to spowodowane specyfikacja produkcji, która ni jak nie ma się do regulaminu konkursu. Uczciwie jestem ciekawy co wymyśla.
Ktoś wie jaki jest regulamin tego konkursu ?

Offline AAK

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 30
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8157 dnia: Czerwca 21, 2018, 14:00:58 »
Dobre pytanie. Jaki jest regulamin? Kto przyznaje punkty i za co?

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8158 dnia: Czerwca 21, 2018, 14:45:04 »
to ten konkurs ma w ogóle jakiś Regulamin? ;) Regulamin jest zapewne  taki jaki sobie kierownictwo wymyśli...

Offline ROMUR

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 107
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8159 dnia: Czerwca 21, 2018, 15:23:28 »
to ten konkurs ma w ogóle jakiś Regulamin? ;) Regulamin jest zapewne  taki jaki sobie kierownictwo wymyśli...

Weź zero dodaj dwa odejmij trzy i wyjdzie która brygada