Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6785384 razy)

Offline Alternator

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 35
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8085 dnia: Maja 29, 2018, 15:29:07 »
Obojętnie jak byś nie zwyzywał uczestników tego forum, nie zrezygnują z możliwości wyrażania myśli jaką daje to narzędzie.Marne wypociny  :-* .

Offline Jeremiasz

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8086 dnia: Maja 30, 2018, 14:31:03 »
Pani Aniu, w zakładowym Intranecie pojawiła się informacja nt. cen pakietów ubezpieczenia w Lux-Med - podwyżki są znaczące - przy dwóch ubezpieczonych osobach płaciłem 38 zł, teraz będzie to 72 zł. Niestety nie został podany zakres nowego ubezpieczenia, a skoro znana jest jego cena, to musi być znany zakres świadczenia. Co miało wplyw na tak znaczące podwyższenie stawek, czy chodzi tu o pakiet stomatologiczny, czy inne czynniki mialy na to wpływ?

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8087 dnia: Maja 30, 2018, 15:43:21 »
Wychodzi na to , że Zakłady przestały dopłacać do ubezpieczenia... Obstawiam że, po raz kolejny, bez wiedzy ZZ. Podziekujmy Zarządowi!
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8088 dnia: Maja 30, 2018, 20:09:30 »
Nieprawda. Zakłady dopłacają niezmiennie 36 zł. Lux Med wypowiedział umowę, został ogłoszony przetarg do którego złosił się tylko lux med z tym samym pakietem ale ze wzrostami stawek. Ja na zarządzie zaproponowałam aby do komisji przetargowej ze strony Polic powolać oprócz przedstawiciela pracodawcy dwie osoby ze strony związków zawodowych. Zarząd przychylił się do propozycji. Sześć organizacji związkowych się spotkało i dwie organizacje związkowe zrzeszające w sumie więcej pracowników zakładów podały dwie osoby, cztery organizacje związkowe zrzeszające w sumie mniej pracowników zakładów podały dwie inne osoby i przegłosowały głosami 4:2. Teraz pewnie parę osób się na mnie poobraża ale to nie pierwszy raz. Jak ktoś działa na zasadzie „na złość mamie odmrożę sobie uszy” to takie mamy efekty. Wg mnie do komisji zostały powołane osoby, które nie miały pełnej wiedzy nt tego typu zakresu. Prosiłam jedną osobę, aby się wycofała bo nie zna tego zakresu ale osoba ta stwierdziła, że czas mu się nauczyć. Wcześniej w negocjacjach tych brał udział Jurek który świetnie się na tym zna oraz Andrzej. Jeździli na wszystkie spotkania, byli obaj bardzo aktywni i punktowali wszystko. Andrzej z racji bycia w radzie nadzorczej nie mógł być. Uważałam, że dobrymi negocjatorami bylibyGośliński Jurek z OPZZ i Poborski Arek z MZZPRC. Zz wybrały dwie inne osoby. Dlatego proszę nie pisać „bez wiedzy zz” bo tutaj akurat wg mnie zz przynajmniej cztery miały pełną wiedzęPakiet stomatologiczny to jeszcze inna sprawa, która również ciągnie się przez odmienne stanowiska. Jakie jest moje zdanie? Uważam, że lux med do naszego kontraktu polickiego nie dopłaca i można było spróbować twardo ich cisnąć. Jak to było? Nie wiem. Wczoraj na zarządzie a potem na spotkaniu ze zz to omawialismy. Nie chcę pisać szczegółów ale zagotowało się we mnie i pewnie nie tylko we mnie. Gra zespołowa przynosi efekty, no ale cóż- chyba nie każdy to czuje. My jako zarząd zostaliśmy wczoraj postawieni przed ścianą. Mieliśmy do wyboru podpisać wynegocjowany pakoet albo go nie podpisać. Uchwała została podjęta po spotkaniu ze zz.

Post Merge: Maja 30, 2018, 21:51:31
Pakiet 51-dofiananowanie przez zakład 36-koszt dla pracownika wraz z podatkiem 21
Pakiet 102- dofinansowanie przez zakład 36- koszt dla pracownika wraz z podatkiem 72
Pakiet 167- dofinansowanie przez zakład 36- koszt dla pracownika wraz z podatkiem 131

Zakresy są bez zmian
« Ostatnia zmiana: Maja 30, 2018, 21:51:31 wysłana przez An_na »

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8089 dnia: Maja 30, 2018, 21:51:55 »
Ja na zarządzie zaproponowałam aby do komisji przetargowej ze strony Polic powolać oprócz przedstawiciela pracodawcy
My jako zarząd zostaliśmy wczoraj postawieni przed ścianą
Rozumiem że pracownicy wyznaczeni przez pracodawcę nie informowały Zarząd o postępach w pracach? Rozumiem że gdyby w komisji był przedstawiciel Pani związku oraz koalicjanta z poprzednich wyborów cena pakietu pozostała by na tym samym poziomie?
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8090 dnia: Maja 30, 2018, 23:20:08 »
Nie ma oczywiście takiej takiej gwarancji. Może tak może nie.
PS. Ja nie mam związku. Reprezentuję wszystkich pracowników niezależnie od ich przynależności lub nieprzynależności. Tworzenie podziałów jest ze szkodą dla wszystkich
« Ostatnia zmiana: Maja 30, 2018, 23:27:57 wysłana przez An_na »

Offline Kasztan

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8091 dnia: Maja 31, 2018, 01:21:08 »
Przecież 72zł to wciąż bardzo dobra cena za pakiet dwóch osób. Dotychczasowy był jak darmo!!!

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8092 dnia: Maja 31, 2018, 18:31:10 »
Przecież 72zł to wciąż bardzo dobra cena za pakiet dwóch osób. Dotychczasowy był jak darmo!!!
uwielbiam taki ludzi, rozbrajają mnie, normalnie nadziany gość, pracujący w zch Police, ale nie tylko on, kilku tu jest takich bogaczy, nie stają  za darmowa kiełbaska, pakiet lux med za tani,
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline Kasztan

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8093 dnia: Maja 31, 2018, 19:42:21 »
O co ci gościu chodzi???


Chyba nie powiesz, że 72zł za ubezpieczenie dla dwóch osób i specjalistów od ręki to dużo???!!! Dla jednej jeszcze mniej!

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8094 dnia: Maja 31, 2018, 20:44:19 »
Czytaj ze zrozumieniem, bo ja nie mam ochoty ani czasu aby tłumaczyć.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8095 dnia: Czerwca 02, 2018, 19:02:18 »

Doszły mnie słuchy o ambicjach nowego kierownika z LP2, który jest niesamowicie regulaminowy i podobno u niego pracuję się od gwizdka do gwizdka. Jak to się ma do regulaminów itd.? bo jeżeli nie dojeżdżam do pracy rowerem/samochodem tylko liczę na łącznik, który odjeżdża spod wydziału o 14:08, mam 8 minut na kąpiel i przebranie się, aby na niego zdążyć.


Dlaczego pojawiają się ludzie, którzy ciągle chcą utrudniać życie pracownikom? normy ciągle podwyższane, zyski itd., a im ciągle mało?
W jaki sposób można przyczynić się do odwołania tego typy człowieka? bo coś nie wydaje mi się, żeby długo ludzie z nim wytrzymali..

Offline andzeloputi

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8096 dnia: Czerwca 02, 2018, 19:44:56 »
Policzek musicie zrobić głosowanie na zmianie i jak będzie połowa za, to będzie odwołany.

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8097 dnia: Czerwca 02, 2018, 19:48:19 »
Policzek musicie zrobić głosowanie na zmianie i jak będzie połowa za, to będzie odwołany.

Jedna zmiana chyba nie ma takiej mocy? może chodziło Ci o zmiany? wszystkie A,B,C,D,E?
Swoją drogą takimi poczynaniami to on sam się odwoła. Bo regulaminowość będzie działać w obie strony.

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8098 dnia: Czerwca 02, 2018, 22:01:17 »
Policzek musicie zrobić głosowanie na zmianie i jak będzie połowa za, to będzie odwołany.

Dobre ;)

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8099 dnia: Czerwca 03, 2018, 05:58:23 »
Policzek musicie zrobić głosowanie na zmianie i jak będzie połowa za, to będzie odwołany.



XD
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln