Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6784746 razy)

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8055 dnia: Maja 24, 2018, 20:55:00 »
Co to za różnicą ile zarobiła. Ci Panowie szli do wyborów z hasłami, że ukrócą takie praktyki. Miało być czysto i transparentne. A jest dobra zmiana, ale dla swoich, dla partyjnych kacyków.
Policzek - bełkot (tych panów) to to łyknąłeś jak pelikan
« Ostatnia zmiana: Maja 24, 2018, 20:57:06 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8056 dnia: Maja 24, 2018, 21:19:38 »
Jakoś twoich wywodów za rządów PO tutaj nie było, mimo, że rzadzili tak samo. To jest dopiero obłuda.


Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8057 dnia: Maja 24, 2018, 21:30:47 »
Kolego coś Ci się pomieszało. Ja mam alergię na polityków wszelkiej maści (chociaż szczerze przyznam, że bliżej mi do liberałów). Przez 30 lat mieszają się między sobą, skaczą z lewa na prawo, kłamią, kradną i szczują naród przeciwko sobie. Sami żyją jak pączki w maśle, a my się żremy między sobą.Ot tyle i aż tyle.
Ale fakt - tak jak PiS, to na nerwy mi nikt nie działał
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline franczeska

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 238
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8058 dnia: Maja 24, 2018, 22:57:15 »
Ja też mam alergie na nich wszystkich jedni lepsi od drugich. I te hasła wyborcze że będzie się żyło lepiej wszystkim, praca i pokora albo postawa służby ale czy ta postawa musi kosztować aż 315 tysięcy.
http://www.powiat.policki.bip.net.pl/?p=document&action=show&id=16681&bar_id=9481

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8059 dnia: Maja 25, 2018, 19:35:58 »
Tylko, że jaką wy różnice odczuwacie po tej zmianie to ja nie wiem. Myślę, że wy tylko tak piszecie, bo inni tak mówią, cos na zasadzie chodzę do kościoła, bo inni chodzą, a jak nie pójdę to będę w ich oczach zerem. Normalny zjadacz chleba nie odczuwa różnicy, odczuwają tylko ci, którym coś zabrano. A reszta swoloczy kwiczy, nie wiedząc nawet dlaczego.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8060 dnia: Maja 25, 2018, 20:16:48 »
Jeszcze trochę to sam będziesz kwiczał jak ta swołycz. Kolejny raz się przekonuję, że jakakolwiek dyskusja ze zwolennikami pis'u kończy (i w sumie zaczyna) się inwektywami. Tak, jest takie trudne słowo. Chcesz dalej podyskutować to proponuję zmienić wątek, bo w tym już robi się za duże odejście od tematu zch. I sam sobie pomyśl ile za 100 zł kupiłeś zakupów rok temu, a ile do koszyka włożysz dzisiaj. No chyba, że mama robi Ci jeszcze zakupy, to faktycznie możesz tego nie zauważyć.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8061 dnia: Maja 25, 2018, 22:20:37 »
Daruj sobie. Benzyna za Tuska dochodziła do 6 zł, nazywali to wtedy kryzysem. Koniec tematu.

Offline bajdełej

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8062 dnia: Maja 25, 2018, 23:16:47 »
Jak ktoś jest uprzedzony, to już na zawsze. Jak Diakun zarabia od lat więcej niż prezydenci wielkich miast to jest OK i to nic, że funduje ludziom podwyżkę za podwyżką. Jak Dyrektor polickiego PECU zarabia 2 x więcej niż prezydent Szczecina to też jest fajnie. Na pewno ma to sens. Jak pani An_na z forum zarabia rocznie ponad 600 tysięcy to nie ma problemu, po co o tym pisać. Ale niech no któryś z tych z tych pisiorów gdzieś tam zaistnieje, to wtedy jest skandal i w ogóle inna sprawa.

Offline franczeska

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 238
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8063 dnia: Maja 25, 2018, 23:40:23 »
I faktycznie tak sobie myślę ile rok czy dwa lata temu płaciłam za śmieci, wodę, ścieki czy ciepło w mieście i wychodzi mi że teraz jest drożej i to o wiele i mama mi rachunków nie płaci. Mam pytanie kto odpowiada za te podwyżki?

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8064 dnia: Maja 26, 2018, 11:20:43 »
Tusk, no ale dziś mamy swoje święto w trzebieży, przygotowano nam multum atrakcji wiec bawmy się ;) ;) ;) .
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8065 dnia: Maja 26, 2018, 12:51:38 »
Daruj sobie. Benzyna za Tuska dochodziła do 6 zł, nazywali to wtedy kryzysem. Koniec tematu.

Sam sobie daruj ekonomisto domorosły.
Srednia cena ropy w latach 2011- 2014 to ok. 110 $
Bywało że dochodziła do 180 $ za baryłkę.
W roku 2015 kosztowała ok. 65 $
Dzisiaj ok. 70 $ za baryłkę

I przypomnę Ci słowa Kaczyńskiego z 2015 r. "W cenie benzyny ponad 50% to podatki. Trzeba to zmienić, ale do tego trzeba mieć odwagę i Państwo musi być uczciwe".
Dzisiaj wychodzi na to, że nie długo wprowadzą nowy/kolejny podatek na benzynę. To jedt ta odwaga?


Moderator - przenieś to do wątku o pis
« Ostatnia zmiana: Maja 26, 2018, 12:53:40 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8066 dnia: Maja 26, 2018, 13:56:10 »
no ale to przecież logiczne, skoro jest 500+, mieszkanie +, rodzice kalekich dorosłych też chcą dodatkowe 500 zł to wszyscy się na to musimy zrzucić. Dobro jednostek kosztem całego narodu.

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8067 dnia: Maja 26, 2018, 14:33:01 »
Nie ma to jak czekać półtora godziny na to by coś zjeść dzieckiem na dniach chenija

Offline Suvi

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8068 dnia: Maja 26, 2018, 14:59:12 »
Przecież to było do przewidzenia kolejki, kolejki...

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka


Offline SAMISWOI

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8069 dnia: Maja 26, 2018, 17:57:39 »
Janusz Jagielski, Radny Rady Miasta Szczecin, wiceprezes Zarządu Morskiego Portu Police- 228 tys. zł/rok
Marcin Matias, Radny Rady Miasta Szczecin, członek zarządu Grupy Azoty Police Serwis- 249,1 tys. zł/rok
Rafał Niburski, Radny Rady Miasta Szczecin, zajmuje się marketingiem w Klubie Piłki Siatkowej Chemik Police, -  72,8 tys. zł/rok