Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6783046 razy)

Offline ROMUR

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 107
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7905 dnia: Kwietnia 15, 2018, 07:48:11 »
Tzn. Zaraz po zakończeniu 1 kwartału. Słyszałem o takim przepisie, ale się nie znam. To są spekulacje, a nie potwierdzone info.
Witam
W zakładzie obowiązuje układ zbiorowy a jak się orientuję to niema tam nic o karach za nie wypłacenie w pierwszym kwartale nagrody rocznej.

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7906 dnia: Kwietnia 15, 2018, 09:16:48 »
nagroda jest za pierwszy kwartał. i nie jest możliwe by otrzymać nagrodę powiedzmy w połowie marca skoro okres jeszcze się nie skończył nie można go podsumować.
mnie interesuje czy związki zawodowe zamierzają coś zrobić z tymi niedzielami "bez handlu" mianowicie chodzi mi o to że spore grono ludzi pracuje w te niedziele bez handlu może jest możliwość wywalczyć jakieś dodatki dla tych ludzi ?

Offline ROMUR

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 107
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7907 dnia: Kwietnia 15, 2018, 11:09:28 »
 heineken
 piszemy o nagrodzie rocznej a nie o premii kwartalnej, związki mogą wpływać na pracodawcę tylko gdy pracownicy są w nich zrzeszone.

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7908 dnia: Kwietnia 15, 2018, 11:52:52 »
Aha ok, pomyliło mi się.

No ale co to za różnica czy dostaniesz pieniądze 1 kwietnia czy np 20 ? Ważne chyba że dostaniesz, jak dla mnie mogliby nawet wypłacać w grudniu, Najważniejsze by nagroda była.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7909 dnia: Kwietnia 16, 2018, 09:44:15 »
Czytam wpisy... i błagam: proszę raz na jakiś czas zerknąć do ZUZP przed napisaniem czegoś co nie ma odzwierciedlenia w Regulaminie pracy, załącznikach, regulaminach i porozumieniach, jeśli ktoś nie ma dostępu, zgubił pendrive który otrzymał przy zatrudnianiu się (dotyczy młodszych stażem) to proszę do mnie napisać tutaj na emaila, messengera lub whats app.
Nagroda roczna 8.5% wynagrodzenia rocznego to po prostu w przybliżeniu jedna wypłata za 2017 bez premii. (1 rok:12 miesięcy=8.333..) nie ma podanego terminu wypłaty, warunkiem jest zatwierdzenie przez Zarząd sprawozdań finansowych i oczywiście wyniki za poprzedni rok obrachunkowy.

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 379
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7910 dnia: Kwietnia 16, 2018, 11:46:17 »
Czytam wpisy... i błagam: proszę raz na jakiś czas zerknąć do ZUZP przed napisaniem czegoś co nie ma odzwierciedlenia w Regulaminie pracy, załącznikach, regulaminach i porozumieniach, jeśli ktoś nie ma dostępu, zgubił pendrive który otrzymał przy zatrudnianiu się (dotyczy młodszych stażem) to proszę do mnie napisać tutaj na emaila, messengera lub whats app.
Nagroda roczna 8.5% wynagrodzenia rocznego to po prostu w przybliżeniu jedna wypłata za 2017 bez premii. (1 rok:12 miesięcy=8.333..) nie ma podanego terminu wypłaty, warunkiem jest zatwierdzenie przez Zarząd sprawozdań finansowych i oczywiście wyniki za poprzedni rok obrachunkowy.
Pen drive Dla nowych pracowników? A to starym się nie należy? :p ja też bym chciała mieć taki fajny pen drive z logo naszej ukochanej firmy

Offline Suvi

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7911 dnia: Kwietnia 16, 2018, 12:05:43 »
Jak się przyjmowałem 5 lat temu to nie dawali pendrive.
Kolega przyszedł na początku roku to   "nie mieli" i ma się zgłosić za 3 miesiące ml

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka


Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7912 dnia: Kwietnia 17, 2018, 11:28:42 »
Dla niecierpliwych... Nagroda już jest na koncie.

Offline AAK

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 30
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7913 dnia: Kwietnia 17, 2018, 12:45:20 »
Wiadomo kiedy ogłoszenie wyniku przetargu na dostarczenia paczek pracownikom?

Offline maks

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 60
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7914 dnia: Kwietnia 17, 2018, 13:03:21 »
A co nie masz co jeść w domu. O plasterek sera będą mielić temat PAJACE!!!!!

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7915 dnia: Kwietnia 17, 2018, 13:48:03 »
Doładowanie kart przedpłaconych podarunkowych z okazji Dnia Chemika
Zasilenie kart przedpłaconych podarunkowych dla osób uprawnionych nastąpi ze środków Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
w dniu 18 maja 2018 r.
Osobą uprawnioną do otrzymania świadczenia jest pracownik Grupy Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A., zatrudniony i świadczący pracę na dzień 30 kwietnia 2018 r., z wyłączeniem Członków Zarządu Spółki oraz pracowników przebywających w dniu 30 kwietnia 2018 r. na urlopach wychowawczych, urlopach bezpłatnych oraz w areszcie lub Zakładzie Karnym.
W 2018 r., osoba uprawniona może otrzymać zasilenie przedpłaconej karty podarunkowej
z okazji Dnia Chemika w następującej wysokości:
Przychód na osobę
w rodzinie   Wysokość zasilenia karty (NETTO)
do 2 250,- zł    510,-zł
powyżej 2 250,-zł   500,-zł
Pracownicy zatrudnieni po dniu 28.02.2018 r., aby ubiegać się o świadczenie z okazji Dnia Chemika zobowiązani są do złożenia Wniosku o przyznanie świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych w formie bonu towarowego / przedpłaconej karty podarunkowej w Punkcie Obsługi Pracowniczej pok. 40, w NIEPRZEKRACZALNYM terminie do dnia 30.04.2018 r.
Wniosek dostępny jest:
•   w formie papierowej w Punkcie Obsługi Pracowniczej – Biurowiec Główny pok. nr 40,
•   w formie papierowej u operatorek czasu pracy oraz u kierowników komórek organizacyjnych,
•   w intranecie wg ścieżki: GZ -> GZL Dział Zarządzania Zasobami Ludzkimi -> Formularze do pobrania -> Działalność socjalna.
Wszelkie informacje w powyższej sprawie można uzyskać w Punkcie Obsługi Pracowniczej pod nr tel. 317 35 74 lub w Dziale Zarządzania Zasobami Ludzkimi pod nr tel. 317 42 72.
 *) w przypadku nie podania przez pracownika wszystkich wymaganych we wniosku informacji, Dział Zarządzania Zasobami Ludzkimi będzie zwracać wnioski do uzupełnienia.

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7916 dnia: Kwietnia 17, 2018, 16:29:05 »
Maks, pajacow to szukaj w gronie najbliższych.

Offline lolek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7917 dnia: Kwietnia 17, 2018, 18:59:46 »
Jak zostaną  nagrodzeni  pracownicy spółek córek, jak potraktuje je matka? Wydaje mi się, że jak by ich zabrakło  to by nie było tych zysków, premia kwartalnych  itp. !

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 586
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7918 dnia: Kwietnia 17, 2018, 21:38:38 »
Nie po to się tworzy spółki córki, żeby się później z nimi dzielić zyskami. One są od czego innego.

Offline premia22

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 110
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7919 dnia: Kwietnia 17, 2018, 21:54:20 »
Lolek A gdzie to córki spółki zrobiły zysk zeby miały jakies profity.Ok rozumiem że też byś chciał ty i wszyscy żebyście dostali nagrodę roczną ale napisz mi teraz gdzie jak to piszesz corka spółka zarobiła pieniędze skad ma zyski jak ma to tylko z zakładów A może ta oto spółka zacznie wkoncu wychodzić poza teren zakładów i zarabiać. I może wtedy bedziecie mieli nagrody roczne.I teraz trochę.... BO BEZ WAS Z CH POLIC BY NIE BYŁO  bo kto by robił to wszystko co wy ... Wy w tych spółkach jestescie tak pokrzywdzeni ze szkoda gadać i pisać koncze  ten wpis bo i tak tylko nieliczni go przeczytają .
'